Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś taki ma szansę?

Polecane posty

Gość gość

Stary kawaler ok. 40-stki, z twarzy niezbyt przystojny, niezbyt majętny, bez wykształcenia, cichy i wycofany, za to dobry, czuły, uczynny. Czy ktoś taki ma jeszcze szansę na miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
Moze zglos sie do "rolnik szuka zony" - tam wszyscy dostaja szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie masz szanse , tez stara panna z duza nadwaga .Mowie serio , ale pewnie nie dasz mi szansy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest rolnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie lubię otyłych kobiet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok , tracisz szanse na milos moze .. bo dla milosci moglabym schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak już schudniesz, to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczupła panna 37 lat ale nie lubię mężczyzn bez wykształcenia. Jak się douczusz daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudne to na ciebie nie splune , znajde sobie bogatego , wyksztalconego , przystojnego i madrego prawdziwego faceta z jajem a nie takiego wymoczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś dodać, że wybredny i że nie szukasz tylko miłości, a kobiety atrakcyjnej dla Ciebie, a biorąc pod uwagę fakt, iż zwróciłeś uwagę na otyłość to na pewno zwracasz uwagę na wygląd co z Twoim wyznaniem "...z twarzy niezbyt przystojny..." deczko się gryzie gdyż sam nie masz wiele do zaoferowania. No chyba, że masz rzeźbę kulturysty, to wtedy zwracam honory. Jednak ponoć szansę ma każdy kto weźmie swój los we własne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie szanse ma każdy. Tyle, że ciągnie swój do swego. Więc wybredni ciągną do wybrednych :) Oczywiście rozumiem, że nie każdy nam się spodoba całościowo, ale odrzucanie kogoś kogo nie znamy tylko przez nadwagę to już wiele mówi o człowieku. Już chyba bardziej rozumiałabym kryterium wzrostu, gdybyś napisał mam równe 160 i dziewczyny większe niż 165 no to nie bardzo, a 180 to już wykluczam całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie masz szans , bos prostak i CHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie lubię otyłych kobiet. Ale czy to znaczy, że jestem chamem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mogę Ci dać szansę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to :-) szansa na sukces czy co? Zero romantyzmu, zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie .Nie dlatego jestes chamem bo nie lubisz otylych kobiet , masz prawo lubic jakie chcesz. Jestes chamem bo kazales jej sie odezwac jak schudnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84_prawdziwy
Przynajmniej był szczery... Natomiast ja nie rozumiem jak można krytykować kogoś za to, że nie chce być z osobą, która dla niego nie jest atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles ma prawo nie mieć otyłej baby ,wiec naturalne że daje ci szanse jak schudniesz idiotko,po prostu mu fiut nie stanie jak gruba się rozbierze ,chcesz flaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze szukaj podobnej do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz zbyt wygórowane oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś liczy na atrakcyjna pannę,a sam urodą nie grzeszy.Więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz się do jakiejś szkoły wieczorowej, naucz się 50 cytatów na pamięć, które będą pasowały do każdego tematu w dyskusji, obejrzyj 100 najwyżej ocenianych filmów na FilmWebie, zostań wolontariuszem w jakieś organizacji, kup nową marynarkę, chodź na wernisaże, dużo spaceruj, najlepiej z psem, miej kota, załóż malutki biznesik, ale taki, być zatrudniał pracownika (np. budka z lodami czy stoisko z okularam) - a prawie każda kobieta koło 40 będzie Twoja! :) Ale pewnie po co to robić? Lepiej siedzieć w domu i pisać po forach, jaki to jestem samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, ze zwlekales tak długo, bo miałeś powodzenie wśród kobiet i sadziles, że niewiadomo jak długo będzie trwało. Znam to z autopsji. Dałem szansę kobiecie w swoim wieku, nawet ciut starszej. Wtedy nic szczególnego. Gruba, niezbyt mądra, przeciętnej urody. Dzisiaj jest moja żona. Kocham ja najbardziej na świecie i z całego serca. Nie skreslaj ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.32 Wspanialy facet z Ciebie , szkoda ze tacy jak Ty to wyjatki . Autor to zwykly prymityw i bynajmniej nie dlatego ze nie ma wyksztalcenia . Kazdy chce kogos by mu sie podobal , jesli nawet nie jest obiektywnie atrakcyjny.Autor ma tez takie prawo , po co ma sie zmuszac .Ale odzywki ma rzeczywiscie prostackie , dlatego uwazam ze nie ma co mierzyc wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze Twoim felerem nie jest brak wyglądu lecz ogromnie zanizone poczucie wartości siebie.Szukasz atrakcyjnych kobiet bo tylko taka polechtala by Twoje ego.Rozejrzyj się wkoło,mnóstwo jest par z nie ciekawym wizerunkiem,którzy potrafili zainteresować swoim wnętrzem.Są wspaniałymi,otwartymi ludźmi i dlatego wzbudzają duza sympatie.Nikt nie lubi osobniki w skupionych bryłki na sobie.Popatrz na siebie,co masz z wygórowanych ambicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupła sylwetka to naprawdę moje jedyne kryterium, a wy wieszacie od razu na mnie psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tyle lat żadnej szczuplej nie potrafiles zainteresować?Gdzie indziej jest przyczyna,ale to wiesz tylko Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To współczuję. Rzeczywiście jesteś prawdziwym prymitywem i mało Ci do szczęścia potrzeba. Jestem w podobnym wieku i chętnie przytuliłbym jakąś pulchną dziewczynę :). Tyle, że sama pulchność, nie gwarantuje tego, że będę chciał budzić się przy niej, każdego ranka. Po takim przebudzeniu, muszę mieć jeszcze, o czym z nią porozmawiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×