Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość
U mnie sprawdza się mit że zgagę ma mama jak dzidzia ma czuprynę . cała ciążę nic a teraz nagle mnie wzięło że zgaga w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja jestem dzisiaj po wizycie u lekarza po wizycie w klinice ktg skurczy i cisnienia bo mam podwyzszone i powiem wam ze za dwa dni rodze rozwarcie na 3 palce skurcze nie wyczuwalne ale sa ewidentnie na tym wykazie byłymala nisko ulozona glowka 30cm takze 22 rano ide rodzic trzymajcie za mnie kciukasy bo bedzie sie działo dam wam znac dopiero po powrocie bo na telefonie nie chce mi wyswietlac moich wypowiedzi a szkoda 26 najpozniej napisze to trzymajcvie kciuki boje sie jak szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Justynkaa zaciskamy kciuki i trzymamy z calych sił. Oby poszlo szybko, gładko i jak najmniej boleśnie. Będzie dobrze. No i z niecierpliwością czekamy na relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Justynkaa ale ci zazdroszcze ze mną juz :-) trzymamy kciuki. wlasnie mnie naszlo na bita smietane, zrobilam sobie fixa bo tylko taki mialam i pozarlam 600ml bitej smietany:-) pyszne ale teraz ledwo leze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez twardnieje i to juz nie na zaparcia jak na poczatku tylko co chwile. Przejde sie twardy wczoraj troche pograbilam liscie dzisiaj cierpie. Justynka ale masz fajnie ze wiesz kiedy bedzie maluszek z toba i to juz tak blisko , tez bym chciala tulic mojego urwisa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka trzymamy kciuki!! Będzie dobrze, niedługo ujrzysz swoje malenstwo i o tym właśnie myśl :) Czekamy z niecierpliwością na dobre wiadomości! Tez juz marze zeby Zuzia byla z nami :) Dobrze wiedzieć ze nie jestem sama z tą dolegliwościa, choc nikomu nie zycze :/ Zojka jak tam gości? :) Acai to przyszalalas z tą śmietaną :D u nas piecze sie drozdzowe, pięknie pachnie, z pol godzinki i będziemy zajadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do mam które już mają starsze pociechy. Czym szczepilyscie dzieciaczki refundowanymi czy tymi 5w1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Bezka, Zuzia ladnie wazy, wspolczuje Ci z ta zgaga ale to chyba faktycznie przez to, ze ma duzo wloskow tak jak kiedys pisalas. Ja ze spaniem nie mam wiekszych problemow oprocz tego, ze potrafie zasnac ok22 obudzic sie i nie spac od 1 do 5 ale tylko czasami. Ze zgaga radzilam sobie tak; wyeliminowalam wode gazowana, pikantne i slodkie, kubek mleka przed snem i szybko zasypialam. przez ta ciaze moze z 5 razy mialam zgage (mloda chyba bedzie lysa). Kawusi4 masz racje, ze dzieciaczkom przykro jak rodzica nie ma na apelach zwl z okazji Dnia Matki. U nas nie robia apeli ani na poczatku roku, ani na koniec ani z okazji dnia;babci, dziadka, mamy, taty...itd. Apel jest np po kilkudniowych wycieczkach. Wtedy na rzutniku wyswietlana jest relacja z wycieczki; zdjecia i filmiki dzieciaczkow aby rodzice zobaczyli gdzie byli co robili i jak sie zachowywali. w sumie sa tez organizowane jaselka i tyle. Tez staram sie zawsze byc ale mam taka mozliwosc bo nie pracuje i wiem, ze moi chlopcy sa szczesliwi ze przyszlam. A Ty sie nieprzejmuj opinia goscia i nie tlumacz bo wiesz w jakiej jestes sytuacji i jak przechodzisz ciaze a zdrowie maluszka i Twoje teraz najwazniejsze, w rezultacie udalo Ci sie pojsc i dobrze, teraz odpoczywaj. Justynka super wiesci fajnie, ze juz tylko dwa dni. Nie martw sie kochana dasz rade, jestesmy z Toba, trzymamy mocno kciuki, wszystko bedzie ok i koniecznie szybko nam zrelacjonuj bo my tu z niecierpliwoscia bedziemy czekaly na nowiny :* Mila a Ty juz noge wyleczyla, ze w ogrodzie szalejesz? No nie mozesz usiedziec kobitko jak nie w "gary" to do ogrodka sie pchasz. Lez kobitko i wypoczywaj jeszcze sie napomagasz a teraz malenstwo najwazniejsze tym bardziej, ze brzuch tak twardnieje. Daj tesciowej sie wykazac w tych czynnosciach a Ty sie oszczedzaj. A u mnie ok :) najadlam sie leczo i wypoczywam. ale zaraz poczlapie do kuchni bo chce mi sie cos slodkiego. udanego weekendu, Bezka ochoty na drozdzowca narobilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrenata
Kochane ja dzisiaj bylam na powtorce ktg. Nawcinalam sie slodkiego przed badaniem zeby mloda znowu nie spala. Wynik wyszedl ok ale i tak na polowie zapisu jej sie zdrzemnelo:) za to po powroci do domu zaczela kopac jak szalona. Jakby wczesniej nie mogla sie powiercic wiecej... zauwazylam ze co zapis ktg tym wieksze skurcze sie pojawiaja... ciekawe... niby nic nie boli jak sie wszystko napina. Moze ewentualnie lekki dyskomfort na tym etapie. Ja tez niedawno mialam problem ze zgaga. Nawet wymiotowalam kilka razy jak cala gorycz mi sie cofala. Moge wam polecic helicid na recepte. Mozna powiedziec ze juz od pierwszej kapsulki jem co chce i kiedy chce i po zgadze sladu nie ma;) Justynka - sciskam kciuki... jak ja ci zazdroszcze.... juz sie tak przyzwyczailam do brzuszka ze mam wrazenie ze w tej ciazy bede jeszcze dluuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
justynka,trzymaj sie i dobrego porodu! :) ja tez teraz duzo mleka pije i lepiej ze zgaga. Tyle smietany zjesc..wow! ;) ja mialam spadek apetytu,ale wrocil..jem 3kolacje-ostatnia ok 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
justynka,trzymaj sie i dobrego porodu! :) ja tez teraz duzo mleka pije i lepiej ze zgaga. Tyle smietany zjesc..wow! ;) ja mialam spadek apetytu,ale wrocil..jem 3kolacje-ostatnia ok 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
ja szczepilam na nfz,3wklucia i polecam. Dodam,ze robilam szeroki wywiad na ten temat,a mam rodzine z medyc.zwiazana. Skojarzone to dla mnie taki komfort dla rodzica bardziej...:) pomijam cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Justynka trzymam kciuki za Was. My tez szczepiliśmy dzieci podstawowymi szczepionkami. No i czasem odciągałam szczepienia, aż miałam pewność, że dzieci są zdrowe. I nikt nie robił z tego powodu problemów. Nawet jak jedno zachorowało to wiadomo było, że za chwilę kolejni się pochorują. Zgaga na szczęście mi nie dokucza . Myślę, że to zasługa diety cukrzycowej. Chociaż jak piszecie o tych ciastach to marzy mi się sernik na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia, Justynka ;*** ja jestem dzisiaj jakoś nie w sosie wieczorem, bez powodu ; / Wczoraj zaliczyłam egzamin, dzisiaj zrobiłam sobie odpoczynek od nauki, poczytałam, ogarnęłam trochę pranie i obiad, wieczorem obejrzeliśmy z moim zaległy serial, a teraz jakoś mi smutno bez powodu. ; / Nienawidzę tej hustawki hormonalnej ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
nowy dzien. w nocy najpierw syn spac nie dawal,a od 4 maz wybierajacy sie do pracy..kawy... Planuje dzis lunapark z synkiem :) chyba sie pokrece troche,albo w gore takim mlotem wystrzele.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Dziewczyny doszłam do wniosku, że w obecnym stanie to nie nadaję się do niczego. Nawet posiedzieć z gośćmi to dla mnie wielki wyczyn. Noc przez to mialam koszmarna. Spalam może ze 3 godzinki. Brzuch napinal się jak nigdy, balam się że wyląduje w szpitalu. Dzisiaj mialam cały dzień leżeć ale siostra ma urodziny więc będę musiała na chwilkę do niej pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny boje sie jak to bedzie pociesza mnie tylko to ze jade przygotowana ze corcia ma dobra opieke i maz ze mna bedzie bo bym zwariowała ale te bole mnie przerazaja licze na dobra ekipe porodowa i oparcie bo moje cisnienie skacze jak chce a to jest przy porodzie niebezpieczne nawet dzisiaj sie juz stresuje niby drogi porod ale boje sie bardziej wiem co mnie czeka trzymajcie mocno kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Justynkaa1986 wszystko bedzie dobrze! :) trzymamy kciuki z całego serca! :) juz jutro ucalujesz swoją druga córeczkę!!! :) Ale ci zazdroszczę!!!! :D trzymaj sie dzielnie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie strasz ze drugi gorszy jak juz wiesz co Cię czeka. Dasz radę! Alex huśtawki nastrojow ma co jakis czas kazda z nas, takie uroki ciąży. Ja to moge beczec co chwilę, nie mam problemu z wytwarzaniem łez :D Gajazmaja a moze Ty chcesz urodzic przy tej adrenalinie! ;) odwazna jesteś, dobrej zabawy w takim razie :) Zojka u nas dzis tez sie dzieje, bo mamy remont 2 scian, niestety dzis nie skończą wiec pare dni w takim balaganie będzie :( co zrobic, wazne zeby niedlugo przygotowac cale mieszkanie na maluszka. Nikola chyba rzeczywiście mała będzie miala bujną czuprynke! ;p a tego helicidu nie wiem czy mozna brac bezpiecznie w ciazy. Dzis juz lepiej spalam cale szczęście. Mam wrażenie ze mała juz nie ma miejsca w brzuchu. Strasznie sie rozpycha przeciaga, brzucha za duzego nie mam a dziecko juz ma 2,5kg. Zresztą lekarz tez ostatnio na wizycie stwierdzil ze w brzuchu juz nie ma za bardzo miejsca. I sie zastanawiam jesli tak dalej będzie rosla to czy z tej ciasnoty nie będzie chciała wyjsc wcześniej. To takie moje dumania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Widzę, że u kazdej z nas zapowiada się ciekawy weekend. Alex odpocznij trochę, może wtedy poprawi się Twoj nastrój. Egzaminy, obowiązki domowe, końcówka ciąży to niezła mieszanka. Justynka a jak tam starsza siostra? Jesteśmy z Tobą myślami. Gajaz maja niezłe masz zachcianki na koniec . Może nie idźcie sami , bo jak Cię po tych wrażeniach skurcze złapią, albo wody odejdą... U nas dziś ostateczna przeprowadzka. Wczoraj pojechały drobniejsze rzeczy, dziś meble. Dzieciaki będą miały swój ogródek, plac zabaw niedaleko więc w domu będzie trochę spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Justa dasz rade :* Pisz szybko po. Alex super zdany egzamin to chyba jeszcze jeden Ci zostal? Z humorami tak jest niewiele nsm trzeba do zmiany nastroju. Bezka dobrze, ze juz lepiej pospalas bo jak tu funkcjonowac w ciazy i w zmeczeniu? Kawusi4 to juz prawie gotowe wszystko. Prawie kazda z nas ma jakies renowacje na chacie. My tez wzielismy sie za malowanie najpierw schody drewniane a pozniej kuchnie chcialabym ogarnac. Maz zaczal przedwczoraj 18dni wolnych taki ma grafik nie mogl wziac kiedy chce tylko kiedy mu wypadnie i do czego zmierzam otoz 6.06 wraca do pracy a ja mam na 8.06 termin :/ ciekawe czy zdaze wczesniej urodzic? Dzis w nocy spanikowalam bo mialam skurcze co 5 mins i myslalam, ze to juz ale przeszlo :/ To chyba bole po wczorajszym objadaniu sie leczo ;) Nam tez zapowiada sie dzis fajny dzien, wlasnie wybieramy sie do planetarium i obok jest centrum techniki. Moje dzieci kochaja to miejsce, byli z klasa ns wycieczce tam i my im obiecalismy, ze ich tam zabierzemy. Pogoda brzydka, pada to spedzimy dzionek pod dachem. Za tydz w planach ZOO ale zalezy od pogody i czy sie nie wysypie ;) do napisania kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj naskrobalam posta i przerwało mi połączenie z Internetem :/ Widzę,ze wiele się dzieje :) Justynkaa1986 trzymam za ciebie,za was mocno kciuki oby łatwo poszło ;) Kawusi4 fajnie ,że już konczycie przeprowadzkę . U mnie dobrze,malg bardzo aktywny ,weekend spędzę u rodziców bo mój teraz z moim tatą zajęli się drzewem ,a później idzie do pracy więc nie będę sama siedziała. Wczoraj wieczorem zanim mój wrócił z pracy z racji ladnen pogody miałam otwarte okno i wpadł mi do mieszkania ptaszek, niby malutki i gdyby nie ciąża to bym go wggonila ,a tam uvieklam do sąsiada :P Pogoda jest piękna tylko spędzać czas na dworze już się doczekać nie mogę tych spacerów ,nie pamiętam czy pisałam ale w końcu zdecydowałam się na wózek Amelis Delti Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin29
Dziewczyny mam do was pytanie,od dwoch dni czuje straszne napieranie malego na dol to uczucie jest okropne jakby chcial juz wyjsc nie da sie normalnie funkcjonowac,do tego jeszcze mnie kuje,jestem w 36 tyg ciazy,niecale dwa tyg temu bylam u doktora wszystko bylo ok ujscie zamkniete szyjka dluga nie skraca sie,miala ktoras tak ?termin cc mam na 06.06 przydalo by sie dotrwac czy ktoras tak ma pomozcie czy to normalne ?biore nospe i magnez ale to uczucie tego ucisku jest okropne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
My dziś tez na imieniny się wybieramy :-) trochę rozrywki. Zresztą ja teraz szukam rozrywki jak najwięcej żeby czas mi minal szybciej chociaż do wizyty piątkop ma dziś wolne, potem środa i czwartek tez także zleci mi bo przecież trzeba będzie Matki odwiedzić :-) moja malutka tez szaleje i budzi mnie aczkolwiek dziś dobrze spalam - a o 7 zaczęli prace na budowie obok i lipa bo okno mieliśmy otwarte :-) Wczoraj kumpela mi Podhala listę która im dali w szpitalu gdzie będę rodzic co zabrać i w punkcie ojciec jest wpis "49,20zl jeśli ojciec chce być obecny przy porodzie". Juz wyobrazam sobie wchodzącego faceta z 50zl banknotem i slowa "reszty nie trzeba" haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
ewelina,ja tak mialam-uczucie,jakby jajo znosila,a mala chciala reke wystawic i pomachac ;) maz wyrwal sie z pracy i bylismy na karuzelach itd..no sama bym sie bala..uwielbiam patrzec,jak syn szczesliwy! Teraz poleglam,míalam 2bolesne skurcze i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
wlasnie doszlam do wniosku,ze koncowka ciazy jest dla mnie najlepsza..szok :) nawet mam ochote wlosy zafarbowac i kupilam szamponetke,ale moze dam se spokoj ;) i pogoda taka cudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
Dużo sie masturbuję,bardzo mi sie teraz chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Ewelin ja tak nie mialam to nie wiem jakie to uczucie. Moze sprobuj jak najwiecej odpoczywac. Lezec z nogami w gorze a jak na boku najlepiej lewym to wtedy spory jasiek miedzy nogi i moze pomoze- biedulka. Rozefi wypoczywaj pewnie a reszta niech sie dzieje. Gajazmaja- no jakos trzeba sobie radzic ;) Ja odpoczywam po dosc intensywnym dniu, bylismy w tym centrum techniki: chodzenia a chodzenia i ogladania troche meczace to chodzenie (ze 3 godz) pozniej szybko obiad i skrobalam ze scian stara farbe aby przygotowac do malowania. Moj 5-latek dzielnie mi pomagal- najukochanszy moj skarbus. Justynka jutro WIELKI DZIEN :) :* jestesmy z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie końcówka najbardziej męcząca. 38tc a mały ani myśli szykować się do wyjścia. Niby jest głowa do dołu ale nie napiera na szyjkę jeszcze, większość czasu rozpycha się w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
no przeciez nie ja to napisalam..ktos sie podszyl..ale ze mu sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×