Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam Ciebie

Bliska przyjaźń, romans z kobietą... czy to możliwe...

Polecane posty

Nie potrzebuję takich rad... kimkolwiek jesteś, kobietą czy mężczyzną. Ja swoje wiem, nie mam zamiaru kogokolwiek tu bajerować, 90% caffe na to liczy :) by pośmiać się itd. Temat założyłem, by o tym pogadać, zobaczyć co kobiety o tym myślą. Z wypowiedzi każdego człowieka można wyczytać czy jest poważny czy prześmiewcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku na górze nie wiem kim jesteś ale masz rację i chwała Ci za to ja znam autora i tak jest właśnie jak napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmówco... nie oceniam Ciebie czy innych kobiet... skąd wiesz co mnie interesuje? Zabawa czy powaga? Nie dywaguj i nie zgaduj, bo to donikąd nie prowadzi. Nie znasz mnie ale może dopiero jak poznasz to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romansik na samotność , to taki apap, na chwilę pomoże ale nie usunie przyczyny problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty który pisałeś o tej zabawie to Ty masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz mnie? HAhahahah to to jest dopiero komedia :) Napisz kim jestem :) niech pół Polski się z Ciebie pośmieje. Trzeba mieć tupet by takie dyrdymały pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Doceniam Autorze za szczerość. W życiu wszystko jest możliwe taki układ też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że Cię nie znam ale już po kilku wypowiedziach mam pewien obraz i wolałabym się bardzo mylić ale niestety pisząc o szczerości o przyjaźni itd... to się jakoś nie pokrywa z tym co chcesz tu osiągnąć. Nie pisze by się pośmiać bo tu nie ma się z czego śmiać. Dla mnie to jest jedynie wstęp do kolejnej tragedii to wszystko. Może dlatego że jestem tradycjonalistka względem relacji damsko-męskich. Możesz sobie nie życzyć moich komentarzy ale chyba na tym polega rozmowa by wymieniać swoje poglądy czasem niezgodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ... kojarzy mi się z jakąś ustawką. Myślę że przyjaźń a potem coś wiecej między kobietą a mężczyzną nie jest czymś co można ustawić. Właściwi ludzie przyciągają się. Na caffe piszą o swoich problemach po to by ktoś im podobny się wypowiedział a nie stadko rozwydrzonych małolatów mających na myśli dobry ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie ranisz teraz przypadkiem kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdą się chętne panie , a za chwilę będą zakładać temat z gatunku facet to swinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poglady jak najbardziej. Ale ni pisz takich słów, że mnie znasz... jeśli przeczytasz od poczatku co napisałem to zrozumiesz że szukam przyjaźni. Śmieszne to jest? Nie masz przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem tak... nie mam zobowiązań wobec żadnej kobiety, jestem sam, więc nie ranię. Ale podkreślam... nie oceniam tych którzy mają zobowiązania a szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by tu pisało "stadko maloltow" Niejeden małolat ma więcej oleju w głowie niż niby dojrzały wiekowo jegomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Układ, związek każdy może nazywać jak chce ważne jest to co jest pomiędzy ludźmi a nie jak się to nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze więc postawiłeś wszystko na jedną kartę ? Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miłość , to było kłamstwo autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle mnie zrozumiałeś nie napisałam że Cię znam, wręcz odwrotnie napisałam że nie znam a tylko zarysowuje mi się twoja osoba. Nie oceniam Cię ani tego co chcesz osiągnąć. Widzę tylko niespojnosc w tym co piszesz to wszystko. Przyjaźń czy romans zobowiązuje. Po twoich kilku wypowiedziach widać że szukasz czegoś lekkiego. Przyjaźń to mocne słowo. Może trzeba było napisać o romansie najlepiej z zawiedziona mężatką. Byłoby bardziej czytelne. A może się mylę? Nie osadzam pisze co czuję. Zresztą uciekam bo miał być jeden wpis a się tego narobilo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Pytanie czy Ty sam siebie znasz, bo jeśli tak to co Cię świat i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gosc co pisze ze cie nie zna :D I pewnie dobrze, dla mnie samej :P Sorki nie dokuczam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co do mnie pisałeś autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i pewnie dobrze dla mnie samej? Kogo Ty ze mnie robisz? Po paru zapytaniach i odpowiedziach kolejna osoba chętna do oceniania. Masakra. Co z Wami? Nic o mnie nie wiecie a szufladkujecie. Przykre to jest. Czy ktoś Wam kiedyś pisał już na poczatku że tylko i wyłacznie krzywdzicie i że nie ma innego scenariusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autor został namierzony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to co do mnie pisałeś autorze? A kim Ty jesteś? Pokaż co ja DO CIEBIE pisałem, poprzyj to jakimś adresem e-mail, z jakiego IP było wysyłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×