Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćnaaat

3 dni spóźnia się okres. Stosunek w dni płodne zabezpieczeniem

Polecane posty

Gość gośćnaaat

Witam wspolzylam z narzeczonym w dzień owulacji i dzień później stosunek z prezerwatywa nie uszkodzona oraz wytrysk poza pochwalić w prezerwatywie. Dziś jest 3 dzień kiedy czekam na spozniajacy okres. Dziś zaczyna mnie boleć lekko brzuch nic po za tym . Dodam że w tym miesiącu miałam stres związany z prawem jazdy oraz choroba dziecka. Dodam że dziś po południu robiłam test ujemny powtórzę jutro rano z porannego moczu. Czy któraś z was miała podobny przypadek i była w ciąży lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzeczony i juz dziecko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nie ślubne dzieci są gorsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnaat
Bardzo proszę o odp czy mam się obawiać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mamy rozpoznać czy jesteś w ciazy czy nie? Zrób test jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnaaat
Ja nie pytam czy ma ktoś rozpoznać tylko czy ktoś był w podobnej sytuacji. Nie martwią się wcześniej bo skoro stosunek w prezerwatywie i partner nie doszedł we mnie to raczej wstąpiłam w zajście w ciążę aż do dziś kiedy nie mam okresu 3 dzień !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie identyczna sytuacja była pare msc temu tyle, że okres spóźniał sie tydzień, nie miałam stresów ani nic, ale to niebyła ciąża, po tyg okres pojawił sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnaat
Nie jestem gotowa na zajście w ciążę nie teraz gdyby to było 3lub 4 miesiące później nie martwilabym się ....mam nadzieje ze to przez stres itp przecież to raczej nie możliwe zajść w ciążę nawet w dni płodne gdy stosunek był w prezerwatywie i na dodatek wytrysk poza mną ....dodam że moja pierwsza ciąża była gdy kochałam się dzień po dniach płodnych ale bez zabezpieczenia i pełnym stosunkiem bo chciałam dziecko i wystarczyło ten jeden raz i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×