Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WESELE W GLAMOUR (Wrocław)

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich forumowiczów (zwłaszcza forumowiczki kafeterii)! Chciałam założyć nowy wątek jako podziękowanie dla Glamour i Pani Kasi (menager) za cudownie zorganizowane wesele w pazdzierniku 2015. http://glamour-wroclaw.pl/ Jesteśmy para mieszkającą na stałe za granicą (w Anglii)- połowa naszych gości była przyjezdna.. w dodatku z preferencjami dotyczacymi jedzenia(większośc nie jadła wieprzowiny).. no i jak tu zrobic wesele bez szynki, świnki i schabowych ;) Pani Katarzyna doradziła nam zmiany w menu, który tylko nieznacznie zmieniły cenę, ale były cudownym sposobem aby wszyscy goście czuli się komfortowo- były indyki, kaczki, ryby.. wszystko WYŚMIENITE! Podziękowanie należy się także za polecenie świetnego DJ-a (DJ Piotr), który wspaniale poradził sobie z muzyczną obsługą dwukulturowego wesela. Zabawy integracyjne poprowadziła z tłumaczem pani Kasia- wszystkim się podobały :) Lokal posiada dwa wspaniałe atuty- z jednej strony jest szalenie elegancki (stoły, zastawa), a z drugiej strony bardzo ciepły i przyjazny (obsługa, klimat). Dodamy na koniec, ze menager pomogła nam jeszcze załatwić noclegi, fotografa, florystkę..a także fryzjerkę i wizażystkę dla mnie! Moi goscie do tej pory wspominaja smak potraw, klimat i swietną zabawę- moje marzenia dzięki pani Kasi i Glamour się spełniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w 100% - glamour to fantastyczne miejsce i pełen profesjonalizm! jako, ze nie chce mi się ponownie rozpisywać odsyłam do swojej obszeniejszej opinii na http://www.gdziewesele.pl/Wroclaw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, a kiedy mieliście wesele w tym miejscu? Ja planuję na 2017 na ponad 100 osób- czy tyle gosci bedzie miało swobodę przy jedzeniu i tańczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy mieli ponad 90, więc i setka się zmieści :) Zresztą skonsultujcie to z menadżerką- jak wam powie,że się zmieścicie, to na pewno tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się miało możliwość skorzystania z wielu najlepszych rozwiązań. Jeżeli się zdecyduje, to najważniejsze jest posiadanie możliwości pochwalenia się nimi. Talent można zaprezentować tutaj www.utalentowani.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela

Nic dodac nic ująć. Nam też pieknie poprowadzili całe przyjecie i przygotowania. I kucharze i kelnerzy i zespol zasluguja na medal! Szczególne wielkie gratulacje dla Pani Kasi, która jesli o wszystkie młode pary dba tak jak o nas to chyba rzeczywiscie została po prostu do tego stwprzona. Mnostwo cennych porad, a zwlaszcza usmiechu i pozytywnej energii ktora dodaje otuchy młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Tak- pani Kasia była nieoceniona w tym miejscu- ale nie każdy wie, że od listopada już jej niema w tym lokalu.
Przyszlismy na andrzejkowy bal- krótko mówiąc- różnica kolosalna.Lokal nie ma duszy.dekoracje kiczowate na stołach,dobrze ze kucharz jeszcze zstał ten sam, bo byśmy chyba się zapłakali.
Glamour to już nie glamour-tyle powiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość andrzejkowy

Pani Lilko-"de gustibus non est disputandum".
Myśmy byli pierwszy raz w lokalu- właśnie na balu andrzejkowym (co ciekawe z polecenia znajomych wspomnianej pani Kasi )- uważamy, że Glamour ma swoją duszę i klasę i widać to w każdym miejscu.
Menadżerka pilnująca obsługi też dawała radę. Być może jak się człowiek przyzwyczaja do pewnych osób, to trudno mu potem zaakceptować ich brak. my na pewno tu wrócimy- pyyyyyyszne jedzenie jakiego nie uświadczy się w całym Wrocławiu jest ogromnym atutem tego miejsca!
P.S.Serwetki biało czerwone w połączeniu z pięknymi różami wcale nie były kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bozenaadamiec najlepiej skontaktowac sie po prostu z pania manager, widzialam teraz na ich stronie, ze maja jeszcze oferty na last minute. Ja osobiscie serdecznie polecam, bo miejsce jest niesamowite, a obsluga fantastyczna. Jedno z najlepszych przyjec weselnych na jakim mialam okazje byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×