Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anr69

pomocy! zgubiłam motywację

Polecane posty

hej skąd bierzecie motywację do ćwiczeń? bo ja moją zupełnie zgubiłam :( niby wiem, że nic się samo nie zrobi, ale mi się po prostu NIE CHCE. i co na to poradzę? :( no sama widzę że potrzebne są mi te ćwiczenia, ale nie mogę się przemóc. z siłowni nici, z biegania to samo, nie przepadam za ćwiczeniami na powietrzu, a basenu nie lubię i nie umiem pływać. próbowałam ćwiczeń z filmików na youtubie (koleżanka poleciła) ale to dla mnie za trudne i po wszystkim byłam jeszcze bardziej anty. pomozcie, zmotywujcie mnie jakoś!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychologa-psychoterapeuty do poradni zdrowia psychicznego. Tam psychologowie-psychoterapeuci przyjmują na nfz. Tam pocwiczysz nad swoja motywacją i doprowadzisz ją do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście bardzo pomaga, ze niedługo lato. jak pomyślę o krótkich spodenkach i sukienkach to od razu mam motywacje. planuję wakacje nad morzem, a na plaży też trzeba wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem braku motywacji jest niestety bardzo częsty. Przede wszystkim musisz znaleźć ćwiczenie, które sprawi Ci przyjemność. Nie zapominaj - monotonia to Twój największy wróg! Nagradzaj siebie za sukcesy. Nie zniechęcaj się, że na początku nie jesteś w czymś perfekcyjna - patrz na lepszych i ucz się od nich, nie ścigaj się, tylko staraj się walczyć sama ze sobą. Po więcej motywacji zapraszamy na: http://www.abcfitness.pl/motywacja-do-cwiczen-na-biezni-rowerku-lub-orbitreku-ba26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się wprowadzić wasze rady w życie choć lekko nie będzie :( czyli co na przykład mogę robić prócz tych rzeczy które pisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę, może zainwestuję trochę w siebie? coś trzeba robić ze sobą zamiast się użalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najwięcej czasu zajęła zmiana toku myślenia jeżeli chodzi o odchudzanie.I dopiero jak wprowadziłam Foreverslim to jakoś to wszystko się poukładało i waga zaczęła spadać.Z każdym kilogramem mniej człowiekowi chce się więcej czuje się lepiej jest lżejszy.To wszytko wpływa na poprawienie jakości życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma taki moment w zyciu. Ważne jest, żebyś miała bliską osobę przy boku. Kiedy ja miałam takie załamanie facet dawał mi takie drobiazgi, które miał mnie motywować. np. opaska do ćwiczeń Ivybands :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja również zgubiłam i nie wiem gdzie i jak znaleźć. Nakupowałam sprzętu jakieś opaski IvyBands które koleżanki polecały i nici, nie mogę się zebrać żeby pobiegać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli76
W ćwiczeniach ważne jest byś robiła to co lubisz. dzięki temu masz motywacje do wysiłku. Ja wybrałam jazdę na rowerze. Jeżdżę na nim gdy tyko mogę. Nie trzeba kupować drogiego sprzętu by ćwiczyć na początek wystarczą na przykład nasze rowery Romet. http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/f/romet:467,e,7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leejla23
mnie motywuje strasznie moja przyjaciółka, zawsze daje mi kopniaka do roboty bo sama walczy z kilogramami i wie ile to pracy z tym jest! obie staramy się dużo ruszać i bierzemy tabletki z zielona kawa iqgreen, razem zawsze raźniej, a że mamy prawie takie same sylwetki to każda chce lepiej i więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×