Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwierz w mojej szafie mieszka

Polecane posty

Gość gość

Kiedy tylko przysypiam-wyłazi. Patrzy jakby chciał wypróbować na mnie dynamit w biodrach nie pytając o zgodę. Wtedy wypowiadam zaklęcie "logunt" i znika. Innym razem katuje mnie disco polo. Kiedy jego świeżo wybielony anus, oświetla wcześniej spowity mrokiem pokój, nachodzą mnie pytania natury moralnej: łykać, czy wypluwać? Czasem zwierz wydaje się najnowszy innym razem najszybszy, czasem jawi mi się w sutannie ze szpicrutą, pośladki mi płoną. Heroinę przepija herbatą, potem szydełkuje długo. Mógłby tak w nieskończoność, gdyby nie to, że dzwoni budzik. Wstaję niechętnie, prysznic, kawa. Czas do pracy. Wtedy nagle przypominam sobie, że przecież jestem bezrobotną, samotną matką na rencie (choruję na brzydotę I stopnia). Co za ulga, że nie istnieje żaden świat równoległy. Wracam spokojnie do szafy pogadać ze zwierzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Czyli trzymasz komputer w szafie, a forum Zycie Erotyczne Kafeteria masz na stronie startowej? Acha. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest kryka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się... taki zwierz nie jest groźny powiem wręcz że jest na wykończeniu już prawie zdechł kiedyś na pierwszej stronie były tematy z ostatnich sześciu godzin, a teraz z wczoraj z 19:44... smutne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam szafę w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a roocha cie ten zwierz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd. Czasem tylko namawia mnie do masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Porsche kupują faceci po 40-tce jak dupa siwieje- czy jakoś tam. Jaguar to klasa jak James Bond. Podobno. 😴 Tylko tyle wiem. :( Mają cztery koła...i kierownicę... i jakieś tam biegi... Kiedy ostatnio tankowałam z koleżanką nie wiedziałam gdzie mam wlew i jak to się otwiera. :( Przykry temat. Lepiej rozmawiać w towarzystwie o seksie. O bezpiecznym seksie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kuszo, musimy zacząć razem chodzić na przyjęcia. Ja będę robiła za cicho- ciemną. Potem podzielimy się mężczyznami, ja wezmę tych mądrych co chcą po prostu "byle zaliczyć", a ty tych głupich co myślą, że złapali Pana Boga za nogi. Kobieca partyzantka. Podobno po to kobiety czytają felietony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Zadnych. Ale za to czuje, ze ja jestem czyims fetyszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ja mam wyindywiduazopiepszczoszofilie. [czyt.mam wibrato-fetysz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zawsze zalowalam, ze nie wyszlam za lekarza. Wieloletnie pozycie bez kas fiskalnych, darmowe diagnozy i pielegniarki zdjete z meza na nocnym dyzurze. Medyginekardiocyna. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że z takim fetyszem mógłbym zostać dżinem, zamieszkać w butelce i spełniać cudze zachcianki. W szczególności zaś mógłbym się specjalizować w zachciankach niespełnionych seksualnie mężatek. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Kusza. Poznaj mnie z tym Zloto-Ustym. ;) Teraz na topie jest Partia Zlotych Rybek spod uschnietej luski. Trzy zyczenia plus jedno gratis- do wycofania. Dobrej nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza Myślivski dziś I jak żyje się z taką świadomością? X Niekiepsko:) chociaz ciezko byc fetyszem osoby ze skolonnoscismi do kompulsywnych zachowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wprost przeciwnie... tym razem nie dostała przepustki z d.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iceberg czy ja mam takie skłonności?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kusza:) X Nie wiem, IceB. Ale Ty moglbys miec, bo wyobrazam sobie, ze niektore moga byc pozadane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie preferujesz? bo mam ich sporo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×