Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na prezent dla babci

Polecane posty

Gość gość

Szukam pomysłu na prezent dla Babci. Kończy w tym roku 80 lat. Tylko błagam, nie sweterki, rękawiczki czy kosmetyki. Szukam inspiracji na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupił karnet na siłownie, a tak na serio to karnet na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob dla niej piekny rodzinny album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazy jej laurkę zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babacia miala ostatnio urodziny i jest wielka fanką książek. Babcia lubi czytać i ma kupuję ciągle nowości. Kupiłam babci nowość "w cieniu mineretów - oman" z ksiegarni Bernardinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka90
Moim zdaniem babcie lubią perfumy :) A przynajmniej moja uwielbia. Zajrzyj na stronę http://www.kosmetyki360.pl gdzie znajdziesz wiele różnych markowych zapachów w naprawdę świetnych cenach. Jeśli babcia lubi perfumy to na pewno się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie praktyczne prezenty i babci na urodziny kupilam cisnieniomierz, bardzo sie cieszyla bo jej juz byl stary i slabo dzialal. teraz ma od diagnosis, prosty w obsludze, z duzym wyswietlaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zestaw jakichś fajnych przetworów? Widziałam takie super zestawy konfitur i soków. Z tego co pamiętam robi je Etrno. Mają eko produkty, wszystko ładnie zapakowane, bez konserwantów. Praktyczny i smaczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kup babc***ięknie zapakowane sztućce, my takie zestaw rodzicom w duka zamówiliśmy https://dukapolska.com/sztucce . Na pewno jej się przyda taki zestaw, jeszcze niejedna impreza rodzinna przed wami. Pewnie rodzinne święta spędzacie u kochanej Babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym prezentem na tak okrągłą rocznice byłoby sprezentowanie babci turnusu pobytowego w jakiś hotelu ze SPA itp żeby sobie odpoczęła :) Ostatnio widziałam fajną oferte a mianowicie w Ciechocinku w hotelu Abidar. Dosyć tanie noclegi a w ich cenie z tego co wiem darmowe korzystanie z jacuzzi oraz sauny no i SPA do tego jest w hotelu :) raz tam byłam i musze pzyznać że mega kameralny klimat jest w sam raz dla takich osób na odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia z pewnością doceni dobry smak i oryginalną, dawna recepturę. Polecam pyszne przetwory eterno. Moim faworytem jest sliwella i truskawella. Maja tez bardziej wytrawne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja babci kupiłam voucher na masaż relaksacyjny. Babcia miewa napięcie mięśniowe, ale sama nigdy by nie poszła na taki zabieg. Jest bardzo zadowolona z efektu, przy okazji dowiedziałą sie jak o siebie zadbać :) kupiłam tutaj : https://katalogmarzen.pl/pl/o/Masaz-relaksacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoja babcia lubi drobiazgi to może warto zakupić jej jakąś broszkę, brelok lub coś innego. Warto zajrzeć na stronę artykulypropagandowe.pl Czasem prezenty niestandardowe potrafią być bardzo trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki :) Albo masaż, jeżeli stan jej kręgosłupa na to pozwoli. Ja osobiście stawiam na takie "rozpieszczające" prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczek22
A lubi pić kawę? Może jakieś filiżanki albo sztućce deserowe lepsze np. od Gerlacha? Na pewno zna tą markę więc się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaduc
Zamawiał ktoś coś może z tego sklepu http://www.artykulypropagandowe.pl/54-ceramika-szklo widziałam fajne kieliszki tylko że nie znalazłam żadnych opinii o tym sklepie i nie chcę tak w ciemno pomóżcie mi czy warto tam zamawiać głównie to chodzi mi o jakość produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla starszej osoby można tam co ciekawego na pewno dostać, tak przeglądam i widzę ładne podkładki na stół ze zdjęciami miast i super ceramikę z orzełkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakis kosmetyki. Kobieta w każdym wieku lubi o siebie dbac. Przejrzyj oferte http://scananida.com.pl/, gwarantuje ze znajdziesz cos odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molęda
Kosmetyk jak najbardziej ale zależy ile babcia ma lat ;) co do podkładek i innych to zależy jaki ma gust ale chyba wiesz bo w końcu to babcia ;) możesz faktycznie pójść w ładne sztućce i kupić jej jakieś gerlachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buth
Trumna to w rzeczywistosci najlepszy prezent, powinna sie ucieszyc, zrozumie ze o niej myslisz powaznie a nie srasz jej kremikow czy syropkow na serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibilka
Oj super pomysł ze sztućcami! Babcia na pewno się ucieszy na pewno bo lubi takie rzeczy. Dwa linki i już wiem co jej kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molęda
@sybilka o no i super. A które wybrałaś? Na pewno się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulos
Hej. Też nie lubię dawać babci kiczowatych prezentów takich jak sweterki, rękawiczki czy kosmetyki. Każda babcia zasługuje na pomysłowy oryginalny prezent z którego będzie zadowolona. Fotoksiążka jest ciekawym upominkiem dla babci www.colorland.pl/fotoksiazka - jest to pewien rodzaj albumu do którego możemy wstawic dowolne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×