Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalonasuczka

Witajcie Pieseczki

Polecane posty

Gość napalonasuczka

pozdrawiam wasze dzyndzolki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
pozdrowiłbyś ją języczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
Twoja głowa pomiędzy moimi bioderkami, a ja łapię Cię za włosy i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
oddycham głęboko, coraz szybciej, w rytm Twoich ruchów, czuję Twoje wilgotne wargi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie przestając buszować w twojej myszce językiem, podnoszę na ciebie wzrok. Patrzę tobie prosto w oczy. Teraz, powoli zmieniam kierunek z góra - dół na lewo - prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
w Twoich oczach widzę dzikie podniecenie, czuję niepewność, co dalej ze mną zrobisz, ale poddaję się Twojemu językowi....aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie to cieszy. ^^ Biorę twój guziczek do ust i lekko go ssam. Wypluwam. Znowu wkładam do buzi i tym razem pieszczę go od środka językiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
moje piski stają się coraz głośniejsze, nie spodziewałam się tak namiętnego samca....twardnieją mi sutki, a po udach przepływają dreszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie muszę je sprawdzić, kładąc ręce na piersiach. :D Słyszę twój przyspieszony oddech oraz czuję jak coraz mocniej dociskasz moją głowę do swojej myszki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
masz teraz w dłoniach moje wielkie balony, czujesz moją aksamitną skórę, zaczynam oblizywać swoje pełne usta, pocałuj mnie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję je. Wstaje, opierając się na rękach, całuję ciebie prosto w usta, z języczkiem. Mam mokrą twarz od twoich soczków, ale nie uciekasz ode mnie. Czuję jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
całym swoim rozgrzanym ciałem dotykasz mnie, poczułam otarcie Twojego, wielkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
jest bardzo obrzmiały i ciężko wchodzi do mojej ciasnej norki, rozchylam uda mocniej i obejmuję Cię nogami, dotykam Twojego jędrnego tyłeczka i czuję jak poruszasz się miarowo we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję wilgoć twojej szpareczki. Jest ciasno, ale powoli poruszam się w tobie ... Patrzę tobie w oczy, całuję ciebie w szyję i lekko przygryzam uszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
Twój członek wypelnia całą moją szparkę, czuję się zniewolona pod Twoim ciężarem, drapię Twoje plecy i krzyczę: jeszcze Kochanie! ciałko z foty jest MNIAM! pragnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja myszka zaciska się na moim k*****e. Jest coraz przyjemniej, więc ... łapię ciebie w pół i kładę się na plecach. :D Jestem na dole, a ty na górze. Powoli ruszasz "do przodu" ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
zaczynam powoli ujeżdżać Twojego konika, w środku jest tak mokro, że słychać chlupotanie kisielku :D ruszam się wolno, ale co chwila dosiadam Cie mocniej i nabijam się gwałtownie i głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się to. ^^ Trzymam twój tyłek i dociskam do siebie. Co jakiś czas jednak odrywam rękę by pobawić się piersiami lub widoczną w tej pozycji kuleczką. Gryzę ciebie lekko w sutki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
aaaaahhhh Kochanie moje zmysły szaleją, pulsowanie wc**eczce coraz mocniejsze, odlatuję....aaaahhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
cóż za ogier! bierzesz mnie mocno i szybko od tyłu tak, jak lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na dwa baty chcesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonasuczka
rozkosz zalewa całe moje ciało, a Ty dalej bierzesz mnie mocno, Twój k***s jest wciąż sztywny, czuję się jak nabita na pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×