Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golukas

Mój brat podkrada mi majtki!

Polecane posty

Gość golukas

Cześć mam na imię Monika i mam 23 lata.Jakiś czas temu zauważyłam plamy na moich majtkach.Zorientowałam się że to sperma mojego 16 letniego brata.Sprawa była dla mnie jasna mój brat wąchał moje majtki i spuszczał sie na nie.Postanowiłam z nim porozmawiać. Podczas rozmowy zrobiło mu się głupio. Wyznał mi że niemoże znaleść sobie dziewczyny i musi jakoś inaczej rozładowywać napięcie. Zrobiło mi się go żal gdy zobaczyłam jego smutek więc postanowiłam zrobić mu przyjemność.Rozebrałam się do naga i kazałam mu się masturbować bawiąć się moim ciałem,gdy widziałam że już kończy kazałam mu się spuścić na moje piersi. Potem zabrałam go ze sobą pod prysznic by zmyć ze siebie tą dużą ilość spermy.po jej ilości było widać że tego było mu trzeba. Powiedziałam mu że może mnie o to prosić raz w tygodniu.Tak wogule robilim to gdy matki i ojca nie było w domu. Czy robie dobrze że mu nato pozwalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A to mały zboczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nastolatek potrzebuję rozładować napięcie dobrze było by wytłumaczyć mu też inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy chodziłem na prywatki miałem manię, że w łazienkach koleżanek wyszukiwałem w ciuchach do prania majteczek koleżanki. Czasem je znajdowałem. Najbardziej podniecało mnie jak oprócz żółtej wilgoci były jeszcze brązowe paski kupki. Siadałem z nimi na sedesie i szybko spuszczałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a z kad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłpie, ta Monika(jeśli to w ogóle Monika?) pisze w 2016 r a ty się teraz pytasz skąd jest! Ogarnij się! Poza tym pisze się skąd a nie z kąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnij sie

A dobrze robisz, teraz ty sie masturbuj bawiąc jego ciałem to nie poczujesz sie po czasie wykorzystana ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×