Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DomiMisia11

Mój brat jest dla mnie straszny :(

Polecane posty

Witam. Mój brat od zawsze był agresywny ( głownie to wina tego co działo się w domu), ale gdy trzeba było to czasem pomagał. Mimo to ciągle mnie wyzywa i się ze mnie śmieje. W takiej sytuacji mama mnie wspierała i mówiła mu co o tym myśli, ale w marcu wyjechała do pracy i zostawiła mnie z braćmi. Jeden z nich mi pomaga i mam z nim dobre kontakty. Niestety drugi przez cały ten czas mi dogaduje. Mówi, że nic nie robię, mam wszystko w d***e. Często się z nim przepycham. Jest 8 lat starszy, więc i silniejszy, i przez to staram się z nim nie kłócić, ale ciągle on zaczyna. Ostatnio mam dużo stresów związanych ze szkołą i obowiązkami domowymi, bo muszę wszystko kontrolować. Czasem naprawdę nie mam czasu zrobić obiadu. I od tego się dziś zaczęło. Najpierw mnie powyzywał, potem lekko uderzył mnie w twarz. Chciałam się bronić, więc go popchnęłam. Wtedy on znowu wpadł w ten swój nieokiełznany szał. Złapał mnie za włosy i tak przyciągnął, że aż usiadłam. Nie odzywam się do niego, ale on mi tylko powtarza, że nie zaczyna się ze starszymi. Nie wiem co mam robić. Chciałabym, aby się wyprowadził albo poszedł do psychologa, ale nic z tego. Przez niego ciągle cierpię. Nie daję sobie z nim rady. Jak mogę się bronić? Proszę o jakąś pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś żart?! Jak matka moze nie reagowac na przemoc fizyczną?! Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×