Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Daksam

o wyższości pończoch na rajstopami !

Polecane posty

Gość Daksam

taki śmieszny temat i trochę poważny zakładam aby posłuchać kobiety co mają do powiedzenia na ten temat , jesteście tu na forum anonimowe, więc co Wam zależy aby kilka słów napisać o 'wyższości pończoch na rajstopami' a temat jest jak rzeka płynąca , temat ciekawy i na przykład w dniu dzisiejszym zostałem wezwany - zaproszony do bardzo 'poważnej' awarii , jedna koleżanka z biura o imieniu X zaczepiła krzesłem o gniazdko internetowe i wyrwała gniazdko ze ściany oraz kabelki , wiadomo , że kobieta nie naprawi , więc przybyłem na ratunek, ponieważ koleżanka X nie ma połączenia ze światem internetu i płacze , obie Panie , czyli koleżanka X i koleżanka Y przybyły dzisiaj do pracy w sukienkach i śmigały w obcasach , obie lasencje wytwornie wyglądające i nie zwracając na mnie uwagi a byłem pod biurkiem zaczęły trajlować o wyższości pończoch na rajstopami ! i tak, koleżanka Y stwierdziła , że najlepiej się czuje w rajstopach takich błyszczących i nosi 'trójkę' , koleżanka X skomentowała : a daj sobie spokój z tymi rajstopami , piczka się w rajstopach przegrzewa i wyskakują bąble od przegrzania piczki , i dalej koleżanka X powiedziała , że noszę tylko pończochy podwieszone na paskach albo samonośne i w tym momencie popatrzyłem na nogi koleżanki X z zaciekawieniem ale robię swoje i nadal zerkam na jej nogi , koleżanka X mówi do koleżanki Y , Ty wiesz jaki to jest komfort w pończochach Nic nie uwiera, żadne stringi tylko pas zakładam , chwaliła się X , już kończyłem robotę pod biurkiem i jeszcze raz popatrzyłem na nogi X , faktycznie pod rozchyloną sukienką były widoczne jakieś paski , więc jak to jest dziewczyny z tym przegrzewaniem pussy w rajstopach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×