Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam Ciebie

Bliska przyjaźń, romans z kobietą... czy to możliwe...

Polecane posty

Gość gość
Przeczytaj co napisałeś od samego początku. Jak sądzisz można mieć już jakiś pogląd na sprawę czy nie? No chyba ze słowa które tu zamieszczasz to puste słowa. Nie oceniam Cię tylko staram się zrozumieć o co tobie tak na prawdę chodzi :) Więc proszę nie szufladkuj mnie jako ta która Cię osadza. Jedynie odczytuje twoje własne słowa bo to jest jedyne możliwe kryterium które można brać pod uwagę. Słowo pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ja już uciekam :) Gość piszący to już nie ja będę czyli ta która nie zna, nie osadza a próbuje zrozumieć intencje ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wysłałem to do Ciebie? Zostałem NAMIERZONY? Napisz proszę skad mnie znasz... tak dobrze... skąd jestem, jak mam na imię... masz moje gg? No dalej śmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliska przyjaźń, romans z kobietą to nie jest prosty temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze ! :) 45 lat to czas by myśleć dojrzałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nawet jest to temat TABOO do tego stopnia, że niektórym wydaję się być czymś niepojętym i nie istniejącym w świecie ludzi samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłeś że kochasz , nie zerwałeś ze mną autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś samotny to szukaj kobiety samotnej. Nie dlub w czyimś zepsutym zwiazku bo to zwykle zle sie konczy. Jeśli ktoś ma źle małżeństwo to niech je zakończy i wtedy szuka. Narobisz tylko kłopotu takiej kobiecie. Przyjaźń zobowiązuje to nie jest takie łatwe lekkie i przyjemne. Na prawdę wygląda na to ze szukasz chwilowej rozrywki bez większej odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dołączyłam do osób cierpiących , trzeba było mnie rzucić a nie tak oficjalnie ranić widzicie kochani jak to się kończy , autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę musisz mnie dobrze znać skoro wiesz czego szukam. Zapewne zamieniłaś ze mną wiele rozmów i wiesz czym się kończy znajomość ze mną. Może się mylę ale wygladasz na osobę, której trzeba wszystko pod nos podłozyć. Chętnie przeżyjesz przyjaźń i może coś wiecej ale pod warunkiem że znasz jakże szcześliwe zakonczenie. Dopiero wtedy w to wejdziesz. Zatem ja życzę Ci powodzenia poznawania tych ludzi, którzy są Ciebie warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się nowy temat :) Myślę, że każdy kto nie wypowiedział się postawionym temacie może tam śmiało dopisać coś, nareszcie temat dla Was, a może długa przerwa w szkole i właściwy czas by wypowiadać się w temacie dla dorosłych. Żenada, śmiech na sali. Temat uważam za zakończony, proponuję pośmiać się z następnej osoby, a jeśli kiedyś dopadnie Was samotność proponuję przeżyć ją do końca dni. Zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie kocham a Ty tak zabiłeś mnie autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też autor zabił bo cie zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze wszystko jest mozliwe. Jeżeli chcesz się zaprzyjażnic z kobietą-próbuj. Jednak coś mi się wydaje, że lepszy byłby dla ciebie romans, który mooze przerodziłby się w przyjaźń. Działaj! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, po co te ataki na faceta? zalozyl temat, chce pogadac, poznac kogos, czy to takie dziwne?! malolaty popluly jadem i poszly...przerwa sie skonczyla?:P Trudno na tym forum znalezc kogos sensownego, szukaj na innych portalach;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w to w koncu czego szukasz?raz piszesz romansu,by za chwilę okreslać ,ze przyjażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam Ciebie, jestes zwyczajnie arogancki,bez empatii,nie rokuję więc ani romansu a tym bardziej przyjażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie gdzie wy byliście wcześniej macie racje , ja mu zaufałam a on zobaczcie co zrobił? autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam Ciebie ja kobieta
A i jeszcze coś niech moja historia będzie przestrogą dla innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widzę przeciwwskazań
Oczywiście, że jest to możliwe, wydaje mi się jednak, że szukasz w niewłaściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..rozumią.." hehe i zero empatii autora.I nie zganiaj na gówniarstwo tylko naucz się rozgraniczać romans od przyjażni.POmijam,że miedzy K a M przyjażni czystej,bezinteresownej nie ma,bo po jakimś czasie jedno chce warunkowo czegos więcej. Już nie wspomnę o propzycji przyjażni z zagubioną,zaniedbana w małżeństwie,jechanie na cudzych emocjach,by samemu się doawrtościować-to nie jest przyjazn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Romans i bliskosc z kobieta  mozliwy  prosciej w internecie niz w realu a im dalsza odległosc dzieli tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważny

Może tak ci wszyscy żonaci co chętnie poznają żonate. Skoro są tacy odważni , przystojni zmierzą się z rzeczywistością a twoja prawdziwa męskość chyba nie boi się poznać męża przecież jesteś taki opalony , muskularny i nie brakuje ci odwagi w robieniu nadziei bezbronej kobiecie , która może mieć aktualnie problem i nie wie co zrobić to takie męskie . Wiec wykaż się odwagą i poznaj najpierw męza tego chudego nieudacznika Ciekawe jak wtedy będzie twoja męskość wyglądać . A już na pewno twoja męskość tam niżej może okazać się c..i...ką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×