Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 miesięczne niemowlę przestało gaworzyć

Polecane posty

Gość gość

Córka za 10 dni skończy 11 miesięcy i nie gaworzy od około 2 miesięcy. Czytałam już jeden temat tutaj i postanowiłam założyć nowy. Kobiety pisały, że może jest to spowodowane nowymi umiejętnościami i w naszym przypadku się chyba potwierdza. Kiedyś córka mówiła "Baba, Mama, Dada" Teraz nie mówi żadnych sylab, a za to piszczy, jęczy i wydaje dziwne dźwięki. Lubi sobie też pogulgotać śliną. Mianowicie 2 miesiące temu zaczęła siadać, około 3 tygodnie temu raczkować, bujać się, przewracać, tańczyć, stawać i dosłownie rozsadzać łóżeczko przez swoją *****iwość. Czasem nawet nie mogę jej przebrać, nawet jak trzymam jej nogi potrafi się wykręcić na brzuch, uciekać mi z gołą pupą. Jak u was było z gaworzeniem? Czy też przy intensywnym rozwoju fizycznym dzieciaczki zaniedbały mowę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie odpowiedziałas na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka zdobywanie nowych umiejetnosci nie powodowalo "zapominania" zdobytych juz umiejetnosci, ale slyszalam taka teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziecko "zapomniało" ale nie było to gaeorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczepilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez tak bylo. Właśnie przy nauce chodzenia zapominala, ze potrafi juz mówić kilka slowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szczepiłam córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaraz Ci odpiszą, że to nop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A serio, to mój synek też tak ma. Jak zdobywa nowe umiejętności ruchowe, to przestaje gadać. A jak się rozgaduje, to mniej się rusza. Niektóre tak mają i już. Nie martw się, "przypomni" sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×