Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __kajka__

powiększanie ust

Polecane posty

Gość __kajka__

Hej dziewczyny! Mam pytanie – czy któraś decydowała się na powiększenie sobie ust? Przeglądając zdjęcia gwiazd widzę, że zabiegi niejednokrotnie wychodzą im na dobre i właściwie to nie widzę teraz przeciwwskazań, jeśli ktoś po zabiegu ma się czuć z sobą lepiej. Bałabym się jedynie, że coś nie wyjdzie, ale mam poleconą klinikę – Bellisana i wiem, że uzyskam naturalny, nieprzerysowany efekt i kształt ust (znajoma miała zabieg i efekt super). Chciałabym spytać co sądzicie o powiększaniu ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1982
Powiększałam i uważam to za dobrą decyzję, lepiej się teraz czuję sama z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę, że jak się ma możliwości to trzeba z nich korzystać ;) I jeśli to ma sprawić, że poczujeszs ię lepiej to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __kajka__
A to wiecie chyba zaryzykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, aby trafić na dobrego lekarza, który umie uzyskać naturalny, fajny efekt. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na dra Migałę z Kliniki Sfera, http://klinikasfera.pl. Zabieg wykonany po prostu perfekcyjnie :) A cały sekret tkwi moim zdaniem w precyzji i doświadczeniu lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co powiększać usta? Efekt jest przerysowany sztuczny tzw rybie usta i nietrwały. Te wszystkie panie wyglądają potem gorzej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie widzę sensu w powiększaniu ust, to wcale nie wygląda ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jak dużo zamierzasz powiększyć usta. Moim zdaniem to bardziej jednak powinno się to nazywać modelowanie ust a efekt nie powinien przestraszyć naszych bliskich :). Jak patrze na przykład na drugie zdjęcie tutaj http://www.dermedika.pl/powiekszanie-ust/ to nie wygląda to źle. Ale jak widzę w telewizji gwiazdy które skorzystały z tego zabiegu i mają kilkukrotnie powiększone usta to zastanawiam się: "Po co się tak szpecić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu nosze sie z taka mysla, jednak troche sie boje, ze nie bedzie mi to pasowalo itd, dlatego narazie siegam po produkty, ktore optycznie powiekszaja, wypelniaja usta. Swietny jest powiekszajacy balsam do ust od bielendy, ja mam akurat w kolorze czerwieni, po uzyciu usta sa wyraznie zarysowane i wydatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się marzy modelowanie ust, niestety mam płaskie, tak jakby wiecznie "zacięte" usta. Kosmetyki niewiele dają, bo po prostu nie ma czego malować... Dlatego też rozważam zabieg, który by mi pomógł poczuć się bardziej kobieco. Rozważam właśnie klinikę Sfera, http://www.klinikasfera.pl/modelowanie-ust, przemawiają do mnie bardzo dobre opinie na temat tego miejsca i pana dra Migały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę zrobienie konturu wokół ust i makijaż permanentny. wychodzi taniej i nie czuję tego ryzyka, że będę wyglądać jak rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam usta w http://www.kn-estetic.pl/ . Zawsze miałam kompleks na tym punkcie. Efekt jest naturalny i naprawdę wart ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększam usta już od dłuższego czasu i teraz korzystam tylko z kwasu hialuronowego. Według mnie daje najbardziej naturalny efekt i ta metoda działa u mnie najlepiej. Jak szukasz dobrego specjalisty to mogę polecić Ci Akademię Medycyny Estetycznej Ursynów, gdzie przyjmuje dr Szczepańska. Robię tam usta regularnie i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewska
Ja robiłam w kwasem hialuronowym w CZS na Racławickiej i jestem mega zadowolona. Na pewno będę zabieg powtarzać, bo usta wyglądają dokładnie tak jak chciałam :) są ładnie wypełnione i wyrównane, ale nie ma przesadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaCzapla
A moje pytanie, jakim preparatem miałyście powiększane te usta ? Bo wiele ostatnio czytałam o preparacie Restylane. Jeszcze w dodatku była jakaś konferencja prowadzona przez Paulinę Sykut Jeżynę ;) a organizowana przez Restylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam cześć tej konferencji gdzieś w sieci ;) Restylane to naprawde dobra marka produktów. Sama mam usta ich kwasem powiekszone i jestem z efektu bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Restylane Kysse jest świetnym wypełniaczem, to krystalicznie czysty kwas hialuronowy więc jest w pełni bezpieczny dla naszego organizmu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Nie wiem jak to tam wygląda ale ja swoje usta wypełniałam w La Guel i byłam bardzo zadowolona i z atmosfery i z podejścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Robilam powiększanie ust za pomoca kwasu hialuronowego, po zabiegu moje usta sa powiększone i bardzo ładnie wygladają. Efekt widoczny jest juz po 4 dniach od zabiegu. Zabieg robiłam w Nuvu estetic w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonna

a mi mój lekarz polecił Restylane Kysse - i efekt ładniusi, taki naturalny....no i dość długo się utrzymuje. W sumie to jestem zadowolona że dałam się namówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

ja sobie już życia bez poprawek nie wyobrażam, do kliniki dermed do Krakowa regularnie chodze na botoks i powiększanie ust, jestem bardzo zadowolona z efektów, do tego zespol jest bardzo profesjonalny i teraz miałam kilka zniżek przed świetami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa

Ja, tak jak ktoś wyżej polecam wypełniiacz Restylane Kysse. Ten wypełniacz utrzymuje się u mnie już 5 miesiąc i nadal jest super efekt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam usta u Doktor Lenartowicz , i to lekarz dobiera ci preparat do zabiegu  :). polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam usta jak i inne zabiegi medycyny estetycznje u dr aleksandry Busch polecam wszystkim bo dr bardzo dobrze dobiera zabiegi nie znam osoby którra była by nie zadowolona z jej zabiegów 🙂 Ja najpierw poszlam na darmowe konsultacje które trwały chyba z godzine 🙂 wszystko spokojnie mi wytłumaczyła i czułam sie bardzo dobrze w jej towarzystwie 🙂 nie chciało się wychodzić z gabinetu 🙂 https://lestetic.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×