Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są jednak beznadziejni

Polecane posty

Gość gość

2 miesiące temu poznałam fajnego chłopaka. Od razu stawiałam sprawę jasno - nie wiem czy mogę mu zaoferować coś więcej niż przyjaźń, bo rozstałam się z dotychczasowym chlopakiem, ale może wrócimy do siebie. Odpowial, że jasne, jasne. Ciągle jednak widziałam to maślane spojrzenie. Pytałam, czy jeśli wrócę do byłego, będzie chciał się dalej kolegować. Na poczatku krecil, ze nie wie. Potem, że tak. Na jednej z imprez chciał mnie pocałować. Odepchnęłam go. Obraził się i już od tygodnia się nie odzywa. Więc po co mówił, że może być tylko kolegą? Mówił, że jestem taka fajna, mądra, świetnie się ze mną rozmawia, może liczyć na moją pomoc i radę. I co? Nagle już przestałam być wartościową osobą dla niego? Nagle można mnie wyrzucić z pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda zgrywa nie dostępną. My już to po prostu olewamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty mu narzuciłaś myślenie, że możecie być tylko kolegami, on mógł potakiwać dla świętego spokoju. Jak można się dziwić, że ktoś, kto chciałby czegoś więcej, odcina się i dystansuje, gdy widzi, że nic z tego nie będzie. To co, ma udawać i w skrytości cierpieć, bo królewna tak sobie życzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie szuka kolezanki, to po co ma sie z toba spotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wcisnął ci kit z tą koleżanką, niby po co facet ma się kumplować z dziewczyną? Przecież z wami nawet ne ma o czym pogadać, ani o sporcie, ani o samochodach, ani elektronice i nowinkach technicznych, facet to nie baba nie potrzebuje przyjaciółki do zwierzeń... w sumie to jesteście potrzebne tylko do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie autorko. Większość zachowuje sie jak dzieci. Zamknęli by w złotej klatce po kilkunastominutowej konwersacji. Od takich to z daleka. Zazdrośni o rozmowę z ludzmi. Gierki dorosłych mezczyzn powinny wprawić mnie w osłupienie, nic juz mnie nie zdziwi:-o Kazdy i tak mysli dolna częścią ciała. Jeden powie bezposrednio, drugi bedzie udawał, grał. Jego cel i tak jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×