Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PorażonaBabka

Paralizator?

Polecane posty

Gość PorażonaBabka

Dziś na zakupach w pewnym chińskim sklepie (typowy szajs-sklep)na półce (nisko,dostępna dla dzieci) z latarkami,laserami itp. dostrzegłam 'latarkę' z dwoma przyciskami.Była mała,chciałam sprawdzić jak świeci (chyba jakiś latarko-breloczek).Myślałam o zakupie takiej do kluczy.Jeden z przycisków po naciśnięciu...poraził mnie prądem...Dla mnie to tylko lekko zdrętwiała ręka,ale dla ciekawskich dzieci...zwłaszcza że te mini paralizatory nie były nawet zafoliowane.Nie leżały też w oryginalnym pudełku lecz w takim z podpisem flashlight...myślicie że to legalne?Z tego co wiem to może być niebezpieczne przy dłuższym przyciśnięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka322
Lepiej byłoby gdyby taki paralizator był zabezpieczony, ale jak wiadomo w Chinach są trochę inne wymogi bezpieczeństwa... ;) Tak czy inaczej takim urządzeniem krzywdy sobie nie zrobisz, dziecko też nie powinno, bo napięcie jest symboliczne. Prawdziwe paralizatory jak mają dużą pomoc i dzięki nim naprawdę mozna się obronić, np. takie http://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoobrona_Paralizatory-405.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×