Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile pieniezy wydajecie na ubranka , zabawki, i inne dla waszych dzieci?

Polecane posty

Gość gość
temat reklamowy, nie ma co pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wydaje tyle ile ma. Dla kogoś buty za 120zł to luksus, a dla kogoś innego taniocha. Tyle wydajesz na ile cię stać. Zawsze tak było, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mamusia R
Mnie trochę kupują dziadkowie, trochę przyniesie siostra bo się skubana oprzeć nie może :D. No cóż do pepko nie chodzę bo tam słaby gatunek jest. Najczęściej... na stoisku na ryneczku - mają tam nasze polskie rzeczy nawet z tego samego miasta :) ceny bardzo niskie jeśli chodzi do tak super jakości! W smyku kiedyś kupiłam pizame, tania nie była, koło 60zl - rozciagnela się po pierwszym praniu :/. Pizamka z ryneczku 20 parę złotych a nosi ją i nosi! 100% bawełny i Polska :-) miesięcznie wydaje ok 100zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z dygresją
Zmierzamy do meritum: czy 500zł to nie za wiele na potrzeby dziecka? Oczywiście są jeszcze zajęcia dodatkowe, hobby, wyjazdy. Mimo wszystko dzieci aż tak dużo nie kosztują, nieprawdaż? Moim zdaniem pieniądze powinny być albo dla każdego dziecka w kwocie 200-300zł/mc, a jeszcze lepiej: dla rodzin pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo pieniędzy wyrzucilismy kupujac w peppco :( slaba jakosc jak za te ceny wszystko się rozwala przy szyjce zwlaszcza body! Jedno wielkie dno takie cos! Wole te 300zl przeznaczyc na dobre ciuszki mam swoje ulubiobe sklepy ale nie w galerii i nie w necie bo tam tez jest nie tak dobrze jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syliwa_fikk
Ja już dawno wiem o tym, że nie ma co kupować właśnie w tego typu tanich sklepach gdzie ubranka czy buty są na raz! Lepiej zapłacić więcej a mieć pewność jakości. Buty kupiłam ostatnio w Ryłko bardzo fajne w dobrej cenie https://www.rylko.com/pl/produkt/IBDA205M_JP8,86768,50.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka786
W Ryłko takie fajne buciki! Rewelacyjne. Dzis chyba zamówię:) szukałam właśnie czego w korzystnej cenie a dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania dla dzieci tanie, markowe i bardzo dobre gatunkowo są na www.mlmportal.pl . Polecam, taniej niż w pepco i textil, a jakość 100x lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×