Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja twarzy? Już nie mogę

Polecane posty

Gość gość

Na nia patrzec... :( pragnę mieć normalna twarz jak na kobietę przystało. Marzy mi się taki baby face jak ma Selena Gomez, czy np. Tiffany Thiesen. Zresztą większość dziewczyn ma normalne buźki. A mi musiało się trafić wodoglowie, koński ryj!!! Rysy tez mam nieciekawe więc domyslcie się... żadna figura nie zastąpi takiej twarzy. Czy znacie jakieś metody, operacje na skorygowanie kształtu twarzy ? Mam na myśli trwała zmianę kształtu, nie optyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję psychologa... Serio, masz duże kompleksy, musisz zaakceptować siebie taką jaką jesteś, bo każdy ma w sobie ten pierwiastek piękna... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co sie kotku dzieje, zly dzien miales w "pracy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie potrafię siebie zaakceptować. Tzn może gdyby to była inna wada ale każdy wie co to znaczy konska twarz. Nigdy nie poczuje sie kobieta. Wiem ze mam zalety i na co dzien nie jestem zamknieta w sobie, ciesze sie zyciem i nawet zapominam o tym.. ale czasami tak mnie natchnie... chce to zmienić.. Jestem młoda, pojadę nawet na zmywak za granicę ... ale też w necie nic nie ma... stąd moje pytanie ..potraktujcie je poważnie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jakby tego było malo, to dodam, że parę lat temu mój nos zmienił kształt i zrobił się garbaty. Wcześniej miałam bardzo podobny do nosa Marylin Monroe przed operacjami. Teraz ma garbaty i jest ogólnie tzw Orlim nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma garba*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz wodołowie to powinnaś miec operację w dzieciństwie,to raz ,a dwa nie wierzę że osoba zwodogłowiem martwi sie uroda ,to jest na tyle dokuczliwa wada że człowiek marzy by przestała chociaż na chwile boleć głowa ,patrzy pod nogi by sie nie wywrócioc a nie psze po forach o operacjach plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile lat masz lat dziecko? mi nosek zlapał garba jak mialam 11-12 lat, niedlugo przed 1 miesiaczka i nigdy jakos nie lapalam z tego powodu dola choc bylam dzieckiem. spojrz na SJP, ona sie nie przejmuje swoja konska twarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×