Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole

Polecane posty

Gość gość
Ja stawiam na prywatne przedszkole i już zdania nie zmienię, jedno moje dziecko najpierw było w publicznym, ale potem się przeprowadziliśmy i w okolicy było jedno przedszkole językowe. Jako że najbardziej po drodze to tam zapisaliśmy młodą i to był dobry wybór, ona zadowolona i my też. Kolejne dziecko też tam będzie chodzić :) a przedszkole to Tequesta w Warszawie, na Mokotowie i też jest na Żoliborzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Moje dzieci posyłam do Fair Play w Krakowie między innymi ze względu na posiłki, bo w grę wchodziła tylko dieta bezglutenowa. W Krakowie jest ich kilka są zapisy na Łokietka jakby ktoś był zainteresowany. A o bezpieczeństwie nawet nie wspomnę bo nie wyobrażam sobie żeby dziecko mogło samo wyjść z budynku albo żeby obcy wchodzili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój synek uczęszcza do Tequesty, przedszkole prywatne językowe i jak to bywa o poziom kształcenia jest wysoki, dzieci mają lekcje z języków obcych i dużo ciekawych zajęć dodatkowych a cała kadra nauczycieli to przesympatyczne grono specjalistów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka

Nasze dziecko chodzi do Raz Dwa Trzy My na Mokotowie w Warszawie, to bardzo dobre prywatne przedszkole. Mają tam świetne zajęcia, dobry program edukacyjny, nagrodzony I nagrodą MEN, opiekunki są pomocne, żywienie dobre, właściwie na każdym kroku jest tam bardzo fajnie. To był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My także postawiliśmy na Tequestę - po zapoznaniu się z opiniami innych rodziców nie mieliśmy żadnych wątpliwości w słuszność naszego wyboru. Mała szybko przywykła do wychowawców i nowych znajomych, świetnie idzie jej nauka języków, uczy się karate - po prostu rewelacja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×