Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

witajcie wieczorkiem Betulka nie doczekałaś się:o a taka osobista łazienka - to rozumiem, rewelacja!!! Twoja jest super elegancka, a jakie świetne drzwi :):):) powiedz czym myjesz szybę? czy wystarczy, że dokładnie wytrzesz po każdym prysznicu? a swobodnie sięgasz do tej półeczki nad lustrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca współczuję i siły dużo Wam obojgu życzę, Tobie podwójnie. wiem w jakim teraz jesteś stresie:o wiem z czym się zmagasz, bo to wstrętne choróbsko swego czasu dopadło i mojego ojca i mojego teścia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo już pewnie zjechaliście do chałupki, zmęczeni takim wysiłkiem, który powoduje, że człowiek czuje się wypoczęty:) dziękuję za fotki szprycho nasza :) - szprycho, bo taka zgrabna laska z Ciebie, nie dlatego, że rowerkujesz z zapałem:) opowiadaj jak pan F. Was przyjął obrażony, czy uszczęśliwiony i żądny 100% uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ostatnio aura dopisuje, jest więc szansa, że panowie nie będą marudzili i szybko skończą, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorowo 🖐️ Jeszcze dzisiaj mieliśmy ostatni dzień na rowerach - zjarało mnie jak jasny gwint. Piękna pogoda, upalnie, pięknie. Jutro wracamy po sniadaniu. Wieczorem będziemy w domu. Fruwająca - dzięki za list. Myśle o Tobie i pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrawiam całą czytelnię - skurczyła nam sie czy cuś... :O Dobrej nocki życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie zapowiada się dość ładny dzień :) Dwa dni walczyłam z kom.coś się zainstalowało jakaś nowa aktualizacja explorer i ni cholery się nie dało otworzyć ,konieczność zmusiła mnie do całkowitego formatowania kom. a co za tym idzie utraciłam wsio fotki itd.hasła :O Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś wtorek a jakoby poniedziałek, przez to wczorajsze święto;) wczoraj mieliśmy gości, dobrze, że zapowiedzianych, co prawda dzień wcześniej, ale zawsze:P no i zamiast złapać oddech trochę można było się zmęczyć zwłaszcza, jak to spotkanie z ludźmi, których w ogóle się nie zna:P (kuzyn mojego m, którego on widział ze trzy dekady temu, z żoną, od lat mieszkający w kraju Bastylki) wcześniej były u nas dziewczynki z nocowaniem itd. - było suuuuper:):) teraz jak rzadko się widujemy (przyjeżdżają raptem raz lub dwa w roku) widać gołym okiem jak rosną, starsza wyciągnęła się bardzo, a młodsza trochę w końcu przytyła, bo to chucherko było zawsze. poszalałyśmy, pobawiłyśmy się, pogadały, poprzytulały za wszystkie czasy.... i wczoraj pożegnały znów na nie wiadomo ile, pewnie do świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo już pewnie poprałaś, ogarnęłaś chałupkę, naładowana nową energią robota pewnie furczy Ci w rękach. jak poszło obłaskawianie pana F. i powrót do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko samo się zainstalowało, czy coś nieopatrznie kliknęłaś;) najważniejsze, że hasła do czytelni nie zapomniałaś i jesteś:) u mnie rano było zimno, potem fajnie, a teraz właśnie leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo upiecz nocnego drożdżowca ze śliwkami, gorąco zachęcam, skuś się, jest świetne. ale marudzę, co nie?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karma zamówiona. a teraz spadam, bo i tak nie mam z kim pogadulić:o papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witajcie koleżanki. Niestety zgniotlam laptopa i piszę do Was z telefonu. W weekend miałam weselisko wnusi mojej siostry I wieeeeeelką anginę. Wesele przesiedzialam za stołami bo nie mogłam jeść ani pić. Poprawiny przeleżałam w domu z temperaturą i brakiem powietrza. Makabra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zaczernić przez telefon. I nie umiem emotikonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi wpis już zaciemniony. Dziś już byłam w pracy. Pozdrawiam Was wszystkie i buziaki zasylam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki 🖐️ Na kawusie i herbatke zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? jestem w domu, jak mówi Zulka - poprałam i ogarnęłam chałupke. Zulko - kot już obłaskawiony. Miał na prawdę dobrą opiekę bo syn mój nawet pare razy pracował w domu (w moim mieszkaniu). Ale kolejny urlop źle znoszony, jak to u kotów. Chodził za mną co krok, kilka razy w nocy budził żeby się nim zająć, dużo pomiaukiwał tak że martwiłam się czy aby nie dolega mu coś. Dzisiaj wszystko wróciło do normy, stare zwyczaje uspokoiły go troche. Kupie śliwki i wypróbuje nocne ciacho :) Zmotywowałaś mnie ❤️ Fajne masz w rodzinie dziewczynki :D ❤️ dobrze jest tak naładować się spontaniczną radością dziecięcą❤️ Dorix -a to pech :O :O :O i co teraz? kupisz następnego laptoczka? Ja sobie zgniotłam w łóżku swojego czytnika ebooków. A to był prezent. Tak mi na nim zależy, że postanowiłam odkupić sobie ten sam model (Lark). Był nieoceniony w pociągu, autobusie, przychodni lekarskiej i w kibelku :P:D No i śniadanko jeszcze urlopowe: :P http://www.gosciniecgaladus.pl/img/background/d.jpg 🌻 http://miastoknurow.pl/wp-content/uploads/2016/08/poczta.zenbox.pl4_.jpg Miłego dnia życzę i śmigam pod prysznic a potem na krótkie zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teklo witaj w domu :) serdecznie dziękuję za kawunie i sniadanie u mnie nadal roboczo wokół domu :O i jeszcze trochę to potrwa . Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Teklo witaj w domu👄 i ogromne dzięki za śniadanko, nie mogę rano więc skosztuję wieczorem, jest tak uniwersalne, że o tej porze też można:) nie wiadomo co wybrać, tyle dobrego. pyszota:) mówią, że kot przywiązuje się do miejsca nie do ludzi, a guzik:P do miejsca i owszem, ale do swojego człowieka przywiązuje się jak psiak. poza tym kot ma swój rytm, wie o której wraca jego człowiek, kiedy dostanie papu itd. Ryś na kilka minut zanim przyjdę już czeka w przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix a było pić zimne?;):P to pewnie stąd ta angina, co? ze dwadzieścia pięć lat temu też tak miałam - w lipcu, gorąco jak w piekle, a ja angina - masakra:o ale i tak jesteś torpeda już w pracy???? jak to zrobiłaś? brałaś antybiotyk? przy anginie nie da się bez:o no i szkoda laptopa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, melduj jak mama? no i jak Twoje kociamrbry, love kwitnie? Daisy melduj kochana jak postępy remontowe? Terix gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo masz rację takie spotkanie z dziewczynkami jest energetyzujące:) ale nie wiem czy wytrzymałabym dłużej:P:P:P toż to łotry wcielone na dłuższą metę;):P aaaa zapomniałam się pochwalić ich muzycznymi umiejętnościami. okazało się, że obie mają muzyczne predyspozycje, od dwóch lat starsza gra na eufonium, a młodsza na flecie, a teraz zacznie na puzonie. hehe też nie miały co wybrać, instrumenty wielgachne i śmiesznie z nimi wyglądają:P pytam czy nie mogłyby grać np. na klarnecie albo saksofonie, a to się okazuje, że o wyborze instrumentu decydują w ogromnej mierze fizyczne predyspozycje jak choćby długość zębów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×