Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkasia

stepper od dziś

Polecane posty

Gość gośćkasia

Od dziś zaczynam wykonywać ćwiczenia na steperze może ktoś chętny się dołączyć ? Będziemy się chwalić swoimi postępami i będziemy się mobilizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
szkoda może ktoś inny będzie chętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swój kupiłam na świeta bożego narodzenia na electro.pl i do tej pory nie używałam bo szukałam wymówek. Ale w sumie jak razem to razem ;D A co! Musze starego zmobilizować niech mnie dopinguje. Zaczynam ćwiczyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) przymierzam się do kupna stepperka. Ma już ktoś jakieś doświadczenia w tej materii? Warto inwestować w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siadają notorycznie siłowniki. szkoda kasy i zachodu. p.s. reklamacja nie obejmuje siłowników. a koszt kompletu to ok 80 zł i tak co 2-3 miesiące. bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przepraszam, że tutaj ale zależy mi na jak największym odzewie ze strony Pań 35+ :) W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :)) Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów :) Dziękuje serdecznie i pozdrawiam! :) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×