Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klauchula

Wojas praca opinie

Polecane posty

Gość manololo
Kojarzycie może czy przujmują tam też facetów? Mój chłopak chce się zatrudnić w jakimś sklepie i wojas ma właśnie jedno ogłoszenie u nas w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firletkaaa
tego to niestety nie wiem. Czasami takie sklepy chcą tylko kobiety. No ale cv złożyć może. Jak go zaproszą na rozmowę to będzie znaczyło że nie mają problemu z przyjmowanie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoin
Chyba nie widziałam nigdy ekspedienta w wojasie, ale to samo w sumie w rylko. Moze sie chlopaki nie zglaszaja do takich sklepow po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajland0
no może albo te sklepy z jakichś względów chcą kobiety. Aplikację złożyć można. Na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAlekasndra
praca sama w sobie nie jest zła :) trzeba tylko lubić ludzi, bo przychodzą w różnych nastrojach i czasem nam się obrywa, ale dobre podejście i wszystko idzie do przodu :) pieniądze (podstawa + premia) w porządku. Nigdy nie ma tak żeby była sama podstawa :) atmosfera okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaŚ92
jak na razie zadowolona z pracy. Może dlatego że mam to szczęście pracować w dobrym sklepie w regionie Pom. w którym mamy naprawdę zgrany zespół, robimy dużą sprzedaż, prawie co miesiąc przekraczamy 100% chociaż plany mamy naprawdę ambitne a co za tym idzie zarabiam niezłą kasę. Praca jak każda inna, wszędzie są plusy i minusy, ale dla mnie w wojasie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaZaj
Mogę ci polecić pracę w wojasie bez żadnych wątpliwości, praca może nie jest łatwa, ale pracuje się dobrze. Świetna atmosfera w firmie, przynajmniej w salonie w którym ja pracowałam. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajkaa
Jutro miną dwa lata od kiedy pracuję w Wojasie :) Jak mogę je podsumować? Dobra szkoła życia. Kiedy wchodzą nowe kolekcje i są wyprzedaże to jest meeega ciężko, bo trzeba pracować non stop na pełnych obrotach, wiadomo kasa też lepsza więc można uznać, że się to wyrównuje. Atmosfera jest dobra, bo jakoś się dogadujemy i nie ma między nami zgrzytów. Nie ma co się stresować i być zawsze uśmiechniętym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malva95
Ja tam pracuje w każde wakacje, odkąd zaczęłam studia. Gdyby było źle to bym nie wracała :) a mogę dopasować grafik w taki sposób, że na wszystko starczy mi czasu, dodatkowo zawsze zawieram jakieś fajne znajomości, bo pracują tam naprawdę ciekawi ludzie. Mam pieniądze na wszystkie swoje wydatki i nie muszę męczyć rodziców w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka2345
Plany są mega wygórowane, ale realne do osiągnięcia. Nie wiem czy to zależy od lokalizacji, być może Warszawa ma inne niż Katowice, ale jeśli zrealizuje się plan to wypłata wpada całkiem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka4512
Ja polecam samu się przekonać :> bo z opinii w internecie nie wiele wynika :) a dożywotniej umowy tam nie podpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenie nie jest konieczne. Moja znajoma tam pracuje, a poszła tam totalnie zielona w pracy z klientem. Wszystkiego bardzo szybko się nauczyła, nawet premię dostała niedługo po zatrudnieniu. Ogólnie mówi, że lubi tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za pomoc. chyba sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doświadczenie raczej nie jest koniecznością. mnie przyjęli bez, bo widzieli, że jestem bardzo kontaktowa i nadaję się do pracy z klientem. wszystkiego nauczyłam się już w pracy tutaj i nie trwało to długo. praca dosyć prosta i niewymagająca. z wypłatami nigdy nie ma opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka85412
ja tam spędziłam kilka miesięcy życia i mam miłe wspomnienia pieniądze jak dla studentki bardzo dobre, ludzie też mi się fajni trafili na sklepie, a z niektórymi do tej pory mam kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaKi
chyba najlepsza z moich studenckich prac.. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vijja
podstawa i premia przychodzą płatne oddzielnie, ale zawsze w terminie, za moich czasów wyplata była do 10 każdego miesiąca , a premie do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanixxxx
ja raz miałam opóźnienie w wypłacie premii o jakieś 2 dni, ale na przestrzeni roku zdarzyło się to tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiteresownanana
ktoś teraz aktualnie pracuje w Wawie w jakimś centrum handlowym? Złote? Arkadia? Wolapark? Możecie coś powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes5412
szykujcie się bo idą dobre miesiące dla pracowników wojasa jak to zwykle bywa przy świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w większości sklepów odzieżowych/obuwniczych jest podobnie, podoknie płaca i podobnie wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważkax
@zainteresowana ja od czerwca do końca września pracowałam w wojasie, w wolaparku i tam nie masz czego się bać, przynajmniej jeśli nadal są tam ci sami ludzie. był jasny podział obowiązków jeśli chodzi o zmiany wystaw czy ustawianie produktów tak żeby nikt nie był stratny. z rozliczeniem to wiadomo, chyba jak wszędzie podstawa + prowizja od realizacji planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia Chick
Nie trzeba mieć doświadczenia w Wojasie aczkolwiek jest ono mile widziane. Akurat w moim sklepie połowa zespołu była przyjeta bez żadnego doświadczenia, ale bardzo szybko się wszystkiego nauczyli. Co ważne ten zespół jest prawie niezmienny od 2 lat, jedna osoba się tylko zmieniła. A to świadczy o tym, ze na prawdę spoko się tu pracuje i dają dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie praca w woajsie to bardzo fajne doswiadczenie. Dla studentów super opcja. Kasa całkiem spoko i sporo się nauczyłam, przede wszystkim pracy z kleintem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam pracę w sklepach Wojas. Serio. Pracuję tu już ponad rok i ani mi się śni zmieniać pracę. Traktują mnie tu bardzo dobrze, wyrozumiale, z wszystkim się mozna dogadać. Kasa jest normalna, ale jak dla mnie wystarczająca. Możliwości rozwoju również są. Szczerze polecam, bo to pierwsza moja praca z której nie chcę uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkka
Mi się dobrze pracuje, wypłaty są dobre i godziny pracy mi odpowiadają nic nie mam do zarzucenia. Po za tym praca jak dla mnie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara3aa
Powiem tak, praca w Wojasie należy do przyjemnych prac moim zdaniem. Wynagrodzenie jest dobre i satysfakcjonujące i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzis na rozmowie. Wynagrodzenie 2100brutto i na podwyżkę nie ma co liczyć, bo pytalam o to. Praca raczej wszystkie weekendy i tydz. po 12godz zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w tej firmie 3,5 miesiąca. Niestety żałuję że tam poszłam. Byłam zastraszona przez kierowniczkę, bałam się chodzić do pracy. Wszystko było źle, chciałam się nauczyć ale ona miała jedną metodę -krzyk. Byłam na lekach na uspokojenie, sorry ale nie tędy droga. Tak więc odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Wojas oszukuje lydzi na godzinach, wprowadzili przymusową godzinna przerwę w ciągu dnia, ale kiedy są dwie osoby to żadna nie może opuścić stanowiska pracy, więc nie może wykorzystać tej przerwy. Dzięki temu każdy pracownik kilkanaście godzin miesięcznie pracuje za darmo. Przez rok składa się to na dodatkowy miesiąc pracy w nadgodzinach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×