Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapa1233456789

25 stopni czapka

Polecane posty

Gość czapa1233456789

kraków, 25 stopni , bezchmurne niebo, lekki wiaterek, park Maciora 100kg żywej wagi krótki rekawek, bez czapki,jej dzieci - dwójka w wieku 2-4 lata oboje w czapce, bluza długi rękaw,długie spodnie co drugie dziecko w parku dzis było w czapce,rozumie noworodek ale dziecko 2-3 a nawet 4 letnie w czapce i to nie cieniutkiej czy z daszkiem, tylko normalna czapka zaciągieta na uszy. masakra same sobie włóżcie na te głupie łby czapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała co wiedziała :-o sama jesteś maciora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo. Gdzie te wszystkie nieprzegrzewające mamy? U mnie 20 stopni, bez wiatru. Ubrałam córkę 10- miesięczną w dres bawełniany, bez czapki i dosłownie nikt nie pozostawił tego bez komentarza- byłam po starszego w szkole. Osobiście mi to zwisa i powiewa, ale bawią mnie te komentarze o zawianych uszach, bo moje dzieci nigdy na uszy nie chorowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapa1233456789
No to widze ze trafiłam i sa tu mamusie ktore ubieraja swoje dzieci w czapke w taka pogode .moze to bylas ty maciorko 16.21 w tym parku dzisiaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapa1233456789
No własnie gdzie one są??gość dziś :) Moja córka tez nigdy nie chorowała na uszy a dzis chodzi bez czapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze mam wrażenie czytając takie tematy że wy sie chwalicie i stajecie wrecz w jakims konkursie która bardziej rozbierze dziecko. Jak nudne życie wy macie że w ogóle zwracacie uwage na ubiór nieznanych sobie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mojego czteroletniego syna rano wyprawilam do przedszkola w kurtce wiosennej a po południu jak gk odbieralam to sama miałam krótki rękaw a ten się darł ze mam mu kurtkę założyć. Czapkę też chciał ale bo sciemnilam ze jakiś kolega przez pomyłkę zabrał. Jeszcze wojnę toczył ze mam mu tę kurtkę koniecznie zapiąc. Masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstajemy wszystkie na kefee i rytmicznie klaszczemy ! Autorko, jesteśmy z ciebie dumne że wykazalas sie taką odwagą i nie założyłaś dziecku czapki. Order maciory wystrugany w ziemniaku ( młodym i polskim !) Wyślemy ci pocztą ewentualnie możesz sobie ściągnąć taki awatar sama z Internetu. Gratulujemy odwagi raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne są już te tematy ubraniowe. Niech każdy ubiera swoje dziecko jak chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko!!! skończcie z tymi durnymi tematami! normalnie wałkujecie przez cały dzień temat czapki a jak nie czapki to 500 plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem przy 15 stopniach i silnym wietrze, ale dalej to se nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dorosła osoba wczoraj byłam na dworze w berecie i trochę bolały mnie zatoki,a dziś podziwiam pogodę przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czapa123456789
Nie wykazałam się żadna odwaga i nie oczekuje braw po prostu żal mi tych dzieci wyubieranych A mamusie roznegliżowane.jak wam gorąco to czemu dzieci ubieracie w czapki a potem każda na forum pisze ze ona nigdy dziecka nie przegrzewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zdarzało zbyt ciepło ubrać dziecko , tak zwyczajnie z troski o nie lub z zabiegania. Nie jestem idealna i nie jest mi żal cudzych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zdarzało zbyt ciepło ubrać dziecko , tak zwyczajnie z troski o nie lub z zabiegania. Nie jestem idealna i nie jest mi żal cudzych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś wyszłam z 7-mies. Synkiem w cienkiej czapeczce. Potem mu ją zdjęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi synowie ( 2 lata i 5 lat) cały dzień byli w czapka, rano w bawełnianych, a od ok 10 młodszy w kapeluszu a starszy w czapce z daszkiem. Jestem wyczulona na punkcie ochrony głowy przed słońcem, bo dziecko mojej sąsiadki, gdy miało 4 lata przeszło udar słoneczny. Teraz ma 10 lat i pomimo rehabilitacji, nadal ma niedowlad prawej części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj dzieci w czapce to mogłabym zliczyć na palcach jednej ręki... No ale ja nie z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, to juz nie chodzi tylko o czapki, ale ogólnei o kurtki, szaliki... Jak jest tak ciepło, moim dzieciom (5 i 3l.) ubieram cienkei czapeczki jedynie rano, jak wiozę ich do przedszkola - jest 6-7 stopni. Z powrotem już śmigają bez kurteczek i czapek. To samo po południu na polu, jak sie bawią. A inne dzieciaki jak widzę - masakra: gruba bluza, bezrękawnik puchowy, szalik, czapa, ledwo to dziecko idzie, jak ludzik michelina'a... Jest powiedziane: do 1 roku życia dziecko cały rok w czapce. Potem już w razie potrzeby - zima, słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakładam mojemu 1,5 roczniakowi czapke cienka, ale na uszy. Raz chorowal na zapalenie ucha i naprawde nie mam ochoty na powtorke. pozatym jeśli wieje chlody wiatr to nie rozbiore go do krótkiego rękawka. Autorko, zastanow się trochę. Nie jest jeszcze az tak cieplo, nie przesadzaj. Ja tez się nie rozbieram do krótkiego rękawa jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak za cieplo się ubiera dziecko to pozniej efekt jest taki ze w normalnym ubraniu jest mu za zimno, mnie już nic nie zaskoczy. Moja kolezanka w lato dziecku bluze i długie spodnie musi klasc bo inaczej mu zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie potem leczyc dzieci na uszy :D ale to już Wasza sprawa, jest dopiero początek kwietnia wiec nie porównujcie 25 stopni w lato do 25 stopni wczesna wiosna, bo odczuwalna temperatura jest 8-10 stopni. Co wam tak goraco? ja tez wczoraj bylam w kurtce i apaszce a dziecko tez w kurteczce i czapce, tylko z rajstop pod spodnie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest takie coś napisane, że do roku w czapce? Ja urodziłam w czerwcu i nie widzę potrzeby, aby latem dziecko leżące w gondoli miało czapkę, bo w jakim celu? Nie jestem jakaś świruska na punkcie nieprzegrzewania, po prostu zdrowy rozsądek. Tak samo teraz - temperatura 20 stopni, kiedy siedzimy na ławce w cieniu, brak wiatru - czapa niepotrzebna nawet niemowlakowi. A tak poza tym to bez sensu się ekscytować ubiorem. W takim okresie przejściowym ciężko idealnie dopasować strój, zwłaszcza dziecka, zwłaszcza pierwszego... Nie martwmy się, na pewno gdy wiosna na dobre się rozkręci wszyscy odpowiednio się rozbiorą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ciekawe artykuły można znaleźć na stronach Zobacz całość:  7 grzechów głównych niani www.warszawaniania.pl Jak zostać dobrą opiekunką do dziecka ? www.warszawaopiekunka.pl Czym kierować się przy wyborze niani dla dziecka? www.nianiapraca.pl Opiekunka na wakacje www.krakowopiekunka.pl Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwania www.opiekunkadodzieckakrakow.pl Opiekunka do dziecka, babcia czy przedszkole? www.opiekunkadodzieckapoznan.pl Niania z zamieszkaniem we Wrocławiu www.opiekunkiwroclaw.pl Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim? www.opiekunkalodz.pl Jak wybrać odpowiednią opiekunkę www.opiekunkalublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×