Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie kredyty hipoteczne ?

Polecane posty

Gość gość

na dom czy mieszkanie? jakie duże? ile rata miesięczna? na ile lat? ile macie dzieci? pracujecie oboje z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom, 110 metrow, mamy 32 i 34 lata, dwoje dzieci, oboje pracujemy i nie mamy kredytu hipotecznego. Przez 7 lat pracowaliśmy za granica i odkladalismy na budowe. Mnie by po prostu przerażało widmo spłaty przez 20 czy 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prościej zapytać kto nie ma ...nieliczni.Ci którzy dostali coś w spadku albo pracowali za granicą kiedy można było się jeszcze dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 ja 29 maz Dziecko 2,5 roku Maz zarobki 5000 Ja jak pracowałam to 1400 potem 1000 macierzyńskiego. Aktualnie nie pracuje rok Bo nas bylo stac. Nie man babci musialabym brac opiekunke albo zlobek. Od wrzesnia mala so przedszkola a ja do pracy. Kredyt na dom 120m2 na dziece 1200m- 120 000. Reszta byla za gotówkę. W razie co jakbyśmy sprzedali dom to by nam dali 500 000 minimum. Starczyło by na spłatę i na mieszkanie bo u nas sa po 250 000 nowe budownictwo 60m2. No i jeszcze na wykończenie by zostalo. ALe chcieliśmy dom. Kredyt na 25 lat rata 640zl. Zamierzamy splacic w 12-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie, na mieszkanie 80m2. Rata 2800, kredyt wzięty na 10 lat, 3 za nami. Oboje pracujemy, mamy 2 dzieci. Mamy 31 i 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam. Wszystko co mam jest spadkiem po rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam . mieszkanie małe ale bez kredytu ( 50 m 2 ) moze za kilka lat uda nam sie odłozyc na dom i mały kredyt wówczas i spzredaz mieszkania tego . Lat 30 i 31 , jedno dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Sądzę, że na http://www.forum-kredyty.pl można znaleźć sporo informacji jeżeli chodzi o kredyty. Z pewnością, szukając opinii o kredytach, bądź też porad specjalistów warto zajrzeć sobie w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje za rok.. ja 36 on 31... Do tej pory niebylo za co.. teraz chce dozbierac z 80tyz zl i ok 140 kredyt na cale zycie..wyjscia nie ms a ile mozna byc bezdomnym,,dzieci brak bo gdzie na pokoku?zarabiamy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajem drozszy iz kredyt tylko nie kazdy ma zdolnosc a czy np bedac mezatka samemu mozna wziac kredyt??czy maz musi byc osobiscie podpisac?zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×