Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Asia z tymi bólami to tak jest, wszystko się w nas zmienia a powodu się nie znajdzie. Mi ginekolog prześwietlał dzis nerki na usg bo mialam bóle w prawej stronei pleców na dole. Nerki w najlepszym porządku, a czemu ból, to 10 różnych powodów może być. ( ja obstawiam, że albo mnie zawiało przez mojego mości kota, który szuka tylko okazji, żeby wylecieć z mieszkania i robi przeciąg, albo od mojego krzywego rozwalania się na fotelu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Agentka-gratulacje!!!:)) będziesz miała mala ksiezniczke:) ja cos stawiam na chłopca, zobaczymy:) byle tylko te moje wyniki były dobre i naprawdę wszystko mi jedno:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika uk
A w którym jesteś tygodniu ze juz lekarz mógł zobaczyc płeć ? Ja juz tez sie nie moge doczekac az sie dowiem czy to chłopczyk czy dziewczynka. Niestety muszę poczekać jeszcze ponad 2 tygodnie. Pierwsze co robię w Polsce to wizyta u lekarza. W pierwszej ciąży dowiedziałam sie w 17 tygodniu ze bedzie synek. Teraz tez bede 17-18 tydzien wiec mam nadzieje ze uda sie podejrzeć. Juz chciałabym zacząć kupowac cos pomalutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Agentka super!!! Świetne wieści! Gratuluję córuniu! StyczniowaW gratuluję dobrych wieści :-) Asiu na pewno wszystko będzie dobrze! A kiedy mają być Wasze wyniki? Ja idę podejrzeć malucha w poniedziałek, zacznie się 16 tydzień i jestem ciekawa czy będzie widać kto to :-) czy będę musiała czekać do połówkowego USG, albo może będzie się ukrywać :-P oby nie :-P Też chciałabym pomalutku coś kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wyniki powinny byc teoretycznie do 10 dni. Zrobiłam je w ten wtorek, ale mysle i mam ogromna nadzieje, ze beda w przyszlym tygodniu:) Tez chcialabym zaczac kupowac powoli jakies ubranka:) Moja tesciowa wczoraj najpierw powiedziala mi, ze daje sok dla "Malego", a za chwile, ze snilo jej sie, ze to bedzie chlopczyk. Ciekawe:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_r22
Czy jest grupa na fb? Prosze mnie dodac karolina karolina zdjecie bukietu kwiatow. Dziewczyny jak wasze brzuszki sa juz widoczne? U mnie 12 tydz i lekko widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Hej. Jestem i ja, wlasnie pierwszy raz dzis usiadłam. Z rana zrobiłam objazdowa wycieczkę po okolicy, pospacerowalismy sporo, potem przyjechałam ogarnelismy obiad, upiekłam jeszcze babeczki oreo :) Mi brzuch w tym tygodniu widac juz konkretnie ale ja we wtorek zacznę 17 tydzien. Nie mogę sie doczekac aż sie dowiem płci. Agentka Kurde moze to prawda ze koty jonizują powietrze czy jakos tak i właścicielki kotów maja trudniej o chłopca, słyszałaś o tym? No mi sie sprawdziło bo pierwsza córka i znajoma, która ma kota takze dziewczynka. A propo tego, co napisała koleżanka, rozważanie założenie prywatnej gruby na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze fajnie byłoby z ta grupa:) łatwiej by bylo wstawić jakies zdjęcie, czy linka:) niedługo zaczniemy kompletować wyprawki, wiec zawsze można by bylo cos u siebie podpatrzeć:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
ja na fb się nie przeniosę, bo nie używam... wolałabym jednak zostać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, miałam usg dokładnie 14tydz 4 dzień jak lekarz stwierdził dziewczynę, wcześniej na usg genetycznym w 12tyg 5 dni babka też tak obstawiała. Ale różnie może być, także nie nakręcam się z kupowaniem ubrań, bo jak się okaże że chłopak to nie założe mu sukienki :D BMO babeczki oreo, muszą być pyszne! Uwielbiam lody oreo, podeślij przepis jeśli to nie tajemnica. Pierwsze słyszę o tym, że jak kot to dziewczynka, nigdy nie słyszałam takiego przesądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
No ja szczerze to sobie nie wyobrażam ze bedziemy tu pisac np 9 miesięcy i nawet zdjecia swoich pociech nie bedziemy widziec albo bedziemy gdzieś wrzucać, gdzie kazdy moze zobaczyć lub bedzie kupa ludzi czytac, co piszemy a potem moze jeszcze foty oglądać. Zreszta ja jestem na zamkniętym, prywatnym forum o którym wiem tylko ja i 8 osób, jest tez łaska, która nie ma konta na fb, założyła fikcyjne, nie ma żadnych znajomych, zdjeć itp oprócz tych ktore wrzuca na tym forum. Dla mnie to jak rodzina, zreszta pisałam to juz kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Agentka To niby naukowy fakt a nie przesad. Zazdroszczę ze juz wiesz co będziecie miec. Ja padam na pysk wieczorem wzięliśmy jeszcze wuja i ciocie na godzinny spacer nad ocean. Sąsiadka mi pisze ze zaczyna rodzic, wlasnie sa w drodze do szpitala. Niestety nasz szpital pełen i musza jechać 40 km do innego. Babeczki oreo http://www.malacukierenka.pl/babeczki-oreo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika uk
Hej ja jestem za grupa na fb, tez mnie denerwuje ze nawet zdjecia nie da sie tutaj wrzucić. Dzisiaj mi sie śniła różowa kurteczka w szafie mam nadzieje ze to znak. Tak mi sie marzy córeczka , ale nie chce sie napalać bo bede sie cieszyć rownież z chłopca. Przynajmniej wiem jak sie z nimi obchodzić ;). Mój maz dzisiaj jedzie do Cardiff na gp na żużlu wiec mamy z synkiem weekend dla siebie. Stęskniłam sie za nim , bo zawoziłem go do szkoły na 8.30 . A jak wracałam z pracy o 22 juz spał . Dziewczyny powiedzcie macie problem z cera w ciąży. Ja pierwszy raz czegoś takiego doświadczam. Wygladam teraz jakbym była po ospie,bo denerwują mnie te krostki i je drapie. W pierwszej ciąży miałam taka ładna buzie a teraz porażka. Jestem agentka gratuluje córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cera na razie na szczęście bez większych zmian:) Dzisiaj będę na zakupach, musze jechac do Rossmanna po jakiś balsam na rozstępy, bo na razie używam tylko oliwki w żelu. Ona super nawilza, ale to jest rozwiązanie tylko dobre na noc. Pewnie nie omieszkam wejść do Pepco i pooglądać te slodkie ubranka:) BMO to moze zalozysz taka grupę?:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika uk
Dziewczyny wlasnie dostałam list z wynikami badań . Prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu downa 1-10000 i zespołu Edwardsa i patau 1-100000 . Jaka ulga. Ja kupiłam sobie balsam z palmersa i jest fajny i do tego super pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!!:)) ja wlasnie tez zamierzam go kupic:)) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Hej Monika to inne wyniki sa u was w sensie liczbowe u mnie opisowe ze ryzyko niskie po prostu. Nie mam nic przeciwko założeniu grupy na fb ale tu tez bedziemy zaglądać zeby z czasem było nas wiecej :P musze najpierw ogarnąć jakiegoś maila bez mojego imienia i nazwiska żebyście mogły wysłać swoje dane osobowe. Ja tez mam mleczko kakaowe z palmersa ale zapach mi średnio pasuje hehe Monika mój maz, tata i wuja tez jadą na speedway do Cardiff a my z mama, ciocia i Olivka jedziemy na spacer po cardiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemagentkA
A czy znajomi widza że jestem w takiej grupie? Bmo dzieki za przepis na pewno skorzystam. Dziewczyny myslalam ze nie przeŻyję tej nocy. Od godziny 15 wczoraj zlapal mnie strasznie silny bol glowy, w nocy dalej trzymal az mi lzy z bolu lecialy. Robilam sobie oklady z lodowatego recznika i jakimś cudem usnelam na nim. Obudzilam sie nie dosc ze z tym samym bolem glowy to jeszcze szyji i barku, do wc nie moglam wstac. Zadzwonilam po mojego partnera zeby zerwal sie z pracy,kupil mi paracetamol i zrobil kanapke bo nie wstane. Juz jest lepiej ale nie wynurze nogi z lozka pewnie po tych przejsciach. Tak z tydZień temu tez mialam takie bóle glowy przeZ kilka dni, ale nie do takiego stopnia. Kupil mi magnez bo wyczytałam ze przez jego niedobór są bóle glowy, a mi przed ciaza tez go brakowalo. Podobno 2 trymestr to okres miodowy ciąży a ja się sypie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemagentkA
Monika super wiadomość, zawsze to kamien z serca ze z malym wszystko ok. Co do cery to mi sie na twarzy nie pogorszyla ale za to mi wyskakuja wypryski na ramionach i dekoldzie. Asia udanych zakupow, jak cos to polecam tez mustele przeciw rozstepom. Bardzo dobre opinie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemagentkA
Czytalam o tych grupach na fb to BMo moze zaloz tajna a nie zamknieta, to w tedy będzie wszystko anonimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze Mustella jest fajna, ale poki co, bede musiala sie zadowolic tym Pallmersem, ze wzgledu na cene:) Po tych badaniach to jestem doslownie splukana;p Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Agenta No o czymś takim pisze, nikt bie widzi ze jesteś, nikt nie widzi ze komentujesz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemagentkA
Monika odnośnie zmiany cery to moze rzeczywiście trafiliście w dziewczynę bo mówi sie ze corka matce urode odbiera, a jak jest synek to sie pięknieje. Mi przyjaciolka jak bylam na samym początku ciazy mowi, ale nieladnie wyglądasz,tak nijak oczy podkrazone ,twarz matowa na pewno będzie dziewczynka. Teraz tylko powtarza,a nie mowilam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Dobra mam maila wiec wysyłajcie swoje imie i nazwisko i moze pod jakim miastem widniejecie bo moze byc kilka osób takich samych albo napiszcie jaka fotę macie na profilowym. No i nick z kafe żeby rozpoznać. kwiatuszek1530@onet.eu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ja będę miała tego synka, jak mi mówi przeczucie:d BMO, zaraz wyśle maila:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika uk
Hej ja juz maila wysłałam. A tak dziewczynom w pracy mowilam wczoraj, ze jeśli jest to dziewczynka to moge chodzić taka pryszczata nawet cała ciąże . Ogólnie to strasznie " miłe" sa niektóre koleżanki . Ja ostatnio usłyszałam ze polar mi sie skurczył bo zawsze taki luźny był a teraz jakiś mniejszy sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
ok, wyslalam Wam zaproszenie do znajomych na FB, bo tylko znajomych moge dodac do tajnej grupy :P Jakbym nie odpowiadala to znaczy ze jestem w terenie bo za godzinke wyjezdzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika uk
Agentko lepiej sie juz czujesz? Mam nadzieje, ze juz Ci lepiej. Mnie dzis tez głowa boli od samego rana ale to zasługa pogody, ciśnienie musi byc kiepskie. Mamuśki czekamy na Was na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika super ze wyniki dobre. Ja bym b. Chciala poznac plec tak licze na dziewczynke bo juz mam chlopca. Co do rozstepow to ja nie mam po pierwszej ciazy bo smarowalam oliwka bambino na poczatku zwykla a pozniej ta w zelu. Smarowalam nawet po 2-3x dziennie zeby skora byla tlusta i nic mi nie wyskoczylo. Ja jestem na tajnym forum na fb i nikt nas nie widzi. Moje dane z fb karolina karolina. Zdjecie profilowe zolty bukiet kwiatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
karolina Niestety nikt taki nam sie nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×