Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest szansa znaleźć dziewczynę?

Polecane posty

Gość gość

Kończę szkołę (liceum/technikum), mam 20 lat ale nie mam dziewczyny i się nie zapowiada. Jestem nieśmiały i to dość dobitnie chciałbym zaznaczyć (w sensie żeby zaczepić dziewczynę/poprosić ją o numer to dla Mnie problem, po prostu nie wyobrażam siebie w takiej sytuacji - nie mam pojęcia jak by się to zakończyło np. powtarzając to 10 razy - na dziesięciu dziewczynach). Raczej się nie jąkam, ale bałbym się że w takiej sytuacji głos by Mi drżał i mógłbym się zająkiwać. Po za tym nie mam pojęcia jak to zrobić o czym zacząć gadać, nigdy nie widziałem żeby nieznajomy podrywał nieznajomą. :P Nie powiem że jestem ideałem, ale też nie powiem że jestem brzydki, dbam o siebie, staram się w miarę dobrze ubierać, być czystym nosić zgrabne ubrania (nie jakieś obcisłe rurki) ale wąskie spodnie i mieć w miarę fryzurę - z tym myślę nie ma problemu. Jestem dość chudy - może to Mnie osłabia, wkrótce zamierzam, przytyć i ćwiczyć (chodzi o rozbudowę mojego ciała), bo biegać to staram się dość często rzadziej gram w piłkę nożną. Wkurza Mnie czasem jak idę sam np. przez centrum handlowe i widzę ile to młodych par Mnie mija. Czasem też widzę pary - fajną dziewczynę, z takim no... niżej średnim chłopakiem - zastanawiam się co ich połączyło, jak taki "łep" ma taką dziewczynę a ja ciągle sam xd Choć raz się w szkole zdarzyło że jakaś dziewczyna najpierw poprosiła Mnie o kawałek miejsca a potem okazało się że jednak nie ma tu lekcji i zaczęła ze Mną gadać (i to nawet fajna dziewczyna) (i akurat ze Mną gadała, a było tam dużo innych osób) ale nie wiedziałem o czym gadać i po przerwie więcej już z nią nie gadałem. Co prawda po dzwonku ona nie poszła pod swoją salę, tylko siedziała obok Mnie, trochę mogło to wyglądać że ją zlałem a może i nie. I także no... Jedyne o czym marzę to to że jakaś dziewczyna sama Mnie zaczepi i się lekko naprosi - w tedy już z górki - choć to możliwe? Jak sądzicie? Trochę dziwne pytanie, ale jak myślicie? - znajdę w końcu dziewczynę? Co o Mnie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygladasz daj foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie licz na to że dziewczyna w dodatku taka która będzie ci odpowiadać sama cie poderwie:P dla nieśmiałych pozostaje np próbowanie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglądasz daj foto? - i co to da jak dam foto, będziesz Mnie oceniać po wyglądzie? nawet nie wiem kim jesteś także daruj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się jeszcze wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieję, że autor spotkał fajną dziewczynę, której się spodobał, i która go poderwała. Takie sytuacje się zdarzają. Są dziewczyny, które wychodzą z inicjatywą jako pierwsze. Kto ma szczęście, ma szansę taką spotkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×