Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na wakacje

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, szukam fajnego miejsca/ wyspy /kraju na tegoroczne wakacje. Moje oczekiwania: - lazurowa woda - palmy - lot trwający maksymalnie 4 h - możliwość zwiedzania lub jakiś aqua park/ oceanarium z pokazami delfinów itp - Egipt i Turcja odpadają Dziękuje z góry za odpowiedzi na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga25
Ja wybieram się do Włoch. Znalazłam fajny nocleg na bookapart i spędzę tam dwa tygodnie. Woda będzie na pewno ciepła, lot trwa w miarę krótko do zwiedzania też się coś znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w tym roku nie planuję wakacji:((( Czeka mnie przeprowadzka:(( Nie wiem co by się musiało stać żebym wyjechała na te dwa tygodnie Mój programista musiałby zarobić jeszcze parę tysięcy żebym ja mogła wyjechać... Zresztą ostatnio mi powiedział że to co ja obie wymyśliłam jest niewykonalne... Muszę czekać... Poprzednio niewykonalne było to co robi teraz Więc kolejnym razem może sie okazać że to co teraz jest niewykonalne również zrobi a wtedy to i na wakacje i na ferie i na weekendy będę jeździła ! Na razie jednak muszę siedzieć cicho i cieszyć się z tego co mam. Oraz z mojego programisty- bo to taka moja igiełka w stogu siana Długo jej szukałam... W sumie to 6lat ! Jest kumaty komunikatywny i nie ma hamulców moralnych-ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga900
A co myślicie na temat wakacji kamperem? Moja znajoma ma swój i zastanawiałam się z mężem czy nie pożyczyć go na wakacje na jakiś tydzień. Ostatnio też trafiłam na ciekawy portal https://www.camprest.com/pl :) Poniekąd to on mnie zainspirował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga900 dziś Spamer Reklama - nie klikać. Na wakacje to Mazury albo Bieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tylko i wyłącznie lazurowa woda? Jak tak to może Cypr? Moja koleżanka przeprowadziła się tam rok temu i dalej jest pod wrażeniem tego miejsca. Ja osobiście polecam wynajem domków w Dąbkach - i można się z większą grupą wybrać, tanio, nad morzem - http://karmazynowyraj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopane - ja też tam jadę. I tym razem stwierdziłam, że koniec z garami i innymi obowiązkami matki więc jedziemy do hotelu gdzie mam nadzieję że bedą koło mnie skakać i usługiwać. Najlepszą ofertę ma Kasprowy (www.kasprowy.pl) - kąpielisko termalne, jazda konna i rafting więc będziemy szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie zapomnij się ubezpieczyć!Udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisiogon
Ja w tym roku planuje w Polsce. Za granicą nie jest jakoś super bezpiecznie, dlatego Polska w tym roku wygrywa. No i tanio będzie. Z mężem przeglądamy na nocujznami.pl oferty w jakichś naprawdę małych miejscowościach, żeby się trochę odciąć od tłumów. Chyba wybierzemy morze, ale jakąś małą miejscowość na zachodzie, w okolicach Kołobrzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zawsze stawiam na Polskę i nasze morze. Kilka razy byłam w Rewalu. Cisza, spokój, piękne widoki sprawia, że uwielbiam tam wracać. Noclegi w Rewalu znalazłam na stronie http://otonoc.pl/noclegi-Rewal znajdziecie tam noclegi na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RODOS - Rodzinne Ogrody Działkowe Otoczone Siatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wybierz się na Maltę. Malta idealnie nadaje się na urlop. To wymarzone miejsce do odpoczynku praktycznie dla każdego. Wykwintne jedzenie, smaczne wino, barwne festyny, zachwycające zabytki, piękne rękodzieła – to tylko kilka powodów, dla których warto wybrać się w tym kierunku. Można też wynająć rejs jachtem http://www.globtourist.com/rejsy-malta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nasz polskie góry? Pogoda teraz sprzyja wspinaczką. Można trochę pospacerować, zrelaksować się , odpocząć psychicznie. Ja jakiś czas temu szukałam noclegów w Zakopanem. Znalazłam bardzo fajną stronę http://otonoc.pl/noclegi-Zakopane dużo ciekawych ofert, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womanonthewayeliza
Ja bylam w tym roku na Kubie, polecam. W lutym 2017 Teneryfa ( po raz kolejny) a w listopadzie 2017 jeszcze szukamy z chlopakiem pomysłu. On chce do Azji ( bali, sri lanka odpada-juz bylam), ja byle byla piękna plaza. Macie jakies pomysły? Moze Mauritius. Www.womanontheway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego roku na wakacje jeździłam nad morze. W tym roku postanowiłam zrobić inaczej. Planuję jechać w góry, a dokładnie do Zakopanego. Chcę troszkę połazić, pospacerować. Myślę, że to będą udane wakacji, coś innego iż zawsze. Noclegów w Zakopanem szukam na stronie http://otonoc.pl/noclegi-Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam postawić na wypożyczenie kampera i zwiedzić cały świat ;) nie no z tym całym światem to żartuje i może trochę przesadzam, ale kampera warto wypożyczyć. sama korzystam z usług Dethleffs i ta wypożyczalnia jest wprost niezawodna! odwiedzajcie , bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcelinaa
Wejdź na timeonflight.com i wybierz świetny kierunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Urszula
Wejdź na timeonflight.com! Znajdziesz tam informacje o miejscach, które watro zboczyć i kiedy należy jechać! Bardzo pomocne przy wyborze kierunku wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolina1
Chorwacja albo Bułgaria, bo łatwo dojechać samochodem no i można znaleźć tanio apartamenty na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×