Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość
4 cm czy milimetry?Są takie co mają 1,5 milimetra i donosiły na podtrzymaniu.A który to tydzień u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy taki brązowy śluz w 38 tc może oznaczać czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila biedna, moze za bardzo się przemeczylas obowiązkami. A szyjka 4cm to bardzo duzo, ja mam 2,5cm no ale lekarz wie co mówi, odpoczywaj zebys jeszcze ponosila maluszka. Ja ciagle biore luteine, 2x dziennie dopochwowo. Mam brac tylko do nastepnej wizyty 02.06 bo później juz moge rodzic :) Rozefi ciekawe co Tobie powiedza w poradni, oby pozwolili Ci w domu spedzic troche czasu bo szpitala chyba masz juz dosyc. Poszlam na chwile na bazarek, ledwo dysze, jest strasznie goraco, to nie dla mnie... Na dodatek ledwo wrocilam bo strasznie zaczelo mnie bolec w dole brzucha jak przy okresie, nie wiem czemu. Weszlam do domu i od razu na lozko, na szczęście przeszło ale boje się gdziekolwiek wychodzic. Jeszcze musze 1, 5 tyg wytrzymac zeby skonczyc 37 tyg. Poza tym mieszkanie nafal rozgrzebane, maja skończyć w piątek a pozniej nasza kolej z ogarnianiem. Kawusia wspolczuje Ci tej przeprowadzki.. masakra ile to wysilku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
trzymaj sie,mila,wspolczuje Ci... Ja mialam wizyte i ktg-urodze max w poniedzialek. Mam rozwarcie 2cm,szyjka skrocona. Obym w aucie nie urodzila-maz calymi dniami w pracy,bliscy wyjezdzaja..pechowy termin. Nastroj mam kiepski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mila lepiej u Ciebie? Gajazmaja no najwyższa pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Gajazmaja to juz lada chwila, dlugo wyczekiwany moment :) będzie dobrze, nie mysl ze sama zostaniesz, moze w razie czego poprosisz sąsiada, taxi czy po prostu karetkę. Trzymam kciuki Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gaja, no to powodzenia^^ @Mila, zdrowia ;) jejku, upały drugi dzień, a ja już mam dosyć -_- jak tak cały czerwiec będzie, to się chyba powieszę. Cięzko mi sie skupić, a jeszcze jeden egzamin w przyszłym tyg. ; / Dzisiaj, jak wstawałam rano z łózka, to młody dosłownie fiknął kozła, kopiąc jak wściekły, zastanawiam się, czy aby wreszcie się nie obrócił w dół, mam w pt. wizytę, to się przekonam... ale aż sie zwinęłam z bólu ; / brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę na wizycie miałam 4 cm wczoraj wieczorem powiedział ze się skróciła rano po obchodzie tez nie wiem na ile nie powiedział. Ja dostaje luteine po dwie tabletki pod język dwa razy dziennie a zalecenia wczoraj lekarza były trzy razy bo to przy mnie mówił. Juz lepiej bo zjadłam całą mala bułkę z masłem i jej nie oddałam pierwszy posiłek dzisiaj o 17 a ostatni jadłam w sobotę o 14 Mila0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Mila to sie porobilo. Gajazmaja odliczamy i kciuki trzymamy :) Justynka jak malenstwo? I jak Ty? Slyszalam o upalach w Pl i szkoda mi tych, ktore przez nie cierpia. Ja poza ciaza uwielbiam lato i odrazu korzystam z kazdego promyka aby sie opalic a teraz poki co nie moge brzuszka opalac a buzie mam tak brazowa ze ludzie pytaja jak po urlopie? Chyba mocniej i szybciej chwyta to slonko mnie teraz. Brzuszek mi sie dzis znacznie opuscil i ciezko wykonywac pewne czynnosci. A tu jeszcze troche pracy przy remoncie :/ w sumie to za wiele nie pomoge bo z bierzacymi porzadkami walcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Byłam wczoraj na wizycie. Potwierdzilo się, że będzie synek. Waży juz 2740g. Leci 36 Tc. Jak za zaczęła denerwować mnie ta dieta cukrzycowa tak teraz najbardziej muszę na nią uważać, bo podobno po 35 tygodniu dzieci najwięcej tyją a wizja urodzenia małego grubaska mnie nie pociesza. No i najważniejsze, że nie mam jeszcze rozwarcia, szyjka krótka, ale jak na ten tydzień może być (nie wiem ile może mieć) Miałam pobrany GBS, zlecone ostatnie badania krwi. No i jakoś przeraziła mnie trochę opcja, że to "ostatnia prosta" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po wizycie. Rozwarcie na 1 cm. 38 tydzien. Macius ustawia sie gloweczka do kanalu rodnego.waga okolo 3 kg. Moja 7 kg na plusie. Moge nie dotrwac do 12 czerwca. Uff. Pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrenata101086
Ojojoj widze ze sie juz ruszyly porody;) ja mam dzisiaj wizyte i mam cicha nadzieje ze juz dostane skierowanie do szpitala. Brzuch coraz czesciej twardnieje, łupie mnie w tyłku i co chwile coś kuje. Jeszcze do tego ta pogoda dobijajaca.... ehhhh... 37 tydzien skonczony wiec moze i u mnie cos sie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak często macie USG na prywatnych wizytach? co 4 tyg czy częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex to moze wreszcie maluch obrocil sie glowka do dolu, stwierdził ze najwyzszy czas! ;) Dziewczyny ale wiesci co trochę, będzie porod za porodem :) z jednej strony jak dobrze ze wyczekane maluchy będą z nami, a z drugiej znów mam obawy jak to będzie. Teraz juz trzeba trzymać rękę na pulsie i byc przygotowanym. Ja dziś odwiedzilam okuliste, bo nosze okulary i musialam miec potwierdzenie ze moge rodzic naturalnie. Ale na szczęście jest ok i zadnyvh przeciwwskazań. U nas spadl deszcz i wreszcie lepiej się oddycha. Malutka caly czas aktywna, w ogóle nie sprawdza sie to co pisza, nasza Zuzia będzie istnym diabelkiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawusia4
Dziewczyny,jade do szpitala bo zaczęły mi się skurcze i chyba wody Sącza,maly się spieszy.boli jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusia trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia, zobacz a wczoraj bylas u lekarza i nic nie wskazywalo na porod! Trzymaj sie i odezwij jak będziesz mogla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Spokojnie u mnie nic się nie dzieje. Ktoś sobie żarty robi. Ja nie planuje puki co rodzic e tym i przyszłym tygodniu, bo za dużo po przeprowadzce mam rzeczy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusia,jak tam? Odezwij się jak będziesz mogła! O jaaaaaa drugie dziecię się rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
ktos sie chyba podszyl pod kawusie ;) gosciu-ja usg co 4-5 tyg. Na koncu wystarczy ok 31 tyg i przed porodem. Od 37 ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha mnie na ktg skierowała dopiero jak będzie po terminie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ysg mam na kazdej wizycie co 4 tyg. A ostatnio mialam co 2 tyg bo musialam skontrolowac szyjke. A u nas w szpitalu jest tak, ze od 38 tyg jezdzi sie na ktg co tydzien, a po 40 tyg co 2 dni i ewentualnie od razu mozna zostac na oddziale jesli wyjda skurcze. Mam szczera nadzieję ze mala nie będzie chciala siedziec do 42 tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od 4:20 na nogach ,dwie godziny na dojazd do poradni, wizyta u lekarza trwająca prawie godzinę i skierowanie do szpitala... Echh wysiefzialam się na IP milion godzin a teraz już leże na całkiem wygodnym łóżku szpitalnym. Jeszcze nie miałam USG zobaczymy co się dalej będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi a co mowil lekarz, dlaczego skierowal Cię znowu do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fascynuje mnie, komu się chce siedzieć na forum dla ciężarnych i się podszywać ;D rozumiem na jakimś politycznym czy coś.. @Bezzka - no mam nadzieję, że wreszcie.. wydaje mi się, że jakoś inaczej małego czuję, ale z drugiej strony to może być autosugestia -_- zobaczę w pt. @Różefi, jednak szpital? ; / i co, juz do końca..? biedactwo ;* na szczęście upały zelżały, od razu odżyłam. pranie, sprzątanie, gotowanie, można funkcjonować jakoś.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja usg miałam nie na kazdej wizycie. Wczoraj miałam robione, bo pani doktor stwierdziła, ze na kolejną wizytę (14.06) mogę się juz nie stawić. Teraz wybiera się na urlop. A chciała się upewnić czy dziecię zbytnio nie podrosło przez cukrzycę. Jak chodziłam na nfz to miałam wizyty co tydzień i ktg 2 razy w tyg. w 9 miesięcy. A teraz to tak trochę" niech się dzieje wola nieba" . Dostałam rozpiskę badań do wykonania przed porodem i tyle. Jak urodzę to dobrze a jak nie to przyjść 14.06. Rozefi będziesz w szpitalu do rozwiązania? Alex u mnie zupełnie odwrotnie. Chłodniej dziś trochę, ale burzowo a ja już nie mam siły rozpakowywać rzeczy. Mam zamiar dziś skończyć, jutro moje rodzeństwo się zjeżdża i robimy grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
U nas byl upal do tej pory, teraz spadly trzy krople fajnie pachnie deszczem i juz zrobili się chlodniej. Jakąś mam dziś masakrę - jestem tak oslabiona ze mogę przelezec caly dzień, co zresztą robię. Wiecie co mam stracha bo chcialam zmienić worek w odkurzaczu jak maz odkurzyl i przykucnelam i z każdym kucnieciem lapal mnie taki bol w kroku i klucie ze serio balam się żeby to maleństwo mi nie wypadlo... bo takie mialam uczucie. Dodatkowo mala od razu zaczrla sie bardziej ruszac. Dobrze ze wizyta w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nadal w szpitalu dzisiaj robili usg małemu o rozwija się prawidłowo według tego lekarza waży pomiędzy 2500-3000 ale powiedział ze on by obstawial 2500 żeby się nie rozczarowac ze zawyzyl a ja mam gdzieś stan zapalny a oni szukają gdzie cały szpital juz poruszony chirurg laryngolog i wgl Mila0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×