Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak facet wyczuje, że kobieta chce związku to zniknie po seksie

Polecane posty

Gość gość

taka jest reguła, bo facet nie lubi czuć się przytłoczony i do czegoś zmuszany; kobiety często "dają" nawet gdy nie mają ochoty na seks, ale w nadziei, że z tego będzie coś więcej - i wtedy może się stać tragedia, bo kobieta po seksie angażuje się jeszcze bardziej, a facet to wyczuwa i odsuwa się, wyczuwając, że za chwilę będzie go chciała usidlić i stworzyć z niego prywatną właśność. Dlatego uprawiajcie seks tylko gdy macie na to ochotę i traktujcie faceta na luzie ; jeżeli chceci sprzedać swoje ciało za wizję związku to jest kur***stwo i facet z taką nie będzie wiązał się chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy facetowi jest z***biście podczas seksu z daną kobietą, to na pewno nie zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja daję tylko jak mnie cip.ka swędzi i pulsuje, jak już jechanie na dildosach i maskotkach nie pomaga. nie jest mi znane to o czym piszesz, na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gdy facetowi jest z***biście podczas seksu z daną kobietą, to na pewno nie zniknie... x Niezobowiązujący seks z puszczalską może być ale związku nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gdy facetowi jest z***biście podczas seksu z daną kobietą, to na pewno nie zniknie... x To zależy na jakiego faceta trafisz , jeżeli na zaliczającego kobiety to nawet nieziemski seks go nie zatrzyma , no może na parę razy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezobowiązujący seks z puszczalską może być ale związku nie będzie x Ten co zalicza każdą kobietę jest rohaczem. Nie będzie z żadną kobieta w zwiazku bo taki facet jest skrajnym egoista i nigdy żadnej kobiety nie pokocha. Ktos zaraz napisze ,ze taki facet ma wymagania. Tak, taki chce cnotliwa kocice w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znikam przed seksem za każdy przejaw tchórzostwa głupoty i innych takich ,robie to nałogowo ,nigdy niczego nie tłumaczę zostawiam ze stojącym fiutem i mam wszystko gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda ale znika facet co nie chce nawet podświadomie zwiazku czyli zaliczacz dziurek. Taki co niby nie che ale ma serce i potrafi zakochać się nie ucieknie jak mu będzie z dziewczyna dobrze i nie chodzi o dobrze w łóżku tylko ogólnie , jak będzie się czul dobrze w jej towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez na takiego trafiłam, udawał warazliwego chłopaka co to szuka miłości, chodzi co niedzielę do kościółka i udaje dobrego człowieka który nie ma szczęście w miłości i dlatego jest sam. Dałam się nabrać na te bajeczki, zaliczył i olał i tyle go widziałam. Czasem ktoś niepozorny może się okazać zwykłym dupkiem wiec uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś Nie, facet znika jak wyczuje, ze dymal idiotke, czyli w wiekszosci przypadków usmiech.gif x 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sie nie puszczać na prawo i lewo - najpierw wykreować relację i stworzyć zwiazek, a potem ewentualnie dopuscic go do siebie, ale nie wy wolicie puszczac sie po krzakach i kiblach z byle kim i potem macie pretensje ze jemu tylko chodzi o jedno jak siebie nie szanujecie to i inni was nie uszanuja szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
Dnia 22.04.2016 o 13:56, Gość gość napisał:

trzeba sie nie puszczać na prawo i lewo - najpierw wykreować relację i stworzyć zwiazek, a potem ewentualnie dopuscic go do siebie, ale nie wy wolicie puszczac sie po krzakach i kiblach z byle kim i potem macie pretensje ze jemu tylko chodzi o jedno jak siebie nie szanujecie to i inni was nie uszanuja szmaty

Wulgarnie i dosadnie ale zgadzam sie.  Najpierw zwiazek,  potem seks.  Jak facet kocha to poczeka i to dlugie miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×