Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odzyskać kobietę?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Jakiś czas temu odeszła ode mnie dziewczyna - bardzo miła, mądra, w dodatku ładna. Zaakceptowała moje wady i wcześniejsze życie. Niestety, nawaliłem kilka razy, choć obiecałem coś innego. Teraz nie chce ze mną w ogóle rozmawiać, nie chce się spotkać. Wyczekuję czasami na nią w jej okolicach, ale nie mogę na nią trafić. Wróciłem przez to do swoich poprzednich nawyków, piszę do niej, ale nie odpisuje. Co ja mam zrobić? Dodam, że byliśmy razem 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie zdjęła kule z nogi. won od niej smieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proszę o pomoc, nie o szykany. Każdy popełnia błędy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daksam
kruca bomba , klękajcie narody , to jest najlepsze info dnia , że nareszcie poszła w peazdu i teraz mam czas wolny i dla siebie i mogę spoko wypić browara w czasie oglądania meczu siatkówki w TV , cisza, spokój , luzik , odespanie zaległości i juto wypad do pub , poznam kilka nowych dziewczyn do bzykania a ta zołza nie chciała się nawet bzykać , i ciągle tylko blablabla i blablabla , ufff , jest dobrze, świat jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogą tu odpowiedzieć NORMALNE osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de lux
My ci nie pomożemy bo tak naprawdę nie znamy twojej sytuacji naprawdę co się działo w związku co bylo nie tak dlaczego odeszła. Ty sam musisz próbować ja odzyskać. Będzie to trudne bo jesli nawaliłeś kilka razy to niewiem jak będzie potrafiła ci znowu zaufać,to b.trudne a czasem wręcz niemożliwe. Jesli ktos bardzo zrani zawiedzie to raczej kanał. Ja ci powiem z własnego przykładu dalam kiedys facetowi tzw druga szanse i to byl błąd bo on ja zmarnował a przyrzekał ze nie popełni tych samych bledow a popełnił i wiele innych jeszcze. On po prostu taki był i nie pasowalismy do siebie . Teraz wiem ze jesli mnie ktos zawiedzie to juz nie da sie mojego zaufania odbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de lux
nawaliłeś a obiecywałeś cos innego tak piszesz widzisz sam tobie nie można ufać ty sm nie wierzysz w to co mówisz jesli jest osoba ktora lubi cierpieć to wróci ale będzie cierpieć przez ciebie a ty się widac lubisz zabawiać cudzym kosztem obiecujesz a potem słowa nie dotrzymujesz czyli twoje slowo jest go/wno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że nawaliłem, ale to było coś trudnego, ciężkiego do opisania. Obiecałem, to fakt, ale ona nawet nie chce się ze mną spotkać, a przez to wróciłem do zbyt częstego picia. Pomóżcie jakoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przez to. Sam napisałeś, że wróciłeś do picia. Dla takich jak Ty każdy powód jest dobry :P Dostałeś szansę? Dostałeś i zmarnowałeś. Daj jej spokój i nie marnuj jej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem, tak, ale każdy popełnia błędy. Co byście zrobili, żeby przywrócić dane czasy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojdz do niej ja przeprosić i prosić o kolejną szansę. Dodaj, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nawaliles kolejny raz, ale powiedz jej, że ci zależy na niej itp, obiecaj, że wiecej jej nie zawiedziesz. Jeśli cię nie wpuści, nie będzie chciała z tobą rozmawiać, napisz jej to wszystko w smsie albo mailu, ale ostatni raz. Jeśli nie odpowie, nie dręcz jej więcej. Daj jej spokój i wyciągnij z tej sytuacji wnioski na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który pije zawsze wybierze alkohol to jest nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na terapię bo teraz jesteś tylko pasożytem, który żeruje na czyjejś dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi, że p**************m taką szansę z kimś takim. Ja już do niej dzwoniłem, prosiłem, ale to nic nie dało. Nie odpisuje nawet kiedy jej pisze ze nic już nie ma sensu i ze mi jej brakuje. Dlatego właśnie do was pisze bo może wiecie co zrobić żeby jeszcze mi jednak szansę dała? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie zbyt wiele razy nawaliles. Musisz wyciągnąć z tego wnioski, żeby lepiej traktować następna kobietę. A ta sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że jej nie mogę sobie odpuścić, po prostu nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co robisz to szantaż emocjonalny :) Gdyby Ci na niej zależało to nie zawaliłbyś, aż tak bardzo. Wygodnie Ci było dlatego nie możesz się odwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byliście zakochani, ale coś Wam w życiu poszło nie tak? Nie ma takich ludzi, dlatego poprosiłem o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany to Ty jesteś w sobie. Tak jej było dobrze, że uciekła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchajcie- ja naprawdę proszę o pomoc, a nie o ubliżanie. Wiem, źle zrobiłem, ale co mogę jeszcze zrobić, by wszystko wróciło do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do niej kup kwiaty pierścionek uklęknij na kolano wyznaj milosc -jesli kocha to wróci jesli nie kocha nic nie zrobisz na siłę. Powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:24 Ona może go kochać nadal, ale może była zmuszona odejść???Kto chce być z osobą, która niejeden raz daje ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kogoś kochać ale obiektywnie wiedzieć, że nic z tego nie będzie. Może tak jest w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona może go kochać nadal, ale może była zmuszona odejść???Kto chce być z osobą, która niejeden raz daje ciało? X Dokładnie;) Ma sobie spieprzyć życie bo on uklęknie i wręczy jej bukiet kwiatów:P ?? Następnej szansy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że zapieprzyłem, że zrobiłem źle jeden raz, drugi, trzeci, ale miałem z nią dalekie plany i nie chciałbym jej stracić. Ona mi powiedziała, że nie ma już siły na mnie. Jest źle, ale czy wy kobiety dałybyście jeszcze szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×