Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mahania

colorphlex na włosy

Polecane posty

Gość Michie
Niezbyt dobry ten Colorphlex. Zawiodłam się. Vitapil jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora_fromtheblock
Powiedź coś więcej dlaczego się zawiodłaś? Ja miałam raz colorphlex i byłam bardzo zadowolona, zastanawiam się nad 2gim zabiegiem, ale chcę usłyszeć różne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam wczoraj, ciekawa sprawa, juz po 1 myciu po fryzjerze moje krecone wlosy byly jak szopa, a tu mimo, że lagodniejszy skret to fryzura sie trzyma. ma koś doświadczenia z colorphex na kręconych wloskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg COlorphlex na kręconych i mój facet też :D Obydwoje jestesmy jak owieczki :D Koleżanka fryzjerka nam zafundowała, luby jest turbo zadowolony bo rzadko myje włosy, efekt natychmiastowy, wreszcie udaje mu się użyć grzebienia. Ale wiad0mo niefarbowane, nieprostowane. Ja musiałam 2 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon_matrix
stosuję go w moim salonie - nie ma lepszego plexu! chyba jako jedyny nie zmusza mnie do zmian w proporcjach, polecam colorphlex!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie slyszlaam nigdy o tym zabiegu, czy moge go stosowac w domu? czy colorphlex jest lepszy niz olaplex? co to se te dwusiarczkowe wiazania we włosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie colorphlex jest po prostu inny, rownie dobry. ma ten zestaw do domu szerszy niz inne marki, czesc srodowiska fryzjerskiego mowi ze naturalny wiec lepszy - ale co klient to opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w takie cudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrinaa_0
ja nie wierzylam dopoki nie sprobowalam.. fryzjerka testowala colorphlex u siebie i zaproponowala mi wykonanie zabiegu wraz z rozjasnianiem wlosow.. moje wlosy nigdy po rozjasnianiu nie byly takie odzywione i gladkie, w ogole sie nie pusza i nie elektryzuja a zawsze to byl problem! jestem 2 tygodnie po i jestem ciekawa co bedzie dalej,ale licze ze sie nei zawiode!:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę w skuteczność takich zabiegów. Fryzjer polecił mi szampon regenerujący Seboradin i dopiero dzięki niemu moje włosy odżyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×