Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gwałt oralny

Polecane posty

Gość gość

Umówiłem się z koleżanką,wypiliśmy i zaproponowałem jej zrobienie loda,zgodziła się ale tylko to i tylko bez finału w ustach. Tak się podnieciłem,że spuściłem się jej w kilka sekund ,teraz ona mówi że ją zgwałciłem i będę miał problem.Oczywiście nie odzywa się do mnie.Czy takie coś to gwałt jak się zgodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się zgodziła to nie :O Chyba wie jak działa penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na loda się zgodziła nawet sama zdjęła mi spodnie ale mówi,że spust to gwałt bo tego nie chciała i wogóle mam sperdalać ona ma męża więc tez święta nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej, że jak będzie ci robiła problemy, to wszystko powiesz mężowy, to się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada na przyszłość, nie zadawaj się ze świruskami. Nic Ci nie grozi, zwłaszcza że jest mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przeprosiny,zaproponuj jej anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie smiec j****y ,zlac sie jej w usta , powinna narobic ci problemow , debilu na loda sie zodzila a nie zebys jej sie spuscil , taki glupi jestes ze nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz,że przy silnym podnieceniu może być wypadek? skąd ciąże? Stało się tak się podjarałem że poszło dosłownie w kilka sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z szimejlami się umawiasz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he no nie zdążyłem wyjąć, skoro twój facet ma to na co dzień to jest przyzwyczajony, ja miałem po bardzo długiej przerwie i zlałem się niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co cie tak smieszy ? cham jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahhah xDD Powiedz jej ze branie twojego penisa do ust to g***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w rzeczywistości tak nie ma, CHYBA, żebyś mógł się zlać dowolnie, gdzie chcesz w kobiecie. Wypada, a nawet one żądają żebyś powiedział, uprzedził. Taki scenariusz, że uprawiasz seks klasycznie i masz taką zachciankę, przerywasz, ściągasz ją z łóżka na kolana i kończysz do ust bo tak chcesz to tylko fantazje. Żadna na to nie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taka dziewczyne ktora sie zgadza i koncze gdzie chce . Jak mam ochote w buzi tez nie ma problemu. I nie mam problemu pozniej sie pocalowac z nia i czuc swoja sperme a nawet zlizac z jej buzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki facet zlewa sie niechcacy?? Kazdy wie kiedy dochodzi tylko nie chce przerwac tego mometu i Ty tak zrobiles. Ciekawe jakmona by miala kobiecy wytrysk a ty bys jej powiedzial ze jak ribisz minete zeby Cie uprzedzila bo nie chcesz na twarz a ona by tego nie zrobila i zlala Cinsie na twarz tez bys byl zadowolony?? Jak btys sie czul?? A ona po wszystkim by powiedziala ze przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 No tak, ale kończysz gdzie chcesz po zapytaniu wczesniejszym czy od razu? Uprawiasz seks i mowisz, ze chcesz skonczyc w buzi czy po prostu tam konczysz a ona sie na to bez slowa zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncze gdzie chce bez uzgadniania. Nie musze sie pytac czy moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość wczoraj Umówiłem się z koleżanką,wypiliśmy i zaproponowałem jej zrobienie loda,zgodziła się ale tylko to i tylko bez finału w ustach. 44444 Co za kretynka z tej koleżanki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:40 Partnerka idealna. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Co za kobieta ryzykuje swoje małżeństwo żeby zrobić komuś loda? Jak ryzykować to dla swojej przyjemności, kto nie "szczytuje", nie pije szampana. Provo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie prowo jak nic. Kazdy facet by skonczyl tam gdzie kobieta chce . Tymbardziej ze spalil sobie nastepny raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 Nie każdy, ja sam wolę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.35 To zycze Ci zebys spotkal kobiete ktora Ci podczas minety sie zeszczy bo ma na to ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:26 Dobry seks to seks spontaniczny. Im wiecej ustalen, planowania tym bardziej staje sie mechaniczny i sztuczny. Pozbawiony emocji, pozbawiony tego czegos. Nie brzydziloby mnie takie cos ze strony kobiety, jak ma ochote i sie w danym momencie tak czuje to co? Ma sie hamowaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle czytam jęki: "dziś prawdziwych mężczyzn już nie ma". A jeśli złapie za łeb i aż do finału nie popuści, to krzyk! A może prawdziwy mężczyzna ma błagać: Kochaniutka, czy? w co? jak? Czy przypadkiem nie macie w mózgach księżycowego urojenia o facetach, jakich nigdy nie było? Kiedyś łapaliśmy was za łeb i ciągnęliśmy was do jaskini. Przez parę tysięcy lat mocno żeśmy z tych słusznych zasad popuścili. Na własne nieszczęście, bo bycie ciągle niezadowoloną, ciągle "to jeszcze nie to" jest waszą naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,18 gowno jestes nie facet , taki smiec to moze co najwyzej dziwke przeleciec za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to prawdziwy mężczyzna gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan73
kazała spierda...? to posłuchaj jej gałke zrobiła i masz spokój teraz szukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągnę jak odkurzacz
A ja lubię jak facet traci kontrolę nad sobą kiedy go ssę i wychodzi z niego oralny zwierzak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×