Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
omniboss

Odszkodowanie

Polecane posty

Witam. Miałam ostatnio mały wypadek i walczę o odszkodowanie z ac. Zależy mi na skróceniu do minimum czasu postępowania, a także uniknięciu błędów i nieporozumień. Jako że średnio ogarniam te sprawy to zastanawiam się nad podjęciem współpracy z jakąś kancelarią, prawnikami. Czy ktoś kiedyś już tak robił i może mi powiedzieć czy warto angażować się w takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw przelicz sobie wyszystkie koszty i zobacz czy ci sie bedzie oplacalo. U prawnika musisz placic za kazda wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystalam z uslug firmy votum. Odradzam zdecydowanie. Biora 33 procent i robia bledy przy przelewach. Do tej pory nie otrzymalam od nich calej naleznej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywne opinie ma kancelaria http://odszkodowania-romanski.pl/ Mają kilkuletnie doświadczenie w sprawach odszkodowawczych i jak można doczytać na ich stronie, nie pobierają żadnych opłat do momentu, aż Ty nie otrzymasz odszkodowania. A jaki % lub opłatę biorą wówczas? Nie wiem. To już z nimi trzeba porozmawiać najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem też problem z odszkodowaniem ale udałem się do kancelarii Liderio którą polecił mi mój kolega po fachu. Na początku byłem sceptycznie nastawiony na kancelarie i ogólnie na prawników bo myślałam że tylko chcą kasę a ja i tak nie będę miał większego odszkodowania. Jednak okazało się inaczej. W momencie kiedy poszedłem po pomoc zaskoczony byłem pozytywnie. Sprawa została wygrana a ja dostałem więcej nawet się nie spodziewając. Mój prawnik dostał wynagrodzenie po zakończonej sprawie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również kancelarię Meritum i tam Panią Agnieszkę Mikołajczyk :) W gronie moich znajomych już kilka osób skorzystało i wszyscy są zadowoleni, także ja, wszystko zostało załatwione rzetelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuCO, to świetna firma odszkodowawcza. Jest rewelacyjna. Mają swoją własną kancelarię prawną. Poza tym od 10 lat są na rynku. Mają ogromne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna54
Według mnie się opłaca. Sama byłam w takiej sytuacji i od razu zgłosiłam się o pomoc (nie znając się na przepisach, dokumetacji itd. wolałam nie ryzykować) i nie żałuję teraz. Zgłosiłam się do warszawskiej firmy Advoco i wywaliczyli należne mi odszkodowanie w ekspresowym tempie. Bez żadnych niedopowiedzeń, jasna umowa i warunki. No i wygrali, co jest bardzo istotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuCO jest ok. U mnie sprawdziło się 10/10 ! Kasa odzyskana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna32
O pomoc warto zwrócić się do firmy zajmującej się odszkodowaniami Auxilia. Mają 14 lat doświadczenia, naprawdę pokaźną ilość wygranych spraw i co ważne wielu zadowolonych klientów ( w tym również ja ) dlatego jak chcesz poradzić sobie z tym sprawnie i uzyskać odpowiednio wysoką kwotę to na pewno postarają się pomóc Ci jak najlepiej. A najpierw sprawdź ich stronę internetową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalenalena
Faktycznie warto zwrócić do firmy odszkodowawczej. Znam to wspomniane tutaj euco i mogę ich też polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa91
Też Ci polecę EUCO. Pewna i sprawdzona firma. Nie ma co się martwić, warto im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwesti pomocy w uzyskaniu odszkodowania śmiało skorzystaj z pomocy EUCO. Chyba w tej chwili najskuteczniejsi ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dostać należne odszkodowanie warto wybrac porządną, godną zaufania firmę. Ja polecam EuCo. Mi pomogli odzyskać pieniądze w którkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Dzień dobry, zapraszam do współpracy z Polisa Plus. Jeśli od zdarzenia nie minęły jeszcze 3 lata możliwe może być uzyskanie dopłaty, postaramy się pomóc. Z naszymi konsultantami można się skontaktować pod numerem 781 000 781 lub na stronie polisaplus.pl. Po podpisaniu umowy, w ciągu 7 dni otrzymają Państwo od nas dopłatę do odszkodowania zgodnie z wyceną z ekspertyzy, a następnie cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela pozostaje po naszej stronie. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam współpracę z http://www.dlaposzkodowanych.pl/ jeżeli chodzi o odszkodowanie. Firma wywalczyła dla mnie pieniądze po wypadku samochodowym. Są skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam sprawdzonego prawnika z kancelarii sos-bphc.com. Bardzo mi pomogli choć na początku nie było kolorowo bo sprawa była skomplikowana. Ogólnie to miałem wypadek samochodowy facet mi z podporządkowanej wyjechał ale zdołał się już tak jakby ustawić więc poszło uderzenie w jego tylną część więc było sporo wyjaśniania. Przeżyłem ale rehabilitacja kosztuje...dlatego ta kasa co mi wygrali bardzo się przydaje...długo cały proces trwał – nie będę ukrywał i mówił że nie, ale jednak się doczekałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Generalnie warto walczyć o swoje. Tych pieniędzy które się należą człowiekowi po wypadku, albo jego rodzinie jest dużo, ale wiadomo....mało kto o tym zaraz po wypadku myśli. Namawiam na kancelarię Merces, oni faktycznie pomagają a nie tylko „gadają”. Dostałem rentę i jeszcze wyrównanie za brak przychodów z powodu wypadku. Oferta kancelarii jest na wypadekodszkodowania.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kancelaria Merces skutecznie pomaga przy odszkodowaniach. U nas bardzo dużo dało że można było dzięki nim dostać zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Czym się dokłądnie zajmują i jak to wygląda krok po kroku to na wypadekodszkodowania.pl najlepiej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustyna

Jak najbardziej warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Ja weszłam na stronę advoco.pl i od razu wiedziałam, że ich pracownicy znają się na rzeczy. Świetny kontakt przez cały okres współpracy. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebowała pomocy prawników, na pewno się do nich ponownie zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będę podpowiadał każdemu kancelarię SOS BPHC, są uczciwi to przede wszystkim. I druga ważna rzecz – podchodzą do klienta w bardzo szczególny sposób i to mi się najbardziej podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra

EuCO w całej Polsce działa i ma własną kancelarię prawną, to chyba do nich najlepiej się zgłosić. Wiele osób ich poleca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weres

Jeśli chodzi o firmę od skupu odszkodowań, czyli odzyskiwania odszkodowań z OC to sprawdzi się firma www.doplatydooc.com.pl/ z Bydgoszczy. Ja skorzystałem z ich dopłaty do odszkodowania i jestem zadowolony, że na nich trafiłem, są solidni i rzetelni, sprawdźcie ich sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Szczerze uważam, że trudno trafić na dobrą kancelarię. Większość nawet nie oddzwania i lakonicznie uzasadniają swoje propozycje, dlatego polecam Advoco. Tam po raz pierwszy spotkałam się z profesjonalistami, którzy dokładnie tłumaczą każdy krok i pomagają kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×