Gość gość Napisano Kwiecień 12, 2016 Hej, chodzę do gimnazjum... Moje życie od kilku miesięcy jest bardzo denne, a może wczesniej tez było po prostu tego nie odczuwalam. Większość czasu wciągu dnia spedzam ucząc sie i pisząc ze znajomymi na portalach społecznościowych... Teraz mam np. 2 dni w tygodniu i sobotę wolną, resztę czasu w tygodniu i niedzielę poswiecam nauce. Nie wiem co robić... Mam dwie przyjaciółki, jedna mieszka 30 minut od mojego miasta, a druga w tym samym mieście ale na drugim końcu! Tak wiec z jedna spotykam się raz na dwa miesiące, a z druga w szkole i w jedna wolna sobotę w miesiącu... Byłam w związku do pewnego czasu, nadal go kocham - to również mnie dobija. Czuję, ze wybuchnę jeśli czegoś nie zmienie! Proszę, pomóżcie mi, bo dłużej nie wytrzymam. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach