Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alina Nadolny

Swędzenie brzucha i piersi w ciąży

Polecane posty

Witam wszystkie przyszłe i obecnie będące mamusiami kobietki! Chciałam Was zapytać, czy w ciąży też Was tak bardzo swędział brzuch i piersi? Może najpierw opiszę moje swędzenie. Jestem w 6 mies. ciąży. Bardzo swędzą mnie boki i dół brzucha. Chyba mam tam już rozstępy ;( Piersi za to swędzą całe, okropnie :( Swędzą mnie zwłaszcza pod spodem, bo tam skóra się poci. Nie mogę założyć sobie stanika, bo po prostu nie daję wtedy rady się tam drapać, a swędzi niesamowicie. Zakładam top, ale nie wychodzę z domu, bo jak to tak "drapać się w sklepie" ;)? Stosuję jeden balsamik, jednak nie odczuwam poprawy. Może Wy znacie jakieś SKUTECZNE balsamy, a przy okazji jakieś ładne imionka dla dziewczynki? Czy Wy też musicie się drapać, by przyniosło chwilową ulgę? Dodam, że to nie cholestaza! Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz wszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę. Mąż pracuje w firmie, raczej nie. Swędziałaby mnie głowa, ale tam nic :( Można by rzec "Szczęście w nieszczęściu" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj oliwkę zaraz po kąpieli. Wcieraj na mokre ciało i delikatnie osusz skórę. Mi pomogło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej. Smaruj całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Mam nadzieję, że to coś da :) Nie wytrzymam sekundy bez podrapania raz pod piersiami, raz po bokach brzuszka :) Ale czego by się nie zrobiło dla tej kruszynki w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaruj ciało ponieważ swędzenie w ciąży to najczęstszy objaw występowania rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zmień proszek / plyn do płukania na jakiś delikatniejszy 2. Zmień płyn do kąpieli / żel pod prysznic 3. Zmien balsam którym się smarujesz (wysmaruj te miejsca zwykłym kremem nivea) 4. Smaruj oliwką x Co do imion to sporo jest ładnych, zaproponuj jakie Ty lubisz albo jakie masz propozycje - wtedy latwiej będzie podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przy ciąży bliźniaczej bardzo pomogła ta oliwka. Pamiętaj ,żeby nacierać ciało jeszcze mokre zaraz po prysznicu czy kąpieli. Ja mam bardzo małe rozstępy na brzuch a ten był ogromny.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×