Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orientserwis

Pranie dywanów wełnianych,czyszczenie dywanów jedwabnych

Polecane posty

Gość orientserwis

Zapraszam do profesjonalnej pralni dywanów wartościowych. Pranie dywanów perskich, czyszczenie dywanów orientalnych, jest naszą specjalizacją. Pralnia cała Polska za pośrednictwem kuriera. Ponad 10 letnie doświadczenie w czyszczeniu dywanów perskich, klimów, gobelinów, dywanów wełnianych, dywanów jedwabnych. >>>>>http://orientserwis.pl Zapraszamy do kontaktu - dywan wysyłkowo trafia do naszej Pralni Dywanów - Czyszczenie - Pranie maksymalnie 5 dni roboczych. Czysty i suchy dywan zostaje odesłany do klienta. >>>http://orientserwis.pl profesjonalne usługi dla dywanów, kilimów, gobelinów. Extra Tags: pranie dywanów wełnianych pranie dywanów czyszczenie dywanów wysyłkowe pranie dywanów wysyłkowa pralnia dywanów pranie dywanów Warszawa pranie wykładziny pranie dywanów wełnianych Warszawa pranie dywanów orientalnych pranie dywanów perskich pranie kilimów pranie gobelinów czyszczenie kilimów pranie dywanów poznań czyszczenie dywanów poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Wrocław to liderem czyszczenia dywanów jest wg mnie Klinika Dywanów. Uratowali moje dwa dywany które odziedziczyłam po rodzicach i dziś wyglądają jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znowu moge polecić firmą sub-konserwacja - z Piekar. Dla ludzi z tych okolic się może przydać. Tania i solidna, jeszcze mnie nigdy nie zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, firma bardzo spoko. Szybko czyszczą, dokładnie no i za śmieszne pianiadze. Chociaż teraz chyba ogólnie ceny takich usług to w dół poszły bo jednak firma coraz więcej. Tak czy inaczej, jak ktoś ma blisko jak ja, to ma szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli czyszczenie dywanów to tylko Klinika Dywanów. Można słać dywany z całej polski. Tanio i bardzo profesjonalnie. Mi raz wyczyścili tam dywan Shaggy (biały) z plam po winie. Takich cudów jeszcze nie wiedziałam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikcz
No śliczny słup reklamowy wyszedł. Dorzucam w takim razie kolejną wartościową firmę: Dom Bez Alergii (http://www.dom-bez-alergii.pl). Pranie dywanów i tapicerki Warszawa oraz okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata kamycka
Ja sama mam super doswiadczenia z korzystania z Kliniki dywanow. Czyszcza wszystko co miekkie :)) dywany, tapicerki, kanapy. I ozonuja, to jest fajna usluga. Ja z przykroscia przyznam ze u nas dosyc dlugo palilo sie papierosy w domu w ogrodzie zimowym i miekkie okrycia mebli przeiakly zapachem, sadzilam, ze tego nie dopiore. A ozonowanie znioslo te zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samemu prać dywany, to istna katorga. Ja prowadzę punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam i ludzie przyjeżdżają do mnie prać nie tylko tapicerkę w aucie, ale również wszelkiego rodzaju dywany, bo pranie to jest szybkie, samoobsługowe i w całości zabija wszelkie bakterie i zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankblack
W Poznaniu zdecydowanie najlepszy serwis ofeerujujacy pranie dywanow I czyszczenie kanap to Alpro Service - link do strony www.czyszczeniedywanowpoznan.pl Mialem do czyszczenia 12 metrow wykladziny I sofe. Cena 90 zlotych, a jakosc usugi duzo powyzej oczekiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, jeśli chodzi o konserwację wykładzin to polecam firmę www.czyszczenieprofesjonalne.pl, dojeżdżają do klienta, np. do mnie dojechali do Głuchołazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaFlis
W Warszawie tylko http://szorujemy.pl Pranie tapicerki meblowej odbywa się metodą ekstrakcyjną -pranie na mokro Nanosimy wodę ze specjalną chemią Karcher na praną tapicerkę , następnie powierzchnia zostaje wyszczotkowana podczas tego etapu zostają rozpuszczone wszystkie zabrudzenia, następnym krokiem jest odessanie brudnej wody do maszyny piorącej Karcher , czynność ta powtarzamy do momentu wyprania mebli.Nie zostawiamy zacieków i nie przemaczamy mebli. Chemia którą stosujemy jet bezpieczna dla dzieci zwierząt posiada zastosowanie antyalergiczne, bez problemu radzimy sobie z plamami spożywczymi, fizjologicznymi i wszystkimi które mogą powstać w gospodarstwie domowym. Pierzemy: Fotele, Krzesła, Kanapy, Sofy, Pufy, Narożniki, Materace, Poduchy, Krzesła biurowe, Wersalki Czas przeznaczony na wykonanie prania mebli to 1-2 h , zas czas schnięcia to ok. 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prania dywanów, wykładzin, foteli itp. świetnie mogłby się sprawdzić http://roka.szczecin.pl/. W szybki, dokładny i profesjonalny sposób zjmują się tego typu usługami. Wykładziny po ich czyszczeniu zawsze są ładne i pachnące, nie mają na sobie ani grama brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam z usługi prania dywanów i wykładzin u http://facetoddywanow.pl/. Wiem, że wszystko doczyści dokładnie, dywan potem będzie świeży i pachnący, więc nie widzę sensu szukać kogoś innego do tego typu prac. Teraz przed świętami też zamawiałam pranie dywanu, trzeba dom trochę ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychodze z założenia, że dywany się jednak oddaje fachowcom, którzy nie spieprzą prania, bo samemu można narobić więcej szkody niż pożytku, a jak wiadomo chytry dwa razy traci. ja tam mam na stanie w domu wełniane i po kilku praniach świetnie wyglądają, a robiła to Wrocławska firma pierzdywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
gdy planujemy duże porządki w swoim domu powinniśmy także poważnie zastanowić się nad zleceniem odpowiedniego czyszczenia znajdujących się wykładzin czy dywanów tak aby zostały one odpowiednio odświeżone. wymaga to skorzystania ze specjalistycznych usług dzięki czemu zostanie to zrobione w bardzo dokładny oraz precyzyjny sposób.***academiclab.pl/co-warto-wiedziec-o-czyszczeniu-wykladzin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością nie warto podejmować się czyszczenia samemu dywanów wełnianych, ponieważ można je tylko zniszczyć w ten sposób. Polecam http://luxclean.com.pl/ szybko, dobrze i w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W celu prania dywanów zawsze zgłaszam się do http://www.complexor.pl/ . Podejmują się tego zadania niezwykle sprawnie i szybko, a co najważniejsze dzięki ich czarodziejskim sztuczkom dywany znów wyglądają jak nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znajduje się ta pralnia luxclen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnie o pielęgnacji dywanów piszą na 7kd.pl/smartblog/111_jak-wyczyscic-plame-po-kawie-z-dywanu-kuchenn.html. Tutaj jest akurat tekst o tym jak się pozbyć plamy po kawie. Są rózne sposoby tak naprawdę i nie ma się co stresować już na samym wstępie bo można się pozbyć takiej plamy dość prosto i jednoczesnie bez uszkadzania samego dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to skontaktujcie się z firmą www.facetoddywanow.pl Zajmują się praniem dywanów i wykładzin i robią to bardzo dokładnie. Ich siedziba znajduje się w Piasecznie pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam firmę w warszawie

Jeśli chodzi o pranie wykładzin biurowych to polecam skontaktować się z firmą bewer.pl - mam wielki szacunek do ekipy, są wyjątkowo solidni i staranni. Z kolei dużym ułatwieniem dla mnie było przygotowanie przez przedstawicieli Bewera planu rocznego na pranie wykładzin w biurze, dzięki czemu po pierwsze mam koszty rozłożone na raty, po drugie pomieszczenia są sprzątane w różnym czasie i o wiele łatwiej jest mi zarządzać pracownikami (np w sezonie urlopowym czyszczone są wykładziny w pomieszczeniu z większą ilością biurek, pozostałe np w dni wolne itd). Współpracujemy od 2017 roku, nie mogę złego słowa powiedzieć. 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

U nas korzystamy do prania dywanów, czyszczenia posadzek i innych prac porządkowych z pomocy Anilop, która zapewnia najwyższą jak do tej pory znaną mi jakość. Bardzo solidne i profesjonalne podejście do zadań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Sobol

Ostatnio u nas w domu była impreza okolicznościowa  no i wiadomo trzeba było oddać dywan do czyszczenia oddałam w dobre ręce granit-wachol.pl normalnie jak nowy i to bez przesady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×