Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dni nieplodne

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie. Otóż uprawialam seks analny z moim chłopakiem bez zabezpieczenia 2 dni po zakończeniu okresu( trwa zazwyczaj 5dni tzn w piątym dniu jest plamienie). Robiliśmy to we wtorek, on leżał na plecach a ja na nim również na plecach. Skończył w środku, przewróciłam się na bok i wytarlam, po czym zeszłam do łazienki i umylam miejsca intymne. Na wieczór wzięłam prysznic. Według kalendarzyka w telefonie mam dni nieplodne. Cykle zazwyczaj mam regularne, 30,31,32 dni. Istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Dodam, że był to mój pierwszy raz w taki sposób i ogólnie, jestem dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz chyba nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się tak boisz ciąży to po co sex??? Żeby bacznie tak bardzo i wymyślać ewentualność ciąży w sytuacji gdzie ryzyka nie ma.? Jak miałam 14 lat byłam na Koło no i brałam prysznic w łazience, z której korzystał wcześniej kolega...myślałam że zaszłam w ciąŻę....serio ale wtedy nie było Internetu,rodzice ze mną nie rozmawiali a telewizja....3 kanały. A twoja sytuację mogę opisać tak " jestem w ciąży....moja kurtka wisiała obok jego kurtki" (chyba z książki musierowicz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalendarzyk w telefonie to nie jest dobra metoda wyzznaczania dni płodnych. Znacznie lepszym rozwiązaniem byłby mikroskop owulacyjny np Afrodyta. Swoją drogą następnym razem pamiętajcie o zabezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale juz seks analny to chyba dobra metoda żeby nie zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ale jeśli często uprawia się seks analny..cóż...nie jest to zbyt zdrowe. Nie lepiej współżyć normalnie i się zabezpieczać? Albo chociaż współżyć w pewne dni niepłodne? Oczywiście odpowiednio wyznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×