Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manieczka smutna

Jak poradzic sobie po odejsciu męża...

Polecane posty

Gość gość
Tyle ci sie mowi a ty dalej swoje,ze kiedys ulozysz sobie z kims zycie.Wybij sobie z glowy jakiegos kogos,bo jestes slaba,masz od lat zanizone poczucie wartosci.Kogo chcesz przyciągnąć?nastepnego kogos kto cie wykorzysta,bo wyczuje twoje slabe wartosciowanie? I nastepny co zaburzy swiat twojemu dziecku? Dziewczyno,biegiem na terapie! Wzmocnic sie,przerobic swoje zycie i zyc bez faceta.Przyjdzie pora to moze i on sie znajdzie.A jak nie,to sama tez zyc bedziesz umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manieczka smutna
Gosc. 19.52. Nie rozumiem.....ciegle tylko będziesz sama masz byc sama ucz sie zyc sama!!!!Nie ułożę sobie zycia!!! A dlaczego mam sobie nie ułożyć? Mam wzmocnić się przerobić życie i zyc sama??? No wydaje mi sie to chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz chora postawę!Sama piszesz o niedowartościowaniu calymi latami.Jestes na poczatku drogi zdrowienia i jesli juz masz w glowie,ze sobie bedziesz z innym zycie ukladac zamiast zajać sie sobą,dzieckiem,wzmocnieniem,zakonczeniem prawnym/emocjonalnym/mentalnym malzenstwa to to nie jest zdrowe podejście. Ale nie moje malpy,nie moj cyrk.Zyj jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52,clou tematu:parę dni temu rozpacza,bo kocha męża.Za chwilę juz mysli o innym z którym ułoży sobie życie. Kobieto,ogarnij się i swoje życie a nie myslisz o następnym k*****e!Jeszcześ nie wyszła z jednego syfu a już ci w głowie następny wujek dla dziecka? Mówią ci,idz na terapię,wzmocnisz siebie i dziecko,nauczysz się życ samodzielnie,to i gostek odpowiedni się znajdzie.Na wszystko jest swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×