Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2345

CHCĘ IPHONE!

Polecane posty

Gość gość2345

Jak w temacie. Jak przekonać rodziców do kupna nowego telefonu? Mam samsunga za 2 tysiące, ale użytkuję go już dwa lata. Bardzo o niego dbam, ale mam ochotę na zmianę. Chcę iPhone 6s Plus, moi rodzice niby się zgodzili, ale zwlekają z zakupem. Jak zacząć rozmowę, żeby doszło w końcu do zamówienia telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej wydadzą na ciebie teraz, tym mniej będą mogli ci dać, gdy naprawdę będziesz potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajfonik to podstawa ... +5 do lansu. Powiedz im że jak nie oni to jakiś stary dziad w galerii ci kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra po co Iphone ?! tylko po to żeby szpanować ;/ .. Polecam samemu uzbierać kasę albo zarobić :) Ja pamiętam mój pierwszy telefon sprzed lat.. sama uzbierałam całe 200 zł i przypadkiem byłąm z ciocią w salonie sferis i namówiłam ją żeby mi pozwoliła i miałam swoje Sendo :D hehe to było dobrych pare lat temu, ale to były moje ciężko odłożone pieniądze więc radość była podwójna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁyyySyyy
Dla mnie wszystkie Ig****a to wiocha. Być może jestem za stary na przepłacanie za modne gadżety, zapewne Ty jesteś w gimnazjum/liceum i tam stanowi to jakiś wyznacznik statusu... Dla mnie wyznacznikiem statusu może być np telefon Vertu. Jeżeli za telefon jesteś w stanie dać 5000-6000 euro mogę Ci podać rękę- jesteś kimś, nie każdego stać na taką zabawę. Natomiast jeżeli w czyimś ręku widzę Iphona to szczerze mi go jest szkoda. Daje się strzyc jak baran, kupując coś na co pozwolić może sobie każda osoba mająca umowę o pracę... Bierzesz drogi abonament, płacisz parę stów i masz... coś co jest droższe od porównywalnych urządzeń innych producentów. Ale no tak, zapomniałem, że nie ma na innych urządzeniach logo z nadgryzionym jabłuszkiem. Iphone to taki "luksus" dla mas. A z resztą co ja się będę wywnętrzał. Mógłbym Ci powiedzieć jeszcze to i owo oraz jaki sam mam telefon, ale to chyba bezcelowe będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje :) w dzisiejszych świecie to co się dzieje jest niewyobrażalne a co będzie później .... ja najbardziej byłam szczęśliwa jak mogłam sobie odłożyć pieniążki jak coś dorobiłam albo dostałam na urodziny i mogłam pójść sobie do sklepu euro media czy sferisu i sobie zakupić upragnioną rzecz. Nigdy mi nie przyszło żeby tak rodziców wykorzystywać czy kogokolwiek. Niewiem dlaczego aż taka moda jest na telefony iphone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×