Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FacetObserwator

Znam kobiety

Polecane posty

Gość FacetObserwator
Jeśli jest tak prosto, to dlaczego ludzie mają taki problem z tym by się poznawać? ;) Jestem sobą, ponieważ ja lubie słuchać, zawsze lubiłem . ;) A to że pomagało mi to w kontaktach z kobietami to tylko dodatkowy plus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.34 - chyba gościu trafiłeś w sedno.Tu na stałe , dzień w dzień , przesiadują tylko stare pudernice na utrzymaniu mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale plus może być dodatni lub ujemny:) a kto to jest frajer ? definicje proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski czemu taki dziwny nick? męsko brzmiący?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe , albo takie do wynajęcia na telefon czy sponsoring. Ciekawe , ile taka Kusza bierze ? I co ma w ofercie ? Full wypas czy z ograniczeniami ? Nawet jak niezbyt urodziwa , to może pracowita w te klocki i nadrabia gadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męsko brzmiący nick znaczy że Kusza to trans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest temat o kuszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Frajerem może być np facet bezgranicznie zakochany w kobiecie która ma go gdzieś, ale i taki który nie zauważa dziewczyny z kucykiem która oddała by mu cały świat. Zwracając tylko uwage na wytapetowane lalki z "galerii' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdolę , jak trans to wypad. Jak laska , to też mam pytanie. Gdzie , co i za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale wypowiem sie jako jednostka :) nie jest trudno i zależy o jaki rodzaj " poznawania się" chodzi ;) W tym " lubieniu" nie ma niczego złego o ile jest ono podmiotowe a nie przedmiotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza , zamieść tu cennik usług dla zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee , nie chcę usług starej d**y jak Kusza , ale jakaś studentka w potrzebie by mogła tu wrzucić swój anons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
13.48 Juz odpowiedziałem wcześniej o jakie chodzi. :) Wiesz, nie będę udawał świętego bo nie byłem, ale zawsze miałem szacunek do kobiet. Tak zostałem wychowany i nigdy świadomie nie chciałem zrobić nikomu krzywdy. Co niestety nie oznacza że tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 Rozbudzanie zainteresowania nie jest najtrudniejszym etapem poznania :) umiejetność jego podtrzymywania czy tez utrzymywanie go na wysokim poziomie odróżnia Znawców powierzchownych od tych starających sie dać z siebie więcej :) I ciekawa jestem jaka cecha kobieca wybija sie jako przewodnia jako Znawca powinieneś już to wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
14.15 Nic nie ma za darmo, aby wymagać trzeba również dać. I to jest moja zasada na podtrzymanie zainteresowania. Oczywiście jeśli się nie zaczyna wypalać, bo nie zawsze jest jak w bajce. ;) Pytasz o ceche która dla mnie jest najważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te autorzyna skoro znasz und umiesz tak wyrywać to ile już wyrwałeś? :D Powinieneś mieć setki sukcesów na koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z brzydkim ryjem nikt nic nie zdziała choćby zjadł wszystkie rozumy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet obserwator pachniesz mi na obserwatora gminnego w naszej gminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 Bardziej interesowała mnie cecha ogólna jako zasadnicza , ale twoja własna także może być interesująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwator zajęty obserwowaniem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Nie ma jednej cechy która powoduję że serca zaczyna mi bić mocniej. To dość skomplikowana materia. :) Lubie kobiety z pazurem, to chyba najprostsze jak mogę opisać , a jednocześnie może nie za wiele mówic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaniem raczej, ale jedno chyba nie wyklucza drugiego ;) tzn czasami nie wyklucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Zaglądam, ale odpowiadam tylko gdy ktoś piszę normalnie, a nie jak Ci z 14.39 czy 14.49. Mało mnie obchodzą podchody by komuś dogryźć czy obrazić . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FacetObserwator dziś no własnie tak było asekuracja z obu stron ,mogłam inaczej ale to jest silniejsze niż mozna sobie to wyobrazić, ale znasz sie trzeba Ci przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha...rozumiem, ze ten pazur ma mowić nie za wiele :) bo jak kobieta będzie małomówna zawęzi ci pole manewru ;) Nie przeceniałbym wiedzy zdobytej na podstawie tego co mówią kobiety czasem mówią co innego, myślą rownież a robią to już zupełnie inna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
15.09 Dlatego słuchanie to jedno, a obserwacja to drugie . ;) 15.09 Trochę w życiu przeżyłem i wiem co piszę. ;) Znajdziesz wreszcie kogoś komu będziesz wiedziała że możesz zaufać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
15.09 Pazur jest chyba najprostszym a jednocześnie najwięcej mówiącym słowem dla mnie. Myślę że wyczytasz z tego bardzo dużo. Pytanie tylko czy dobrze zinterpretujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwator jesteś cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pazura to mi nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwatorze te niepochlebne opinie to z zazdrosc***isala ta z pazurem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×