Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Laptop na raty Gdzie

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim. Nie mam kasy na to aby kupić za gotówkę tak wiec rozglądam się za ratami. Może orientujecie się jaki sklep oferuje w miarę tanie raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arwena20
Bo obecnie jedynie rtv Euro agd oferuje raty 0%.... Również miałam ten sam problem. Mieszkam obok zagłębia elektronicznego w moim mieście jak to nazwę bo w okolicy są praktycnzie wszystkie większe sklepy agd jakie są w Polsce. Przeszłam się po wielu i albo były raty z drogim ubezpieczeniem albo sklepy tych rat nie oferowały. W końcu znalazłam opcję w Euro ( swoją drogą to ceny również mają dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja31
Najprościej jest kupić na raty przez Internet. Ja kupowałam tak telewizor w jednym ze sklepów internetowych, wystarczy wejść na platformaratalna.pl i tam złożyć wniosek, możesz wziąć na raty produkt z dowolnego sklepu. Wiele sklepów ma zainstalowany system i-raty od platformy ratalnej, ale nie ma problemu kupić coś na raty jeśli sklep nie ma tego systemu. Jak pisałam na stronie platformy ratalnej wniosek można złożyć po prostu. Umowę kredytową i towar Ci kurier do domu dostarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr864
Właściwie w każdym sklepie kupisz laptopa na raty. Np w Sferisie, gdzie przy okazji pomogą Ci w wyborze sprzętu a jeśli już masz jakiś upatrzony to zawsze możesz załatwić raty przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam Euroo, niby raty 0%, a jak przyjdzie co do czego to wciskają ubezpieczenie, przynajmniej w Rzeszowie tak było jak chciałem kupić telewizor. Ale wracając do meritum, podstawowe pytanie do czego ten laptop będzie wykorzystywany i jaki masz na niego budżet? Bez podstawowych informacji ciężko cokolwiek doradzić. Pamiętaj, że chcesz kupić na raty więc budżet możesz założyć sobie większy, bo nie wykładasz gotówki, a jeśli sprzęt będzie droższy o 300 czy 500 zł będzie wyraźnie szybszy, a z kolei w rozbiciu na raty nawet nie odczujesz tego na racie bo różnica będzie niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam moje cudowne Lenovo <3 w media... na raty, spłaciłam w 6ciu i dzięki temu nie było odsetek. Teraz kupiliśmy telewizor w podobnej cenie, ale już za gotówkę z pożyczki - www.pozyczkajakmarzenie.pl, mąż liczył i wyszło nas taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBa
Ja swojego lapka kupiłam ostatecznie w sferisie również na raty, nie pamiętam szczerze mówiąc jak to dokładnie było ale na bank nie płaciłam więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko trzeba pamiętać że w sferisie nie masz całej oferty na raty tak jak w euro tylko są wybrane modele, ale fakt faktem te wybrane modele są bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sferis.pl ma często raty 0% tylko z tego co widziałam to na wybrane produkty więc trzeba obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dania_21
mnie sie wydaje, ze warto sprawdzic media expert. ostatnio kupilam tam Indiane (rower) na fajne raty, wiec tym bardziej na laptopy powinni miec spoko oferte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen_olsen
w media expert sa uczciwi pod tym wzgledem i maja dobry system ratalny, takze polecam z pelnym przekonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynachomik
no w media expert mozna kupic, ja ostatnio u nich bralam pieknego acera, az oczu nie moge oderwac a raty są naprawde dosc dobre...takze raczej tam bym celowala, a powiem Ci, ze robilam raczej rozeznanie w innych sklepach z elektroniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie wystrzegala x-kom. kuszace jest to ze maja laptopy w niespotykanych w innych sklepach konfiguracjach, ale z tego co ludzie pisali to sami pracownicy je skladaja/urozmaicają, a ponoć to wpływa na utratę gwarancji u producenta. dzieki ale nie kupie tam nic. poza tym czytalam o roznych dziwnych rzeczach u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede28
w sferisie mają rzeczywiste raty 0%, nic nie dopłacałam. Gdzieś tam w przestrzeni kilku lat brałam u nich 3 razy na raty i wszystko było bez żadnych cyrków typu opłata za kartę kredytową, której nie planuje używać/ rezygnacja z tej super świetnej karty, a tak mi się przytrafiło w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDziewczynaRatownika
jak dla mnie media expert zdecydowanie. celuj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotota23
Ostatnio korzystałam w sferisie z rat 0% a jeszcze wcześnie w satun, musisz obserwować gdzie aktualnie są raty 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarakopciuszek
ja akurat nie bralam na raty (bo wygralam 750 zl na zakupy w ankiecie media expert i moglam juz reszte dolozyc z wlasnego portfela), ale moja kolezanka, ktora poszla ze mna powybierac laptopa, upatrzyla sobie fajny telewizor i wziela na raty od razu :P i wszystko gra, a formalnosci zalatwila w trymiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kireko
Swojego laptopa kupiłem na raty w sferisie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×