Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny :) ja też będę styczniową mamą. Mam termin na 11/18 styczeń. To moja druga ciąża. Mam już syna (5lat). Chciałbym dołączyć do grupy na fb. Mogłybyście mnie dodać??? Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia z dużym brzusiem
Witam mam termin na sylwestra jestem w 4 miesiącu a wyglądam na 6 bo mi tak brzuch wyskoczył. Od początku jem za dwóch a jak u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2801
Hey kobietki jestem tu nowa.termin mam na 28 stycznia .Na ostatnim usg w 20 tyg i 5 dniu ciazy dowiedziałam się że w moim brzuch mieszka chłopczyk. Miała być dziewczynka ,no ale cóż widocznie tak ma być, aby zdrowe jak to się mówi. W domu mam już 2 synów w wieku 5 i 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 7 tygodniu ciąży i lekarz kazał mi brać kwas foliowy. Też brałyście? I czy długo trzeba go przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA34
dziewczyny czy mogę się do Was dołączyc? po krótce napisze że termin mam na 28 stycznia. płeć dziewczynka. niestety na połówkowym 20 tyg na usg znalazł: torbielke w główce 4mm --Torbiel splotu naczyniowego.. oraz na serduszku 2mm zwapnienie tzw.ognisko hieperogenne lub tzw bright spot), czyli jasno świecąca plamkę. JESTEM TYM CAŁYM FAKTEM MOCNO PODŁAMANA..... CZY KTÓRAŚ Z wAS MIAŁA PODOBNĄ SYTUACJĘ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko wypelnilam ankietd, ale apyt 53 masz blad - jakichs, a nie jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już wiesz, że jesteś w ciąży to już łykaj folik :) Kup sobie ten mama bo ma też jod i kwasy DHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kwas foliowy brałam od samego początku aż do porodu. Wybrałam folik mama ponieważ zawiera wszystkie niezbędne składnik zarówno dla mamy jak i dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też podobnie, biorę tylko folik mama i w sumie żadnych więcej witamin nie łykam. Mam zamiar łykac go do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowiątko
Dziewczyny, ciekawe co u Was, gdy maluchy mają prawie rok. Szukałam Was na FB, ale nie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×