Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena28 lw

Partner nie chce dzieci

Polecane posty

Gość Lena28 lw

Jestesmy razem 8 lat po ślubie 5. Mój mąż od początku mówił że nie chce mieć dzieci. Myślałam że mu przejdzie ale niestety nie. Nie wiem jak mam go przekonać. Raz jak mu ze bardzo chce mieć dzieci powiedział ze mnie bardzo kocha ale nie będzie mnie trzymał na siłę i jak tak bardzo chcę to mogę odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się biorą takie idiotki :o "Myślałam, że mu przejdzie" więc za niego wyszła a teraz nie wiem jak go wrobić w dziecko, którego on nie chce. Myślenie nie jest Twoją mocną stroną kobieto. Jakby mi facet powiedział, że nie chce mieć dzieci nigdy podczas gdy ja miałam pewność, że chcę mieć minimum dwoje rozstałabym się z nim a nie wyszła za niego za mąż :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az jak mu ze bardzo chce mieć dzieci powiedział ze mnie bardzo kocha ale nie będzie mnie trzymał na siłę i jak tak bardzo chcę to mogę odejść xx jeżeli powiedział takie coś to myślę, że nie uda się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, skoro ci powiedział,że nie chce,to trzeba było to brać pod uwagę. Wiesz,niektórzy zmieniają zdanie,inni nie..ale jakby mi facet/mąż do 3 lat się nie zdeklarował,to niestety,ale to byłby koniec. Wiecznie młoda i płodna nie będziesz,na twoim miejscu bym myślała o rozwodzie...swoją drogą,może jak zobaczy,że odchodzisz,to przemyśli sprawę. Tylko nie ma co chłopa do dziecka zmuszać,bo potem będzie płacz,że sama wiecznie z dzieckiem w domu jesteś i nikt ci nie pomaga...to ci chłop powie: to ty chciałaś dziecko,nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądry facet. A mój chciał najlepiej trójkę. Ile się nasłuchałam jakim to on cudownym ojcem będzie, jak to będzie zajmował się dziećmi. Dałam się namówić, choć sama dzieci to lubię oglądać z daleka. Teraz udupił mnie na całe lata, sam NIGDY się nie zajmuje. Jestem z dzieckiem sama i najchętniej to wyzabijałabym wszystkich dookoła z tej frustracji, żalu i tego jak bardzo nienawidzę zajmować się dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety osoby tu piszące mają rację. Partner od początku mówił ci, że nie chce mieć dzieci, nie mówił że nie wie, że sie zastanowi tylko że nie chce! To był twój wybór ze tak długo z nim byłaś. Skoro powiedzial ze mozesz odejsc o bedzie ciezko go przekonac, chyba ze go w tym momencie ruszy sumienie ale to tez niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×