Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w kropce. Poradzicie?

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Jestem w trudnym momencie, który chyba sama sobie zorganizowalam... Pomyślałam, że 30stka to dobry moment na nowy etap życia. Rzucenie pracy, która mnie dręczyła i zajęcie się czymś, co mnie cieszy, inreresuje. Stąd pomysł na upominkownia.com.pl Pomyślałam, że to dobry pomysł i coś, co robione jest z pasją i humorem musi się zacząć samo bronić. Dlaczego więc tak się nie dzieje? Co jest nie tak? Poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zdanie jest takie: 1.Z duża konkurencja na rynku tego typu produktów, stron internetowych, sklepów, zalania jesteśmy Chińszczyzną 2.Po drugie: jesli ktoś chce kupić komuś kubek, poszuka na allegro albo pójdzie szybko do marketu/sklepu Podsumowując słaby pomysł , mało wyróżniający się na tle krwiożerczej konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam, że duża konkurencja; poza tym lepiej chyba wystawiać na allegro albo olx, bo na takie strony nikt raczej nie zagląda, chyba że jest dobrze wypozycjonowana. Osobiście nie kupiłabym tez koszulki za 45 zł ani kubka za 20zł. Poza tym mało tych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 zł. za kubek to za dużo? A jeśli koszulki są dobrej jakości to nie warto zapłacić za nie 45 zł? Fakt, że przy chińszczyźnie , do której niemal wszyscy przywykli trudno spodziewać się od ludzi chęci zapłaty za jakość albo za autorskie projekty (które mnie, jako inwestora i właściciela również kosztują, co musi wpłynąć na cenę). Dzięki jednak za wypowiedzi. Pozycjonowanie to zbyt droga sprawa, a aby było efektywne to musi być cykliczne i znacząco zwiększa koszta miesięczne firmy. A wystawianie się na allegro zaczyna się mijać z celem bo koszty prowadzenia konta firmowego zaczynają być irracjonalne (co również musi wpływac na cenę produktu). PODSUMOWUJĄC: nie uważam, aby pomysł był kiepski ale mogę się w pierś uderzyć, że naiwnym było wkładać w ten interes taki kapitał, jakim dysponowałam i sądzić, że to wystaczy. Obecnie nie ma co myśleć o biznesie jesli nie ma się poważnego zasobu portfela. Albo z rozmachem albo wcale. Skończył się czas bajkowych dróg do kariery i wielkich pieniędzy, jak to od stoiska na targowisku zaczynając można wybudować imperium obuwnicze. Trudno... Trzeba przegryźć tę łyżke dziegciu i nie oglądać się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki kapitał w to włożyłas, ile kosztowala strona? mnie osobiście nie stać na koszulkę za 45zł, w tej cenie mogę mieć 3 porządne koszulki z wyprzedaży. Rozumiem Ciebie bo też nie wiem co mam w życiu robić, a z pracą na etat bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×