Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mowimy jak jest

PROSTYTUCJA,Prosttutki......Cienie,blaski,prawda.

Polecane posty

Gość gość
Prostytucja powinna być karalna. Pod rozwagę nowemu rządowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, od razu by się schowały te szmaty które tu opisują swoje doświadczenia jakby miały sie czym przechwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak robie ze zdjeciem niemojego dziecka. Dziady placa wiecej :D Racja, faceci sa falszywi, chodza do dziewczyn a potem je obgaduja. To wszystko widac i wszystko wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karalna? :D Nie wiesz kobieto o czym mówisz Od tego dnia bedziesz musiala zadowalac meza I przygotuj sie na g***ty Brak szacunku do kobiet Jak w Dubaju k****a Tak sobie debilko poprawisz ta karalnoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldante makaroni
miłość do pieniędzy to źródło wszelkiego zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 0/10 słabe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę zadowalać męża niż obcych facetów, ty szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pojecia co "twoj" maz lubi :D Ty szmacisz sie w Biedrze czy innym Rossmanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest fałszywy, tylko odróżnia prostytutkę od k***y. kobiety, która myśli tylko o wydojeniu pieniędzy z facetów nie licząc się z jakimikolwiek resztkami moralności i empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby poglupialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugi facet zdradza swoja kobiete... I CZESTO jest milszy do takiej prostytutki-(takiej ktora mu sex daje za kase,)niz do swojej kobiety,to jest smutne,ale prawdziwe,nieraz to widzialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak chcecie dobra kase zarabiac na seksie, to jedzcie do bogatych krajow arabskich (KATAR,DUBAJ,arabia saud) a nie w Polsce za marne grosze... A moze akurat poznacie wplywowego faceta bizmesmena ARABA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spust do ust doplata 50zł sorry ale swojej spermy nie wzialbym do ust nawet za 10 tys a tu wystarczy 5 dych i pani wyssie wszystko ale od razu biegnie wypluc wiec to znaczy ze ona czuje obrzydzenie ale i tak to robi za marny grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no w pl zarabiac tak pieniadze, to porazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON WSCIEKLY
BABY TO MAJA LATWIEJ !! moga seksem kase zarabiac,a chlop nie ma tak latwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytucja karalna? Gdyby nie to to bym nie miała co dziecku dać jeść i dawno bym ze sobą skończyła. Na szczęście czarny rozdział mego życia zamknięty i pracuję normalnie,może i za małe pieniądze ale nie musze sie szmacić i ssać byle parchowi. Zawsze mnie to denerwowało bo 90% klientów to byli żonaci. Może dlatego mam taki uraz do facetów i trzymam się od nich z daleka. Niektórzy klienci byli ok i zdarzało mi się zauroczyć ale wiedziałam że nie mam szans,że jestem tylko szmatą do zaspokojenia ich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabym byc prostytutką pod warunkiem że to oni będa mnie zadowalac****iłacic :] coś w stylu topik "zrobię ci minete i zapłace ci 150-220 zł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- gość wczoraj spust do ust doplata 50zł sorry ale swojej spermy nie wzialbym do ust nawet za 10 tys a tu wystarczy 5 dych i pani wyssie wszystko ale od razu biegnie wypluc wiec to znaczy ze ona czuje obrzydzenie ale i tak to robi za marny grosz - a wy za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak znalesc porzadna babe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcielibyscie zeby kobiety dawaly was seks za darmo,? do tego byscie zadnych zobowiazan nie chcieli miec? szukacie glupich ,naiwnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-nie jest fałszywy, tylko odróżnia prostytutkę od k***y. kobiety, która myśli tylko o wydojeniu pieniędzy z facetów nie licząc się z jakimikolwiek resztkami moralności i empatii. - mówisz o swojej zonie i całej rzeszy zon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech doja glupcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeq***a jest w swoim żywiole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile to kobiet z desperacji godzi sie na związek (naiwnych głupich) tylko po to by nie zostać starymi pannami. Dają dupy obciągają za darmo by tylko ich ukochany nie odszedł od niej. Bo wiadomo facet zdradza ja seksu nie ma. Inne z łaski dadzą mu dupy po kilkudniowym jego żebraniu i przekupieniu jej zdechłymi kwiatkami z kwiaciarni (bo przecież nie jest "łatwa" i "nie do kupienia" -sarkazm) Przecież to takie logiczne. Oczekujecie empati od prostytutek? Prosze was. Czy od sprzedawcy w ksiasku czy pracowników urzędu albo tych z rządu też macie takie wymagania? Dajecie to od ciebie np. sprzedawcy albo pracownikowi urzędu że wymagacie? Wiekszość facetów bierze se głlupie i naiwne desperatki które nie chcą być starymi pannami bo ma seks, nańkę i jeszcze do pracy pójdzie i kase zarobi do domu zacharowana jak osioł. Albo takie które na szpan lecą bo wie że zwabi ją na samochód, kwiatki, kolacyjki a wzamiam wcześniej czy później dupy dostanie. Prostytutki to szybki czysty biznes. Wiadomo co i jak jest itd. A reszta to zakamuflowana prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest na sprzedaż i wszystko jest do kupienia ... walutą może być wszystko :) ...biżuteria, kwiatki, kolacyjki (kupiona za pieniądze). To jest zakamuflowana prostytucja :) co za różnica czy da jej 50 zł czy zdechła róże za 5 zł ... wcześniej czy później i tak mu obciągnie albo d**y da... a jak nie to pójdzie gdzie indziej. Czyż nie 'zdradzone' panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytuki maja swoje lokum ... kliencie swoje ma zakamurflowana prostytucja współne ... bo przeciez k****a mać muszą gdzieś mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to kobiet rozwiodło się albo zerwało z partnerami bo np. pracy nie miał i był biedny? Czyż by klient był nie wypłacalny? trzeba znaleść takiego który będzie wypłacalny i za usługę bedzie zdolny płacić albo lepiej podpisać z nim umowe z abonamentem :) .. nie ma klient kasy to rozwód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walutą może być wszystko ... nawet i żebranie faceta o seks. Zależy co jest dla kogo bardziej wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- w jakiej walucie pan płaci? - zapłacę w naturze albo wynagrodzę w dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kase i podrywalem laski z marnym skutkiem, zadna mnie nie chciala. Teraz mam juz po prostu na nie wyj****e. P*****le juz zakladanie rodziny. Jak mnie jakas wychaczy i mi sie spodoba to sie ozenie, jak mnie zadna nie bedzie podrywac to tez nie mam zamiaru jej podrywac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×