Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsza praca

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chcę zapytać jak wygląda załatwienie pierwszej pracy. Obecnie jestem studentką, ale chce zrezygnować ze studiów na rzecz podjęcia pracy. Moi rodzice ubezpieczeni są w KRUS więc i ja tam podlegam. Jeśli zrezygnuje ze studiów to gdzie powinnam kierować pierwsze kroki? Do zakładu pracy? PUP? Czy może cos innego? Proszę o radę. Pozdrawiam P.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa przesmaczna
W urzędzie pracy są zwykle słabe oferty. Z PUP-y możesz liczyć raczej tylko (a może aż) na staż- niektóre są całkiem dobre, niektóre fatalne. Zależy co chcesz w życiu robić. Mi osobiście PUP-a nigdy nie kojarzyła się z pracą. Wszystkie prace jakie miałam znalazłam przez neta (i to bez znajomości:):)) lub przez osobiste dostarczenie CV do pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz oplacane skladki KRUS , to nie mozesz sie zarejestrowac w UP jako bezrobotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, pomyśl o stażu. później łatwiej będzie Ci znaleźć pracę! ja byłam na stażu w Impel, bardzo mi sie podobało, można było zobaczyć ile tak naprawdę się potrafi, teoria to jednak jedno, praktyka ważniejsza:)polecam Ci bardzo, jak bedziesz mogła skorzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania120
Ja podczas studiów pracowałam jako hostessa. Jest to bardzo ciekawa praca, z pewnością nie nudna oraz godziny pracy są dość elastyczne, dzięki czemu nie musiałam zawalać zajęć na uczelni. Pracę znalazłam w agencji Individual, o której więcej zobaczyć sobie możesz na stronie http://www.individual.pl/ . Mają swoje siedziby w większych miastach w Polsce, więc uważam, że propozycja dla studentki jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×