Gość gość Napisano Kwiecień 20, 2016 Biorę ten lek ponieważ mam anemie, ale po nim mam okropne mdłości, po innych preperatach żelaza zresztą też... Czy da się coś z tym zrobić? Muszę łykać tabletki, ale jest mi tak po nich okropnie :( Może powinnam brać te tabletki w połączeniu z jakimś pokarmem, może wtedy będą bardziej przyswajalne... pomóżcie, bo się wykończe Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach