Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Jestem w programie 2+1 i udało się nam za pierwszym razem. Cieszę się bardzo ale jak zobaczę serduszko to uwierzę :) Dziewczyny wiem że łatwo się mówi ale każdej z was się uda!!! Trzymam za was wszystkie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badali juz nic, tylko papierki i punkcja. Tak transfer w następnym cyklu, nawet mi teraz pani z laboratorium mówiła. Tylko nie wiem jak mam to zrobić żeby nie przegapić 2 dc bo podobno @ przychodzi do 10 dni po punkcji a dr M kazał przyjść za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolcia, Tasia Gratulacje!! Karolciu, wiedziałam, że się uda! Piękna beta! Ewela, to mój 10dpt, dlatego się martwię, że taka niska beta, ale od wczoraj (5,02) przyrost jest optymistyczny. Powtarzam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ale się cieszę, super! :-) Gratulacje! peonia dzisiaj drugi dzień stymulacji, też nie wiem czy w obecnej sytuacji brać 2+1... Daj znać co postanowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...piekna beta. Gratuluję. Ile miałaś podanych zarodków? Baska...czuję się raz lepiej raz gorzej. Wczoraj i dzisiaj znów miałam spotkanie z wc (ponoc przy blizniakach to normalne). A Ty pewnie odliczas już dni? Wszystko przygotowane macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine...wynik progesteronu nie jest miarodajny bo przyjmujemy go w różnej postaci. Mi dr P dołożyła luteine pod język więc myślę że możesz ją brać a na wizycie zobaczysz co dr powie. Na pewno Ci nie zaszkodzi. Trzymaj się:-) Aniu... Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine piękny przyrost gratuluję! Karolcia trzymam kciuki nie puszczam! Lalika jak mamusia lepiej? Jak się trzymasz kochana? Agula Ania Polly co u was? Allessa! Sil do transferu juz coraz bliżej trzymam kciuki! Pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia piękny wynik kciuki trzymam nie puszczam życzę Ci żeby wszystko było dobrze! Kurcze no takie właśnie momenty nastawiaja pozytywnie! Gratulacje dziewczyny pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia gratulacje niech sie teraz piknie zapładniają twoje komóreczki. Karolcia gratulacje piękna beta. Aż buzia się uśmiecha jak takie fajne wieści płyną z forum. Założymy nowy wątek mamusie z Gyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane! Cudowne wieści - wspaniale!! Karolcia, Sunshine, Aneta - cieszę się niezmiernie! Wreszcie jakieś potrójne szczęście :D Tasia trzymam kciuki za komóreczki - oby się ładnie zapładniały i dzieliły! Smutasku - jak cudownie - gratuluję!! Sil - będziemy wspólnie przeżywać przyszły tydzień - ja prawdopodobnie transfer przechodzić będę w piątek lub w sobotę (tak wypadają 18 i 19dc) :) Hope cały czas trzymam kciuki za wtorek! Pozdrawiam Jaki cudowny dzień! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia , sunshine gratuluje kochane :-) oby tak dalej. Co do crio, @ przyszła 7 dni po puncji, ja miałam encorton 1x1, estrofen 2x1 brałam wiesiolek, castagnus, femibion natal 1, D3 , w 9.dc usg i endo miało 9,5 mm. Od 11 dc utrogestan 100 ( co liczy się nas sztucznym cyklu jako moment owulacji) i w 14 dc criotransfer 3 dniowych zarodków. Dodatkowo mam duphaston 3x1, nospe sama biorę 3x2 no i zoobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniaalaam fragmin oczywiscie, i mój siofor i euthyrox tarczycowy. Więc zestaw życia, chyba za cale Zycie tyłu tabletek nie.zjadłam ale.nie waham się w.ogóle. oby się.Tylko udało. Tak jak.Sil napisała, beda kazać to i na głowie stanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Oo..widzę że się posypało pozytywnymi betami ;) gratuluję dziewczyny :) Smutasek gratuluję serduszek :)Jak się czujesz?:)..Mabo dziękuję że pytasz o mnie:)co u Ciebie? Ja się zastanawiam cały czas czemu dr M mi nie przepis tego Encortonu :/ czy zapomniał?..nie wiem co mam zrobić :/bo lepiej to brać czy crio prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczyny!! :):) Mabo- u mnie nijak. Chodze przybita. Mam takie wahania nastrojów. Pocieszam sie tym ze jest ten mrozaczek i ze to "ten" a za chwilę mam mysli dlaczego wciąż się nie udaje? Czemu akurat teraz miałoby byc ok? Skoro juz tyle niepowodzen za nami. Ehh... Co chwile łezka zakręci się w oku. Nie sądziłam ze teraz tak bede reagowac, ja twarda baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Smutasku, a ile brałaś tej luteinki? 3x1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Melduję 2 słabe brązowe plamki na bieliźnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia piękny wynik. Tasia twój również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine dopóki nie ma krwi to się nie stresuj, a może zamiast czekac z wizytą do poniedziałku umów się na jutro? to Ci dr przepisze duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze Aniu to faktycznie ciekawe z tym encortonem u ciebie a kiedy masz wizytę? może idź do Dr lub zadzwoń! Ja mam antki i sobie łykam i czekam masakra poprostu! No ale trudno! Agula musisz wierzyć że to TEN ze twój mrozaczek zostanie już z tobą na zawsze.Myślałam o jakiś podstawowych badaniach imunologicznych na te natural kilers czy coś bo i tak siedzę i czekam co o tym myślicie? We wtorek mam wizytę u dr M zapytam co o tym myśli pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine. ..bierz luteinę 3x1 bo możesz mieć niedobór progesteronu i stąd plamienia i lez dużo. Szkoda, że nie masz duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine. ..może jedź jutro do kliniki, powtorzysz betę i odrazu Ci duphaston przepisza. Nie ryzykuj teraz i nie czekaj do poniedzialku. Karolcia...to takie jak ja (może też bliźniaki u Was będą bo ta beta taka ładna ) :-) tyle nas na forum, że człowiek sie we wszystkim gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dosłownie 2 blade plamki, mam nadzieję, że to późna implantacja - plamienie pojawia się jakiś czas po zagnieżdżeniu, ale żeby aż półtorej doby? Wezmę tą luteinkę. Jak mi tylko coś jeszcze poleci, to pojadę jutro do Gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies30 dziękuję za informacje o crio. Trzymam za Was wszystkie kciuki i gorąco gratuluję pięknych bet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies30 a ja udał Ci sie rozpocząć przygotowanie do crio, skoro @ przyszła dużo wcześniej niż wszyscy zakładają ? Czy czekałaś dwa cykle ? Stresuje mnie to :( nie chce czekać kolejnego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×