Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyszłe mamy, będziecie szczepić swoje dzieci?

Polecane posty

Gość gość
gość 2016.04.05 Bardzo mi przykro, że trafiłaś na niedoinformowane farmaceutki. W każdym zawodzie zdarzają się osoby lepsze i gorsze w tym, co robią. Ale... czy jesteś pewna, że za okienkiem stała farmaceutka, czyli mgr farmacji a nie przypadkiem technik farmaceutyczny? Bo to dwa zupełnie różne zawody, choć wydawać się może, że robią to samo. Niestety tak nie jest. Kompetencje w obu zawodach są ogromnie różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. jestem mamą 2letniego synka. aktualnie w ciązy z corcia;) synka nie zaszczepiłam absolutnie na nic, nawet na wzwb i gruzlice po porodzie, nigdy nie zalowałam tej deczji, ba...uwazam ze to najlepsze co mogla podarować synkowi: nie wyniszczanie jego organizmu. córki rowniez nigdy nie zaszczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaliłaś mnie na kolana tym adhd, które jest chorobą dziedziczną i żadna szczepionka tego świata nie może go wywołać. Tak to jest jak dzwoni ale nie wiedzą w którym kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób krzywdy małemu sziecku. Poczytaj o dr jaśkowskim, dr Majewskiej co mówią nr szczepień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz pierwsza wizyta w przychodni ze szczepieniami już za tydzień. Zastanawiam się tylko, czy do obowiązkowych dobierać pneumokoki skoro w przyszłym roku są za darmo. Moje dziecko chyba się załapaie na darmowe, jak jej teraz nie zaszczepię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie, pneumokoki będą bezpłatne dla dzieci urodzonych od 1 styznia 2017, więc nawet dziecko urodzone 31 grudnia 2016 nie otrzyma bezpłatnej szczepionki. Obecnie bezpłatne mają tylko dzieci z grup ryzyka i w niektórych gminach czy miastach są akcje bezpłatnych szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę szczepiła maleństwo! Rodzę za trzy miesiące ale już podjęłam decyzję. Oprócz obowiązkowych zamierzam zaszczepić na pneumokoki, ewentualnie jeszcze na rotawirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na listopad i właśnie zaczęłam zgłębiać temat szczepień, mam te same rozterki, tyle w necie sprzecznych informacji, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×